У грі No man's Sky нескінченне завантаження. Що робити?

36 0 Новини високих технологій

В ігровому проекті No man's Sky нескінченна завантаження є лише однією з найпоширеніших проблем. Розробники зуміли створити очікуваний фурор навколо свого дітища, але не змогли належним чином налагодити технічні характеристики. В результаті користувачі зіткнулися з великою кількістю неприємних ситуацій при грі і запуску. Тим не менш, вона вважається популярною, і бажання її випробувати не відпадає. Щоб зробити це, необхідно знати вирішення кожного з проблемних аспектів.

Причини недоробки авторів

Перше враження після покупки або скачування No man's Sky у фанатів було негативним. Багато на своєму екрані після довгоочікуваного запуску побачили, що йде завантаження, і на цьому все закінчується. Цей процес не завершується навіть після кількох годин або днів. Насправді вся причина недоробок криється в масштабі проекту. Тут представлено реальний космічний простір з процедурної генерацією. Виходить нескінченний світ, де користувачі можуть пересуватися, воювати, торгувати, подорожувати і досліджувати навколишнє середовище роками. На реалізацію такого задуму було витрачено багато ресурсів, але й цього не вистачило для досягнення ідеалу. Варто зробити знижку на працю розробників і починати вирішувати всі проблеми, яка виникла в No man's Sky помилка.
У грі No man's Sky нескінченне завантаження. Що робити?Ситуація із завантаженням

У розробників даної гри дійсно дивне уявлення про те, як користувачі повинні проявити свій креатив. Простим прикладом цього є їх вирішення того, як буде показано екран під час очікування прийому даних. Виявляється, що всім відома в No man's Sky нескінченна завантаження є усвідомленим рішенням авторів. Вони подумали, що політ по атмосфері, який і показаний в головному меню, може залучати людей. Їм буде приємно просто дивитися на нього, поки їм це не набридне. Потім досить просто перервати гіпнотизуюче подорож англійської клавішею Е. Тоді і здадуться самі пункти меню. Це не помилка і не помилка, адже самі розробники на головному сайті попереджали про це. Тільки от їх рішення не оцінили тисячі користувачів, які почали хвилюватися із-за того, що у них вже на старті виникла проблема. Цей аспект був повністю визначений, і більше в No man's Sky нескінченна завантаження нікого не заводила в глухий кут.
У грі No man's Sky нескінченне завантаження. Що робити?Вимоги

Ще більший резонанс, ніж політ в атмосфері при вході, викликали системні вимоги. Розробники не вказали рекомендовані параметри, при яких проект буде показувати себе на висоті. Крім того, No man's Sky вимоги мінімального рівня виявилися сильно заниженими. Тисячі користувачів скаржилися на те, що на позначеному процесорі Intel Core i3 навіть з тактовою частотою більше трьох гігагерц грати просто неможливо. Кількість кадрів в секунду більше семи-восьми на екрані не показується. Це нереальні умови для того, щоб робити хоч якісь кроки в бік розвитку. З відеокартою такий самий казус, адже зазначена GeForce GTX 480 насправді навіть не може запустити проект. Більш того, GTX 970 ледь витягує мінімальні налаштування, тому потрібна наявність графічного процесора тисячної моделі і далі. Тут же варто знати, що відеокарта обов'язково повинна підтримувати технологію OpenGL 4.5 інакше гру можна навіть не пробувати скачати.
У грі No man's Sky нескінченне завантаження. Що робити?

Оновлюємо всі утиліти

Навіть якщо в No man's Sky вимоги не цікавлять власника потужної системи, без оновлень він далеко не піде. В першу чергу перед самим запуском клієнта зайдіть на офіційний сайт nVidia GeForce або AMD Radeon. Там вибирайте модель свого графічного процесора і скачивайте драйвера останньої моделі. Після цього за допомогою спеціальних утиліт (наприклад, Driver Scanner) перевіряємо наявність інших оновлень у всій системі. Якщо комп'ютер не потребує в поліпшенні, тоді переходьте до додаткового програмного забезпечення. Тут йдеться в першу чергу про DirectX, Microsoft .NET Framework і Microsoft Visual C++. Перший набір бібліотек файлів можна завантажити з офіційного сайту. Якщо ви володієте потужним персональним комп'ютером, тоді вибирайте одинадцятий версію. Друге додаток повинен бути не нижче доповнення 3.5. Остання програма підійде в стандартному вигляді 2008 року або вище.
У грі No man's Sky нескінченне завантаження. Що робити?

Вильоти при запуску

Найнеприємніше, що може побачити геймер при запуску, – моментальне згортання клієнта. В No man's Sky запуск на багатьох комп'ютерах проходив саме на таких екстремальних умовах. Причина криється в тому, що процесори від компанії AMD не зовсім сумісні з вимогами. Вся справа в обов'язковій технології Streaming SIMD Extensions 4. Якщо відсутня підтримка, то потужність пристрою не буде мати ніякого значення. Процесори AMD багатьох моделей не мають таких параметрів в ядрі. Міняти головну деталь комп'ютера заради однієї деталі користувачі відмовилися. Розробники вирішили уникнути скандалу і швидко вирішити ситуацію. Вони випустили патч, де цей момент нівелювався, і в No man's Sky запуск не створював проблем.
У грі No man's Sky нескінченне завантаження. Що робити?

Вильоти

Не менше проблем у гравців створювали постійні і періодичні самостійні виключення клієнта. Він просто закривався, і при цьому на екрані далеко не завжди з'являлася хоч якась помилка. Секрет того, що No man's Sky вилітає, крилася у віконному режимі. Більшість користувачів вважає за краще запускати розваги не на весь екран, якщо така можливість присутня. Це дозволяє включати музику і вчасно відволікатися в потрібні моменти. Щоб вирішити це питання назавжди, необхідно насамперед пройти на комп'ютері по такому шляху: Steam/steamapps/common/No man's SkyBinaries/SETTINGS. Там буде документ з дивним і неймовірно довгою назвою, яке не можна міняти, TKGRAPHICSSETTINGS.MXML. Його відкривайте за допомогою текстового редактора, там ви знайдіть параметри borderless, window і full screen. Біля них буде зазначено певне значення, і його потрібно змінити. Першим двом привласнюйте true, а останньому - false. Якщо після цього No man's Sky вилітає, тоді помилка криється глибоко в системному коді, і виправити її можна тільки встановленням оновлень.
У грі No man's Sky нескінченне завантаження. Що робити?

Чорний екран

Коли при запуску проекту з'являється чорний екран, це починає сильно хвилювати, але тільки перші кілька секунд. Якщо далі нічого не відбувається, то починаєш заздрити тим, хто вважав, що в No man's Sky нескінченна завантаження є проблемою. Вся причина виникнення такої неприємності криється в застосуванні API OpenGL 4.5 технології. Якщо відеокарта працює на більш старої версії, тоді коректне відображення даних не гарантується. Вирішити цей момент можна тільки одним методом, але навіть він не здатен на 100% забезпечити правильний запуск. Відкрийте вікно налаштувань свого графічного процесора і там виставляйте високу продуктивність при фільтрації різного роду текстур. Зберігайте зміни, закривайте панель і відкривайте клієнт. Якщо чорний екран не виявлено, значить, вам пощастило. Якщо ж ні, тоді залишається чекати виправлень від самих розробників.
У грі No man's Sky нескінченне завантаження. Що робити?

Підвищення частоти кадрів (перший метод)

Навіть ті, кого не зупинила нескінченна завантаження гри, можуть усередині величезного космічного простору відчувати дискомфорт. Причина цього криється в поганій оптимізації клієнта на персональних комп'ютерах. Вихід все ж був знайдений спільними зусиллями користувальницького співтовариства. Насамперед необхідно виключити оверлей Steam з гри. Для цього в клієнті цифрового магазина, звідки здійснюється запуск, заходьте в властивості No man's Sky. Там на вкладці «Загальні параметри» можна прибрати галочку з відповідного поля. Не йдучи далеко від Steam, знаходимо вже відомий файл TKGRAPHICSSETTINGS.MXML. Шлях до нього вказано у шостому пункті. Проходите крізь всі папки і як перш відкривайте його в текстовому редакторі. Там буде поле під назвою GSync, яким необхідно присвоїти параметр false. Це функція всередині ігрового світу часто створює просідання кадрів, тому краще прибрати її для впевненості.

Підвищення частоти кадрів (другий метод)

Якщо вищевказані поради не допомогли, тоді необхідно на самому комп'ютері задати високий пріоритет для клієнта No man's Sky. Помилка при цьому ніяк не може бути допущена. Це робиться в диспетчері завдань із запущеною грою. На вкладці "Процеси" знаходимо назвою NMS.exe. Щоб пошук був простіше, сортуємо їх завантаження центрального процесора. Правою клавішею мишки натискайте в полі цього процесу. Там є можливість задати високий пріоритет саме для нього. Варто відзначити, що при використанні такої функції краще не запускати ніяких додаткових програм, інакше комп'ютера почне загрожувати перегрів. Якщо ж після всіх операцій просадка кадрів і далі помітна, то не варто сильно засмучуватися. Гра в перший час після запуску довантажує всі шейдери і текстури величезного космічного світу. Варто помучитися заради того, щоб в подальшому не виникало ніяких інших помилок. Це одноразова дія, і в майбутніх запусках такого спостерігатися більше не буде, якщо проблема була саме в цьому.