Як з iCloud видалити резервні копії: поради та рекомендації

70 0 Новини високих технологій

iCloud - це сучасне хмара даних для користувачів продукцією Apple. За допомогою такого додатка пропонується робити резервні копії інформації, а також відновлювати смартфон. Дуже зручно. Проте нерідко користувачі стикаються з повідомленнями про брак простору на iPhone. За подібних обставин необхідно задуматися над тим, як з iCloud видалити резервні копії. Які інструкції та рекомендації допоможуть втілити задум у життя? Можна взагалі позбутися від копій даних, які були зроблені раніше?


Чи є шанс

Спочатку важливо зрозуміти, наскільки реальна поставлена задача. Дозволяється позбавлятися резервних даних в iCloud?
Як з iCloud видалити резервні копії: поради та рекомендації
Відповісти не так вже й важко - так, кожен користувач може в будь-який момент очистити пам'ять хмари. Резервні дані створюються і видаляються без особливої праці. Існує кілька прийомів, здатні допомогти в цій справі. Які саме?

З телефону

Як з iCloud видалити резервні копії? Першим радою, який дають один одному користувачів, є робота з iPhone або iPad. Подібний прийом дозволяє максимально швидко втілити задум у життя. Видалення резервних даних за допомогою смартфона протікає наступним чином:
 • Включити iPhone. Необхідно дочекатися його повного завантаження.
 • Перейти в розділ "Налаштування" - "iCloud" - "Сховище".
 • Натиснути на кнопку "Управління".
 • У списку відзначити всі копії даних, в яких відпала потреба. Далі клікніть по напису "Видалити копію".
 • Швидко, просто, надійно. Подібним чином може бути видалена будь резервна копія iPhone в iCloud. Але це тільки один із способів. Просунутим користувачам пропонується реалізовувати задум за допомогою комп'ютера.
  Як з iCloud видалити резервні копії: поради та рекомендації  Для MacOS

  Наприклад, не всім зрозуміло, яким чином можна працювати з MacOS. На практиці подібна система не дуже часто використовується. Тому робота з нею викликає деякі питання. Як з iCloud видалити резервні копії раз і назавжди? Можна скористатися наступним алгоритмом дій:
 • Перейти в меню Apple. Там натиснути на напис "Системні налаштування", після чого клікнути на іконку iCloud.
 • Клацнути по "Управління" - "Резервні копії".
 • Зазначити всі дані, від яких хочеться позбутися. Після цього натиснути на кнопку "Видалити".
 • Метод чимось нагадує попередній розклад. Можна відключити резервне копіювання даних і позбутися відразу від всіх копій. Для цього в меню "Резервні копії" необхідно клацнути на "Видалити і вимкнути". Кілька хвилин очікування - і справу зроблено!

  У Windows

  Наступний метод на практиці зустрічається частіше. Адже мова йде про роботу в Windows. В даній операційній системі можна без особливих зусиль позбутися від резервних даних в iCloud. Справа все в тому, що з деякого часу хмара даних користувачів Apple існує в інтернеті. Це своєрідний інтернет-сервіс. Він дозволяє знаходити мобільний пристрій на карті, а також керувати інформацією в iCloud. Щоб позбутися від раніше зроблених копій даних, необхідно:
 • Відкрити сайт iCloud.com. Найкраще завантажити спеціальну версію програми для Windows.
 • Пройти авторизацію в систему під своїм логіном і паролем.
 • Натиснути на розділ "Сховище".
 • Клацнувши по напису "Резервні копії".
 • В меню вибрати всі дані, що підлягають видаленню. Після завершення процедури натиснути на "Видалити".
 • Слід звернути увагу, що якщо пункт "Резервні копії" відсутній, це означає, що в iCloud немає ніяких збережених даних. Смартфон чистий, хмара теж.
  Як з iCloud видалити резервні копії: поради та рекомендації
  Відтепер зрозуміло, яким чином може бути видалена резервна копія iPhone в iCloud. Нічого особливого в процесі немає. Вже можна було помітити, що в цілому на різних платформах дії залишаються аналогічними. Тому навіть початківець користувач зможе впоратися з поставленим завданням. Як з iCloud видалити резервні копії? Це більше не проблема!