Докладно про те, як в «Майнкрафте» зробити коло

34 0 Новини високих технологій

Якщо ви є шанувальником «Майнкрафта», тоді, напевно, знаєте, що там всі предмети і навколишнє середовище виконані в квадратному варіанті. Звичайно, тут відразу виникає питання: як зробити що-небудь кругле? Наприклад, це може бути яка-небудь споруда чи предмет. Сьогодні ми вирішили розповісти вам про те, як зробити коло в «Майнкрафте» максимально просто і правильно. По суті, у створенні даного елемента абсолютно немає нічого складного, і зараз існує два способи, за допомогою яких ви зможете здійснити задумане.


Графічний редактор

Розглянемо перший спосіб, як у «Майнкрафте» зробити коло. Цей варіант не є важким, і при правильному вивченні інформації у вас напевно все швидко і якісно вийде. У першому способі коло ми будемо робити самостійно. Звичайно, цей варіант може підійти не для всіх. Однак якщо ви бажаєте створити необхідний елемент самостійно, тоді познайомтеся з наведеним методом.
Докладно про те, як в «Майнкрафте» зробити коло
Щоб відповісти на питання про те, як в «Майнкрафте» зробити коло, вам знадобиться наявність на комп'ютері будь-якого редактора зображень. При бажанні можна використовувати і стандартну програму Paint, яка є в операційній системі. Можна також завантажити будь-який інший редактор зображень – тут вже вам слід вибирати самостійно.

Рішення

Ми вирішили розглянути приклад в програмі Paint, так як нею користується найбільша кількість гравців. Запускаємо програму і малюємо коло потрібного нам розміру. Важливо запам'ятати одну деталь: при встановленні розмірів у грі ваш коло буде зменшений на один піксель. Наприклад, ви намалювали елемент з параметрами 50 х 50 відповідно, у підсумку він буде мати пропорції 49 х 49. З питанням, як в «Майнкрафте» зробити коло, практично розібралися. Однак потрібно ще додати елемент в гру.


Схеми

Другий спосіб, що пояснює, як в «Майнкрафте» зробити коло, більш швидкий і простий. У цьому варіанті ми будемо використовувати вже готові схеми, які раніше робили для себе гравці. До речі, такі заготовки вже містяться в деяких версіях.
Докладно про те, як в «Майнкрафте» зробити коло
Для того щоб переконатися в цьому, вам потрібно тільки проявити свою уважність, і тоді питання про те, як в «Майнкрафте» зробити коло, для вас буде повністю вирішене. Використовуючи готову схему, ви зможете підібрати для себе елемент з потрібними вам параметрами. Змінити колір і зовнішній вигляд можна за допомогою графічного редактора. Свої круги створені також можна поміщати в шаблони, після чого використовувати вже готові варіанти.