Способи, як прибрати фон у "Ворді" при копіюванні

146 0 Новини високих технологій

Під час роботи в "Ворді" ви можете зіткнутися з такою проблемою, коли разом зі скопійованим текстом з якою-небудь веб-сторінки переноситься і її форматування. Дана проблема досить поширена, тому способів позбавлення від неї багато. У статті ми розберемо п'ять способів, як прибрати фон у "Ворді" при копіюванні з інтернет-ресурсів. Всі вони різні між собою. Також слід враховувати, що деякі з методів, можуть не працювати в старих версіях програми, наприклад, таких, як "Ворд" 2003 року. Але про це далі по порядку.


Використання вбудованої функції

Необхідно відразу зазначити, що фон сторінки у "Ворді" – це не тільки колір самої сторінки, але і різного роду виділення, такі як виділення тексту, колір шрифту і різного роду форматування. Отже, розглянемо перший спосіб, як прибрати фон "Ворді" при копіюванні з сайту. Він буде полягати у використанні стандартної функції в самій програмі. Але варто відразу зазначити, що даний спосіб не працює в програмі "Ворд 2003". А в статті приклади будуть наводитися версії 2016 року.
Способи, як прибрати фон у "Ворді" при копіюванні
Не поспішайте користуватися гарячими клавішами CTRL+C і CTRL+V. Таким чином буде копіюватися форматування виділеного тексту. Спочатку з сайту помістіть текст в буфер обміну, тобто скопіюйте зручним для вас способом. Після цього у "Ворді" натисніть ПКМ в тому місці, куди потрібно вставити виділений текст. В меню є рядок "Параметри вставки", під нею будуть три зображення. Вам потрібно натиснути на "Зберегти лише текст". Найчастіше воно відображається як планшет з літерою "А" поруч. Після виконаних маніпуляцій в документ вставится текст без зайвого форматування. Фон сторінки, колір шрифту будуть такими, які задані в самій програмі, а не на сайті веб-сторінки.


Використання блокнота

Якщо з якоїсь причини попереднім способом у вас не виходить користуватися, то зараз буде приведений наступний. Відразу хочеться сказати, що він універсальний. При його використанні колір фону у "Ворді" буде поставлено базовим форматом програми, а не сайту. І даний спосіб підходить абсолютно для будь-яких версій програми. Суть методу проста до неможливості. Перед тим як вставляти текст у "Ворд", вставити його в простий Блокнот, який є у всіх версіях Windows. Після цього скопіюйте його з блокнота і вставте в "Ворд". Цей метод працює з тієї причини, що блокнот сам по собі не має опцій форматування.

Використання гумки

На вкладці "Головна" ви могли помічати інструмент під назвою "Очистити форматування". Він відображається у вигляді гумки з розташованої поруч літерою "А". Цей інструмент також відмінно підійде для того, щоб прибрати непотрібне форматування.
Способи, як прибрати фон у "Ворді" при копіюванні
Користуватися ним дуже просто. Для початку вам потрібно виділити ту область в документі, яку ви хочете позбавити форматування. Після того як ви це зробили, просто натисніть на гумку.

Видаляємо колір шрифту і заливки

Вище наводилися прості способи, як прибрати фон у "Ворді" при копіюванні з сайту. Проте варто відзначити, що після їх використання зникає форматування повністю, і якщо ви хотіли залишити структуру тексту та шрифту, то у вас нічого не вийде. Зараз же поговоримо про те, як прибрати фон у "Ворді" при копіюванні, але залишити форматування шрифту. Якщо ви хочете прибрати колір шрифту у "Ворді", то необхідно скористатися відповідним інструментом, який розташовується на панелі зверху. Називається він "Колір шрифту". Точне його місцезнаходження ви можете побачити на картинці знизу.
Способи, як прибрати фон у "Ворді" при копіюванні
Все що вам треба зробити, це виділити ту частину тексту, яку ви хочете позбавити кольору і натиснути на вищезгаданий інструмент. Потім у випадаючому меню потрібно вибрати або "Авто", або ж якийсь інший колір за бажанням. Зараз розглянемо, як прибрати заливку в "Ворді" при копіюванні. Робиться це схожим способом, тільки використовується інший інструмент. Називається він "Колір виділення тексту". Його місцезнаходження ви також можете бачити на зображенні нижче. Виділіть частину тексту, натисніть на інструмент і в меню виберіть "Ні кольору". Після цього заливка пропаде, а текст залишиться таким же, яким і був.

Видалення кольору фону сторінки

Тепер розглянемо ситуацію, коли після копіювання тексту з сайту у вас скопировался весь фон сторінки. Виправити цю неприємність можна за пару секунд. Необхідно всього лише скористатися відповідним інструментом.
Способи, як прибрати фон у "Ворді" при копіюванні
Цього разу він розташовується не на головній вкладці. Вам слід перейти на вкладку "Дизайн". На панелі інструментів необхідно знайти "Колір сторінки". Даний компонент розташовується в самій правій частині стрічки. Після натискання на інструмент відкриється випадаюче меню, подібно до того, яке було при використанні інструмента "Колір виділення тексту". У ньому вам потрібно вибрати "Ні кольору". Після цього фон сторінки пропаде. До речі, прошу звернути увагу на інструменти, розташовані з боків: "Підкладка" і "Межі сторінок". Найчастіше при копіюванні з сайту вони не вставляються в документ. Але якщо ви завантажили його з цими елементами і хочете їх прибрати, то скористайтеся наведеними інструментами. Робота з ними протікає аналогічним способом.