Як у "Ворді" змінити інтервал між рядками: три способи

98 0 Новини високих технологій

Коли ви створюєте або з чим-то знайомитеся, ви хочете, щоб те, з чим ви працюєте, виглядало красиво і естетично. Таке бажання властиве навіть при роботі з документами "Ворд". Але як кажуть, "диявол у дрібницях", і така дрібниця, як великі відступи між рядками, може зіпсувати настрій при роботі. Але на щастя, це легко можна виправити, у статті ми поговоримо про те, як у "Ворді" змінити інтервал між рядками. Не тільки розберемо методику, але й розповімо, як зробити, щоб необхідні параметри були задані завжди. Також докладемо детальну покрокову інструкцію, так що навіть недосвідчений користувач зможе впоратися з поставленим завданням.


Як у "Ворді" змінити інтервал між рядками: три способи

Задаємо параметри за умовчанням (перший спосіб)

Як у "Ворді" змінити інтервал між рядками, ми, звичайно, поговоримо, але, крім цього, спочатку розберемося, як його змінити, встановивши за замовчуванням, щоб у наступні рази вам не доводилося проводити всі налаштування по новій. Отже, як змінювати інтервал між рядками у "Ворді"? Перший спосіб є універсальним для всіх версій програми. Але, на відміну від наступного, він буде більш складний. Так що радимо дочитати статтю до кінця, щоб підібрати спосіб під себе. Отже, спочатку вам слід створити новий документ у "Ворді". Як тільки ви це зробите, перейдіть у вкладку "Головна" на верхній панелі інструментів. В ній вам необхідно знайти графу "Стилі", яка знаходиться в правій частині. Там вам потрібно натиснути на маленьку стрілочку, яка розташовується в нижньому правому куті. Перед вами відкриється меню стилів, але нас цікавлять лише значки в самому низу. Натисніть на третій за рахунком.


Як тільки ви це зробите, з'явиться вікно налаштувань - перейдіть у вкладку "За замовчуванням". В ній зверніть увагу на пункт "Інтервал", у правій частині ви можете задати міжрядковий інтервал. Можете скористатися шаблонами в випадаючому списку або ввести вручну, у полі праворуч. Це і є перший спосіб, як у "Ворді" змінити інтервал між рядками. По закінченні не забудьте вибрати "У нових документах, які використовують цей шаблон" і натиснути кнопку "ОК".

Задаємо параметри за умовчанням (другий спосіб)

Спосіб, який зараз буде наведено підходить лише для нових версій програми, які були випущені після 2003 року. В цілому налаштування не сильно відрізняється від попередньої, але все ж є деякі нюанси, тому ми зараз детально розберемося, як у "Ворді" змінити інтервал між рядками через пункт "Абзац".
Як у "Ворді" змінити інтервал між рядками: три способи
Вам, як і в минулий раз, потрібно створити новий документ і відкрити вкладку "Головна". Тільки тепер відшукайте графу "Абзац". В ній натисніть таку ж стрілку в правому нижньому кутку графи. Перед вами з'явиться вікно, схоже на попереднє. У ньому також є пункт "Інтервал", у нього з правої сторони можна задати міжрядковий інтервал. Зробіть це, а потім натисніть на кнопку "За замовчуванням". У вікні, яке з'явиться, виберіть "Усіх документів, заснованих на шаблоні Normal" і натисніть "ОК". Тепер при створенні нових документів у вас буде автоматично вибрано виставлений вами міжрядковий інтервал.

Вибераем інтервал в пару кліків миші

Тут взагалі все просто, однак даний спосіб застосовується лише локально, так що спочатку виділіть ту область тексту, в якій потрібно змінити інтервал. Виділивши її, відшукайте у вже відомій графі "Абзац" кнопку "Інтервал". Натисніть на неї і в випадаючому списку виберіть потрібне вам значення. Якщо цих налаштувань вам мало, то ви можете вибрати Інші варіанти" і відкриється таке вікно, як в минулий раз. Що в ньому робити, ви знаєте.
Як у "Ворді" змінити інтервал між рядками: три способи
До речі, якщо ви ставите питанням про те, як змінити інтервал між рядками у "Ворді" в таблиці, то всі вищенаведені способи працюють і в цьому випадку, тільки перед початком виділіть потрібну область таблиці.