Докладно про те, як в КС ГО поміняти мову

66 0 Новини високих технологій

У КС ГО присутня маса різноманітних налаштувань, які допоможуть здійснювати більш зручну навігацію. За допомогою таких інструментів можна позбутися від збоїв в додатку. Сьогодні ми розглянемо найбільш популярне питання: як в КС ГО поміняти мову. Як правило, не всім користувачам зручно грати з даним параметром за замовчуванням. Мова йде про англійську версії програми. Не все добре володіють мовою. Змінити його можна кількома способами і сьогодні ви зможете дізнатися про найпростіші з них. З інструкціями зможе впоратися навіть початківець гравець.


Легкість

Докладно про те, як в КС ГО поміняти мову
Розберемося з питанням, як поміняти мову в КС ГО. Виконати необхідні налаштування ви зможете всього в три кроки. Ми рекомендуємо вам бути гранично уважними. Якщо ви змінюєте мову вперше, постарайтеся запам'ятати наведену інструкцію. Якщо ви це зробите, подібне питання у вас більше виникати ніколи не буде.

Steam

Переходимо до практичної частини рішення питання, як в КС ГО поміняти мову. Насправді все просто, і необхідні налаштування ми будемо виробляти в Steam. Першим ділом вам потрібно запустити зазначену платформу. У лівій частині екрану ви зможете побачити пункти. Вибираємо Steam. Якщо все виконано правильно перед вами з'явиться випадаюче меню. Слід вибрати основний параметр «Налаштування». Звичайно, якщо у вас включений мову за замовчуванням, тоді потрібний нам розділ буде називатися Settings. Половина шляху пройдена.

Послідовність дій

Докладно про те, як в КС ГО поміняти мову
Отже, на черзі другий етап вирішення питання, як в КС ГО поміняти мову. Якщо ви перейшли в потрібний розділ, перед вами з'явиться випадаюче меню, тут слід вибрати розділ «Інтерфейс». По-англійськи він буде називатися Interface. Далі перед вами з'явиться велика випадаюче меню, тут природно вибираємо необхідний нам мову. Зверніть свою увагу на нижній правий кут, там буде присутня невелика кнопка ОК. Її обов'язково необхідно натиснути для збереження налаштувань. Питання, як в КС ГО поміняти мову, вже практично вирішене. Для того щоб встановлені налаштування набули чинності, вам слід перезапустити «Стім». Якщо під час зміни параметрів у вас відкриті які-небудь гри, тоді сервіс в автоматичному режимі справить вам запит, в якому буде вказано пропозицію вийти з них. Обов'язково збережіть всі досягнення, в іншому випадку вони будуть втрачені безповоротно. Після того як перезапустіть «Стім», ви самі побачите, що всі написи змінили мову на той, який вибраний в налаштуваннях. Як бачите, це питання абсолютно просте, і вирішити його зможе кожен охочий, при цьому в будь-який час.