Як у "Вайбері" групу створити, редагувати і видаляти?

778 0 Новини високих технологій

"Вайбер", один з найпопулярніших в Україні месенджерів, продовжує набувати популярності у громадян нашої країни. Однією з причин цього є широкий функціонал програми. Але велика кількість можливостей породжує і додаткові питання по використанню програми. У їх числі і питання про те, як в "Вайбері" створити групу, і як видалити.

Створення групи

Щоб розібратися з тим, як в "Вайбері" створити групу, досить слідувати простим крокам одного з двох алгоритмів. Для більшої зручності розробники програми зробили два можливих варіанти створення групової бесіди - збір учасників з нуля і додавання до одного.


Хід дій при виборі першого методу полягає в тому, щоб в нижній частині месенджера вибрати кнопку з зображенням плюса. У вікні під рядком пошуку буде розташована ще одна кнопка сірого кольору, на якій написано "Нова група". Клікнувши по ній, ви побачите список усіх контактів. Залишиться лише вибрати бажаних співрозмовників, після чого натиснути кнопку "Готово". І можна починати спілкування!
Як у "Вайбері" групу створити, редагувати і видаляти?
Другий спосіб, як у "Вайбері" створити групу, вимагає активного діалогу з одним із майбутніх учасників. Зайшовши до нього в бесіду, необхідно "свайпнуть" вліво - провести по екрану праворуч-ліворуч, після чого в правій частині програми відкриються налаштування бесіди. У другому блоці параметрів буде йти список поточних учасників діалогу, і, щоб створити групу, залишиться лише вибрати кнопку "Додати учасників" і зазначити необхідну кількість людей. Варто відзначити, що додавання друзів в бесіду на комп'ютері відрізняється від того, як створити групу в "Вайбері" на "Андроїд". На клієнтської версії програми для ПК доводиться використовувати спосіб, аналогічний другого для смартфонів - через діалог з одним. Але, на відміну від мобільного додатку, на комп'ютері можливе додавання людей тільки по одному, шляхом натискання кнопки "Add" і подальшого пошуку співрозмовників.


Редагування групи

Розібравшись, як в "Вайбері" створити групу, і почавши спілкування, ви можете захотіти бесіду відредагувати. Додаток не підтримує можливості редагування зовнішнього вигляду бесіди для всіх учасників - кожен задає ці параметри самостійно. Тому при створенні групи у адміністратора є можливість редагувати групу, лише змінивши кількість її учасників.
Як у "Вайбері" групу створити, редагувати і видаляти?
Додати співрозмовників можна аналогічним шляхом, як і при створенні бесіди через діалог одного, а для видалення необхідно виконати три кроки. Зайшовши в список учасників групи, необхідно натиснути іконку користувача і перемістити вгору, до панелі месенджера. В результаті користувач залишить бесіду і не зможе читати нові повідомлення в ній.

Видалення групи

Після завершення бесіди може виникнути питання про те, як видалити створену групу в "Вайбері". Якщо потрібно просто залишити бесіду, то слід діяти за тим же алгоритмом, що і при створенні. Відкривши панель налаштувань групи, в самому низу необхідно знайти кнопку "Залишити групу".
Як у "Вайбері" групу створити, редагувати і видаляти?
Якщо ж потрібно закінчити групове спілкування, то для цього адміністратор групи повинен видалити всіх учасників, після чого залишити бесіду теж. Варто відзначити, що після видалення групи, при відсутності резервної копії, відновити повідомлення буде неможливо. Але при наявності збережених повідомлень досить повторити процес того, як в "Вайбері" групу створити і завантажити пакет послань туди, щоб всі учасники бесіди знову отримали доступ до них.