Чотири способи, як прибрати пробіл між словами у "Ворді"

82 0 Новини високих технологій

Після завантаження чергового документа "Ворд" з Інтернету або ж при самостійному введення тексту, ви можете виявити, що пробіли між словами досить широкі. Часом це відстань настільки велике, що просто ріже око. Дана проблема не рідкість, і шляхів вирішення її достатня кількість. У нашій статті ми наведемо чотири наипростейших варіанти. Ми поговоримо, як прибрати пробіл між словами у "Ворді" з допомогою вирівнювання по лівому краю, за допомогою нерозривного пробілу та усунення недрукованих символів, таких як "Кінець рядка" і табуляції. Дочитайте цю статтю до кінця, щоб визначити той спосіб, який підійде саме вам. Розглядати ми будемо те, як прибрати пробіл між словами у "Ворді" 2010 року, але цілком імовірно, що всі способи можуть підійти і для інших версій програми.


Використовуємо нерозривний пробіл

Зараз поговоримо про те, як прибрати пробіл між словами у "Ворді", шляхом використання нерозривного пробілу. Однак перед цим приділимо невелику увагу наипростейшему способом - вирівнювання по лівому краю.
Чотири способи, як прибрати пробіл між словами у "Ворді"
Справа в тому, що величезні розриви можуть відображатися некоректно заданих параметрів форматування тексту, і деколи може допомогти звичайна вирівнювання по лівому краю. Щоб його здійснити, можна скористатися однойменною кнопкою на панелі завдань або ж поєднанням CTRL+L. Але, звичайно ж, даний спосіб не підходить в тих випадках, коли необхідно зберегти вирівнювання по ширині. Зараз поговоримо про те, як прибрати пробіл між словами у "Ворді" при вирівнюванні по ширині. Використовувати для цього ми будемо нерозривний пробіл. Робиться він дуже просто, при натисканні комбінації CTRL+SHIFT+ПРОБІЛ.


Чотири способи, як прибрати пробіл між словами у "Ворді"
Знаючи потрібну комбінацію, вам слід всього лише замінити всі широкі прогалини на нерозривні, після цього проблема зникне.

Прибираємо "Кінець рядка"

Тепер прийшов час торкнутися недрукованих символів. А саме такого, як "Кінець рядка". Він ставиться в тому випадку, коли ви натиснете ENTER в поєднанні з SHIFT. У цьому випадку, ви зробите не абзац, а почнете писати текст з нового рядка. Якщо ж варто вирівнювання по ширині, то попередня рядок просто розтягнеться по всій ширині аркуша, тим самим створивши зайві прогалини. Щоб візуалізувати недруковані символи, потрібно скористатися відповідною кнопкою на панелі інструментів. Її місцезнаходження можна побачити на малюнку в статті.
Чотири способи, як прибрати пробіл між словами у "Ворді"
Натисніть цю кнопку, і ви зможете побачити "Кінець рядка". Виглядає він, як стрілочка, зігнута в ліву сторону. Вона схожа з тією, що намальована на клавішу ENTER. Щоб усунути проблему з широкими полями, вам необхідно всі ці символи стерти.

Прибираємо табуляцію

Чотири способи, як прибрати пробіл між словами у "Ворді"
Серед недрукованих символів є ще один - табуляція. Цей знак ставиться в тому випадку, коли ви натиснули на клавішу TAB. На щастя, цю проблему також просто, як і попередню. Навіть більше того, шляхи її усунення практично однакові. Зараз розглянемо спосіб, як прибрати пробіл між абзацами в "Ворді", якщо їх створення послужила табуляція. Для початку, візуалізуйте всі недруковані знаки. Як це зробити, ви вже знаєте, а якщо забули, то прочитайте про те, як прибрати "Кінець рядка". Знак табуляції виглядає, як стрілочка, спрямована вправо. Метод її усунення аналогічний попередньому способу. Вам слід просто видалити всі непотрібні стрілочки.

Швидке видалення табуляції

Ось ми і розібралися, як прибрати пробіл між абзацами в "Ворді". Але хочеться зачепити ще одну тематику - що робити, якщо знаків табуляції дуже багато в тексті? Не видаляти ж кожен вручну - це займе багато часу. Насправді, вихід дуже простий - можна скористатися заміною в "Ворді".
Чотири способи, як прибрати пробіл між словами у "Ворді"
Щоб це зробити, необхідно відкрити відповідне вікно, натиснувши CTRL+H. Перед вами буде два поля: "Знайти" і "Замінити". Як нескладно здогадатися, в полі "Знайти" потрібно ввести символ табуляції. Зробити це можна методом копіювання. Ну а по друге поле поставте звичайний пробіл. Далі тисніть "Замінити все", і всі великі прогалини з тексту пропадуть.