1050 HP Deskjet - ідеальний засіб для організації підсистеми друку в невеликому офісі або вдома

37 0 Новини високих технологій

1050 HP Deskjet — це відмінний багатофункціональний пристрій на базі струминної технології друку. Ключовими перевагами даної моделі є висока якість виведених документів і низька вартість витратних матеріалів. Саме про це універсальне рішення і піде в цій статті мова.

1050 HP Deskjet - ідеальний засіб для організації підсистеми друку в невеликому офісі або вдома

Позиціонування. Комплектація

Безумовно, належить до рішень початкового рівня як по технічним специфікаціям, так і по вартості принтер HP Deskjet 1050A. Відгуки власників даного продукту це зайвий раз тільки підтверджують. Цей пристрій відмінно підійде для організації підсистеми сканування, копіювання та друку в домашніх умовах, в невеликому офісі або навіть в малій робочій групі. У всіх інших випадках необхідно буде додатково придбати друкуючий пристрій, який доповнить розглянуте рішення. Перелік комплектації в цьому випадку наступний:


 • МФУ.
 • Кабель інтерфейсний для реалізації комутації до ПК.
 • Шнур електроживлення.
 • Диск з електронною версією документації на багатофункціональний пристрій і комплектом драйверів.
 • Паперова версія керівництва по експлуатації.
 • Набір стартових картриджів з чорнилом.
 • Гарантійний талон.
 • 1050 HP Deskjet - ідеальний засіб для організації підсистеми друку в невеликому офісі або вдома

  Формати. Вимоги до щільності сторінок. Швидкодія

  Стандартним і типовим переліком підтримуваних форматів може похвалитися 1050 HP Deskjet. У нього включені основні і найбільш поширені А4 (максимально можливий розмір сторінки в даному випадку), А5 DL, B5 і навіть А6. Також дане багатофункціональний пристрій може друкувати фотографії з розмірами 130 х 180 мм 100 х 150 мм. Досить жорсткі вимоги висуваються до щільності паперу. Її мінімальне значення — це 60 г/м 2 . Як результат, можна відзначити те, що здійснювати вивід на газетному або недостатньо щільного паперу неприпустимо з тієї причини, що можлива поломка принтера. Максимальне значення в цьому випадку дорівнює 280 г/м 2 дане МФУ може друкувати на ватманах, глянцевому або матовому фотопапері. В режимі монохроматичної друку протягом хвилини можна на цьому універсальному продукті отримати 55 сторінки, а в кольоровому — 4. Для чорно-білого режиму дозвіл виведеного документа одно 1200 х 1200 а для кольорового — 4800 х 1200. При копіюванні і скануванні дозвіл буде дорівнює 1200 х 1200.


  Комунікації. Драйвера

  Скромним і цілком стандартним як для такого класу пристроїв комунікаційним переліком оснащене БФП HP Deskjet 1050. Якщо конкретніше, то розробники передбачили всього лише один провідний спосіб підключення — USB. Рекомендована його версія для даного випадку — 2.0. Але також він може цілком успішно працювати у зв'язці з модифікаціями даного інтерфейсу 101.1 (в цьому випадку знизиться несуттєво швидкодію багатофункціонального пристрою в режимі принтера або сканера) і 3.0 (при підключенні до такого порту вже можливості останнього за швидкодією не до кінця будуть використовуватися). Також при наявності провідника і додаткових драйверів можна підключити розглянуте рішення до USB-ревізії 3.1. Знову-таки, при такому підключенні функції сервера сканування і друку покладаються на комп'ютер, до якого порту під'єднано таке МФУ. Досить «скромний» переліком драйверів може похвалитися розглянуте універсальне рішення. У цьому списку присутні всього два сімейства операційних систем: «Віндовс» і «МакОС». У всіх інших випадках можуть виникнути проблеми зі стикуванням МФУ та системного програмного забезпечення персонального комп'ютера.
  1050 HP Deskjet - ідеальний засіб для організації підсистеми друку в невеликому офісі або вдома

  Вартість. Відгуки власників

  1050 HP Deskjet — це рішення початкового рівня, дорогим воно не може бути за замовчуванням. На поточний момент його можна придбати за ціною 4000-4500 рублів. З урахуванням специфікацій, швидкодії та можливостей цього пристрою це цілком адекватна вартість. Є сильні сторони в БФП HP Deskjet 1050A. Відгуки фахівців та власників акцентують увагу на таких з них:
 • Н изкая вартість.
 • Непогане швидкодію.
 • Висока якість друку.
 • Недорогі витратні матеріали.
 • Можливість встановлення СНПЧ (її доведеться купувати окремо за додаткову плату).
 • Мінуси у цього МФУ такі:
 • Високий рівень шуму.
 • Мала ємність стартових картриджів.
 • Ці два недоліки не настільки вже й критичні і з лишком компенсуються більш значним переліком позитивних моментів.
  1050 HP Deskjet - ідеальний засіб для організації підсистеми друку в невеликому офісі або вдома

  Підсумки

  Гідним представником лінійки МФУ початкового рівня вийшов 1050 HP Deskjet . Він відмінно підійде для тих випадків, коли висуваються підвищені вимоги до якості друку і потрібно виводити відносно невеликий обсяг документації протягом місяця.