Що робити, якщо в GTA 4 налаштування графіки не змінюються: інструкція дій

34 0 Новини високих технологій

Якщо геймер має потужний персональний комп'ютер або ноутбук, то для нього принципово розважатися в іграх тільки на високих параметрах. Часто виникає проблема, що в GTA 4 налаштування графіки не змінюються і всі повзунки зависли на мінімумі. Так як цей проект входить до легендарну серію, його хочуть спробувати всі поважаючі себе фанати індустрії. Для них зміна налаштувань має першорядне значення, і потрібно знати механізми виправлення ситуації.

Суть помилки

Проблема з тим, що в GTA 4 налаштування графіки не змінюються, виходить з самого клієнта. Деякі користувачі в Мережі говорять про те, що корінь проблеми лежить у відеокарті на два або більше гігабайти пам'яті. Це не так, адже техніка ніяк не може змінювати системний код. При купівлі ліцензійної версії в офіційних дистриб'юторів таких помилок не спостерігалося, а значить, вся суть в ламаних іграх. Пірати в процесі впровадження таблетки щось випускають з уваги, і виникають різні ефекти, в тому числі неможливість зміни характеристик.
Що робити, якщо в GTA 4 налаштування графіки не змінюються: інструкція дійПочаток виправлення

Отже, користувач увійшов у гру і одразу побачив, що в GTA 4 не змінюються налаштування графіки. Не потрібно впадати в паніку і шукати на форумах відповідь на це просте питання. Першим ділом просто вийдіть з клієнта і знайдіть папку, де знаходяться всі файли вже розпакованого клієнта. У цій же папці натисканням правої клавіші мишки виберіть команду «Створити». Потрібен звичайний текстовий документ блокнота, де будуть проводитися всі операції з виправлення. Далі потрібно перейменувати файл. Правою кнопкою миші натисніть на нього і вибирайте відповідний пункт у меню. Назва має бути commandline, що в перекладі означає «командний рядок». Так ігровий клієнт буде сприймати його як системний, і він буде впливати на всі дані всередині, а значить, допоможе виправити проблему з налаштуваннями.
Що робити, якщо в GTA 4 налаштування графіки не змінюються: інструкція дійЗадаємо команду

Створення одного документа недостатньо. В GTA 4 налаштування графіки не змінюються із-за збою в вихідному коді, і це потрібно виправляти правильною командою. Для цього подвійним натисканням лівої клавіші миші октривайте створений текстовий файл, в ньому необхідно вписати деяку рядок. Загальний вигляд її повинен бути таким «-noprecache -nomemrestrict -norestrictions -novblank –nomemrestrict». Зауважте, що перед кожним тире є пробіл, який обов'язково повинен бути присутнім в документі. Після цього збережіть файл у меню або використовуйте для цього комбінацію клавіш Ctrl плюс S. Після цього у користувача не повинно виникнути помилки з тим, що в GTA 4 налаштування графіки не змінюються в інше положення за винятком стандартного. Краще уважно перевірте текстовий документ, щоб потім не повертатися і заново проробляти цю операцію.
Що робити, якщо в GTA 4 налаштування графіки не змінюються: інструкція дій

Зміна налаштувань

Відразу варто відзначити, що якщо при наступному вході проблема залишилася актуальною, то краще виконати кожен пункт заново. Видаліть текстовий документ, створіть заново і вже вірно пропишіть вказані слова. Тоді вам принесе справжнє задоволення GTA 4. Чому не змінюються налаштування графіки та інші подібні питання втратять свою актуальність. Після виконаних операцій сміливо запускайте клієнт. Чекайте завантаження і перейдіть в пункт меню керування інтерфейсом. Там є пункт «графіка», де можна досить тонко налаштовувати відображення багатьох елементів. Наприклад, якість промальовування автомобілів може бути зазначеним від нуля до ста, і на максимальному показнику машини дійсно будуть виглядати чудово. Радьте спосіб друзям і знайомим, які також зіткнулись з проблемою, щоб грати і розважатися. Разом з установкою модів гра може показати дійсно якісну картинку, тому не варто відмовляти собі в цьому.