Куди iTunes зберігає резервну копію: пошук збережених даних

115 0 Новини високих технологій

Мобільні пристрої типу iPhone користуються величезним попитом у населення. Для роботи з гаджетами існують різноманітні програми та програми. Наприклад, дуже популярним софтом є iTunes. Програма дозволяє синхронізувати пристрій з комп'ютером, а також працювати з інформацією на планшеті/телефоні. Наприклад, поширеною стає функцією створення резервних копій даних користувача. Можна в будь-який момент відшукати відповідний документ і відновити його на iPhone/iPad. Тільки не всім зрозуміло, куди iTunes зберігає резервну копію. Де шукати її в тому або іншому випадку?


Для Windows

Багато залежить від того, про який операційній системі йде мова. Справа в тому, що основна маса користувачів працює з Windows. Відповідно, програма iTunes зберігає резервні копії у спеціально відведених для цього місцях. Де саме?
Куди iTunes зберігає резервну копію: пошук збережених даних
Версія операційної системи теж грає важливу роль. Наприклад, працювати можна з:
 • Windows XP;
 • Vista;
 • Windows 7/8/8.1/10.
 • У всіх цих версіях iTunes зберігає резервні дані в різних областях. Так в яких папках вони зберігаються? Куди необхідно увійти користувачеві в тому або іншому випадку? Для Windows XP актуальне нехай наступний: Documents and Settings/(ім'я)/Application Data/Apple Computer/MobileSync. Потрібно відшукати папку з назвою BackUp. В ній знаходяться всі резервні копії, зроблені додатком. Також можна працювати в Windows Vista. Це далеко не найпоширеніший випадок. Куди iTunes зберігає резервну копію даних на "Вісті"? Відшукати її можна за адресою: Docoments and Settings/ім'я користувача/AppData/Roaming/Apple Computer/MobileSync. Як і в минулому випадку, необхідно дослідити папку "Бекап".


  З більш новими версіями "Віндовс" працювати простіше. Досить зайти в розділ жорсткого диска, на якому встановлена ОС. Далі перейти до: Користувачі/ім'я/AppData/Roaming/Apple Computer. Як і раніше, необхідно знайти теку MobileSync, а в ній - "Бекап".

  Якщо немає папки

  Іноді буває так, що необхідного документа Windows немає. Тоді користувачі замислюються, де резервна копія iTunes. Адже програма працює, воно зберігає десь ту чи іншу інформацію.
  Куди iTunes зберігає резервну копію: пошук збережених даних
  Насправді BackUp просто прихована від очей користувача. Для того щоб виправити становище, потрібно:
 • Відкрити Панель управління".
 • Вибрати "Параметри папок"-"Вид".
 • Поставити відмітку навпроти пункту "Показувати файли і папки, приховані від користувача".
 • Натиснути "ОК".
 • Далі пропонується пройти за вказаними раніше адресами. Тепер приховані документи будуть користувачеві видно. І папка BackUp буде виявлена на Windows.

  MacOS

  Деякі користувачі працюють з MacOS. Це далеко не найпоширеніший випадок, але він все одно має місце. Куди iTunes зберігає резервну копію інформації в подібному випадку? Виявити необхідний файл не складе праці. Досить пройти за адресою: Users/користувач/Library/Application Support. Саме тут буде папка MobileSync. Тепер кожен користувач зможе виявити ту чи іншу копію, зроблену iTunes для iPhone або iPad. При необхідності можна видалити або копіювання на знімний носій.

  Визначаємо версію iPhone

  Слід звернути увагу на те, що всі резервні копії, які робляться за допомогою "АйТюнс", створюються для конкретних моделей пристроїв. Це означає, що на більш нових/старих телефонах файл не буде розпізнаватися.
  Зрозуміло, куди iTunes зберігає резервну копію. А як визначити, для якого смартфона/планшета вона була зроблена?
  Куди iTunes зберігає резервну копію: пошук збережених даних
  Виглядають вказівки по визначенню версії iPhone, сумісний з даними, приблизно так:
 • Знайти теку, в якій зберігаються всі копії з iTunes.
 • Відкрити потрібний пакет документів. У папці обов'язково буде file Info.Plist.
 • Запустити документ за допомогою будь-якого текстового редактора. Наприклад, чудово підійде "Блокнот".
 • Знайти рядок: Product Name .
 • Тепер слід уважно вивчити інформацію між рядками . Саме там буде написано щось на кшталт iPhone 5S.
 • Готово! Відтепер зрозуміло, куди iTunes зберігає резервну копію, де її знайти, а також яким чином можна зрозуміти, на якій версії iPhone були створені ті чи інші дані.