Огляд колонки Sven SPS-704

92 0 Новини високих технологій

Вже давно на полицях магазинів можна знайти цікаві колонки Sven SPS-704. Їх вартість коливається до 2500 рублів. Розглянемо у статті характеристики пристрою, його переваги, недоліки і відгуки споживачів.

Огляд колонки Sven SPS-704

Технічні характеристики

Загальна споживана потужність склала 50 Ватт. Корпус Sven SPS-704 зроблений з дрібно-дисперсійної фанери. Діапазон частот становить від 45 до 25 тис. ГГц. Є спеціальний роз'єм для підключення навушників. При бажанні є можливість регулювати низькі і високі частоти. Формат системи – 2.0.


Комплектація

Акустична система Sven SPS-704 поставляється в коробці з картону, яка пофарбована в біло-синій колір. Колонки виробник упаковує в поліетиленові пакети, заклеєні скотчем. Це дозволяє захистити пристрій від потрапляння пилу і вологи. За рахунок наявності пінопластових вставок система захищена від механічних впливів. Тому про безпеку колонок під час транспортування переживати не варто. В комплект поставки входять наступні компоненти:
 • Самі колонки. Одна з них є головною, вона підключається до джерела звуку, друга ж – не має підсилювача і за рахунок шнура пов'язана з іншим динаміком.
 • Штекер отримав роз'єм міні-джек», тобто 3.5 мм. Він дозволяє підключатися не тільки до комп'ютерів, але і до телефонах, планшетах.
 • Кабель не є знімним. Він короткий, що можна назвати істотним мінусом. З'єднувальний шнур прикріплений до одного з динаміків.
 • Гарантійний сертифікат та експлуатаційна книжка.
 • Огляд колонки Sven SPS-704

  Зовнішній вид

  Колонки Sven SPS-704 виконані в чорному кольорі. Вони мають бічні накладки закругленої форми. Знімні передні панелі, виглядають вони цікаво. Акустична система має зовсім невеликі розміри, тому вона запросто поміститься навіть на самому маленькому столику. Це можна назвати перевагою.


  Корпус Sven SPS-704 зроблений з дрібно-дисперсійної фанери, тому якість знаходиться на максимальному рівні. «Заводських» подряпин, сколів і слідів від клейкої речовини на пристрої не виявлено. Передню панель необхідно знімати плавно і акуратно, так як вона має максимально жорсткі кріплення, тому зламати їх легко. Зроблені вони з пластику. Обтягнуті панелі спеціальним матеріалом, який дозволяє захищати динаміки від вологи, пилу та іншого сміття.

  Пристрій

  Пристрій Sven SPS-704 відгуки про який можна прочитати нижче, має деякі особливості. Розглянемо їх. Під панеллю можна помітити два динаміка. Один з них – високочастотний – виконаний із спеціального шовку. Другий – низькочастотний – отримав діаметр 100 мм. Його дифузор зроблений з щільного паперу розміром 74 мм. Спереду на самій панелі розташувався індикатор, що визначає надходження харчування. Він світиться зеленим кольором. Встановлена ручка для регулювання гучності і відтворення низьких/високих частот, а також роз'єм для навушників. Індикатор живлення горить неяскраво. Саме тому турбуватися, що він буде заважати, не варто. На задній панелі можна помітити кабель живлення, роз'єм для підключення пристрою до джерела звуку, фазоінвертор, а також кнопку включення/вимикання.
  Огляд колонки Sven SPS-704

  Пристрій в роботі: відгуки

  Розглядаючи колонки Sven SPS-704 (огляд допоможе визначитися з тим, чи варто їх купувати), потрібно сказати про те, як вони проявляють себе в роботі. При включенні динаміка іноді може з'являтися гул на низьких частотах, про це говорять практично 90 % споживачів. Така проблема буває у багатьох виробників, тому цей мінус вважається в межах норми. При прослуховуванні мелодій гула чутно не буде – можна вільно не звертати уваги на цей недолік. Причому варто зауважити, що виробник, швидше за все, занизив в характеристиках мінімальну частоту відтворення. Це підтверджують багато професійні музиканти.

  Переваги

  З переваг покупці відзначають:
 • Низьку вартість.
 • Невелику споживану потужність.
 • Приємний зовнішній вигляд.
 • Часто у відгуках покупці вславляють якість збірки і матеріалів, що використовуються.
  Огляд колонки Sven SPS-704

  Недоліки

  З мінусів можна відзначити лише кілька нюансів. Мова йде про фоновому гулі динаміків, якщо вони активні, а відтворення зупинено. Передня частина знімається досить важко, тому є ймовірність того, що саму панель або її кріплення можна легко зламати.

  Підсумки

  В роботі колонки проявляють себе більш ніж відмінно. Навіть з наявністю невеликих недоліків, вони все одно не дають пошкодувати про здійснену покупку. У своїй ціновій категорії ця модель вважається однією з кращих. Однак купуючи, варто послухати, як саме звучить дана система ще в магазині, щоб не розчаруватися, спробувавши їх будинку. Адже у всіх споживачів свої переваги і вимоги до відтворення. Якщо порівнювати з іншими пристроями модель даного виробника, звичайно, з легкістю можна помітити безліч більш якісних і приємних на слух колонок. Дана модель більше підійде тим, хто віддає перевагу слухати музику, не відриваючись від домашніх справ. Професіонали подібну техніку використовують рідко. Але в цілому свою вартість пристрій виправдовує на всі 100 %.