Всі способи, як поставити галочку в "Ворді"

116 0 Новини високих технологій

Робота з програмою "Ворд" може бути найрізноманітнішою. Часом вам необхідно надрукувати сухий текст, в інший раз ви будете працювати з зображеннями в документі, а коли-небудь доведеться друкувати формули. У цій статті ми поговоримо, як поставити галочку в "Ворді". Будуть розібрані всі можливі способи. Поговоримо про вбудовані шрифти, про ALT-коди і про багато іншого.

Ставимо галочку через вікно символів

Як поставити галочку в "Ворді"? Найпростішим способом для початківця користувача буде використання вікна з символами в самій програмі. Однак даний метод вимагає тимчасових витрат, так що дочитайте цю статтю до кінця, щоб вибрати той спосіб, який підійде саме вам. Ну а тим часом ми переходимо безпосередньо до інструкції про те, як вставити галочку в "Ворді" за допомогою панелі з символами.


Всі способи, як поставити галочку в "Ворді"
Відкривши програму, вам необхідно перейти у вкладку "Вставка". Тепер на панелі інструментів знайдіть кнопку "Символи", натисніть на неї і в випадаючому меню виберіть "Інші символи" - з'явиться потрібне нам вікно. У наборі символів за замовчуванням, на жаль, галочку ви не зможете відшукати, вам необхідно в випадаючому списку "Шрифт" вибрати Wingdings. Тепер у полі з символами ви зможете знайти потрібний. Найчастіше він розташовується в самому низу, тому опустіть повзунок нижче, знайдіть галочку, а після цього натисніть кнопку "Вставити".

Ставимо галочку з допомогою шістнадцяткового коду

Перший спосіб, як поставити галочку в "Ворді", ми розібрали, але, як говорилося вище, він не останній. Зараз поговоримо про шістнадцятковий код. Хоч формулювання та може спонукати жах недосвідченого користувача, але в цьому немає нічого складного, зараз розберемося детальніше.


З назви стає зрозумілим, що ми будемо мати справу з кодом. В даному випадку код у галочки 221A. Знаючи його, можна швидко поставити символ в потрібному місці, не вдаючись до таблиці з символами. Отже, поставте курсор там, де повинен стояти символ. Після цього введіть код 221A (латинською мовою). Далі, не натискаючи інших клавіш, натисніть сполучення ALT+X. Тепер ваш код перетворився в потрібний символ. Даний спосіб виконується досить швидко в порівнянні з попереднім, але багато можуть забувати даний код, тому вирішувати лише вам, користуватися ним чи ні.

Ставимо галочку через ALT-код

Тепер поговоримо про те, як поставити галочку в "Ворді" з допомогою ALT-коду. Даний метод практично нічим не відрізняється від попереднього, всього-навсього використовується інший код і інший метод його введення, але про все по порядку.
Всі способи, як поставити галочку в "Ворді"
Код, який ми будемо використовувати, запам'ятати досить просто - це 251. Однак цього разу вводити його необхідно по-іншому. Вам слід спочатку натиснути клавішу ALT, а після цього, утримуючи її, на правій цифровій клавіатурі натиснути послідовно числа 2 5 і 1. Після того як ви відпустіть ALT, символ буде введений в зазначене місце. Тепер ви знаєте ще один спосіб, як ставиться символ "галочка" у "Ворді". До речі, даний метод можна використовувати не тільки в програмі, він справно працює у всіх полях для вводу, але тільки в операційній системі Windows. Наприклад, в UBUNTU код залишиться таким же, але клавіша інша - вона призначається користувачем вручну, в налаштуваннях.

Ставимо галочку з допомогою шрифту

Всі знають, що таке шрифт у "Ворді". Він буває різноманітним, може дивувати своєю креативністю і красою, але мало хто знає, що серед усього розмаїття є шрифт, який призначений не для письма. Назва його Wingdings 2 про нього зараз і поговоримо.
Всі способи, як поставити галочку в "Ворді"
Щоб швидко його вибрати, почніть вводити назву в полі, де прописано назва шрифту. Виділивши його і натиснувши кілька клавіш, ви виявите, що замість звичних букв ставляться різні символи. Саме серед усіх можливих клавіш і знаходиться наша галочка. Щоб довго не мучити, варто відразу назвати ці клавіші "P" і "R". Тільки перед їх введенням обов'язково затисніть клавішу SHIFT і простежте, щоб розкладка клавіатури була на англійською мовою, інакше потрібного результату ви не досягнете. Тепер ви знаєте, де знаходиться галочка на клавіатурі. Крім цього, можна скачати спеціальні шрифти з галочками. Там можуть бути різні варіації цього знака.

Робимо список з галочок

Ну, а наостанок варто поговорити про самому банальному і непопулярному способі. На жаль, він працює лише під час створення маркованого списку.
Всі способи, як поставити галочку в "Ворді"
Суть полягає в наступному: у вкладці "Головна" в області "Абзац" натисніть на іконку маркірованого списку. А з випадаючого меню виберете ту саму галочку. Однак це не дає можливості вставляти галочки довільно, але якщо ви хотіли список таким чином влаштувати, то він відмінно підійде для вас.