EML формат - чим відкрити і як з ним працювати

103 0 Новини високих технологій

Кожен з нас рано чи пізно стикається з проблемою відкриття файлів, які прийшли поштою з розширенням EML. Як не дивно, але по клацанню миші даний файл не відкривається, а ось ознайомитися з його вмістом вам вкрай необхідно. Виникає резонне питання: «EML формат, ніж відкрити його і як з ним працювати?».

EML формат - чим відкрити і як з ним працювати

Розглядаємо варіанти вирішення виниклої проблеми

Формат електронного листа використовують для зберігання повідомлень електронної пошти, які були створені в спеціалізованій програмі Outlook Express, однак, з даним форматом працюють і інші програмні продукти, що випускаються на сьогоднішній день (програми Office, Microsoft, а також і інших виробників програмного забезпечення).


Без відповідного програмного забезпечення відкриття даного формату може і не вдатися. EML формат: чим відкрити його? Перший спосіб вирішення проблеми наступний. При відсутності встановлених на вашому ПК програм типу Outlook Express, які працюють з даним форматом за замовчуванням, можна скористатися відповідною програмою і імпортувати в неї файли електронної пошти за допомогою функції або майстра імпортування в даній програмі.

Другий варіант відкриття EML-формату

Ми розібралися, що таке EML формат. Чим відкрити його, поговоримо зараз. Як варіант, можлива зміна розширення вручну, при перейменуванні файлу з EML на MHT. При цьому відкриття буде проведено інтернет-браузером, встановленим на вашому ПК за замовчуванням, застосовність даного способу можлива при відкритті трьох-чотирьох файлів, якщо таких документів у вас півсотні, то процес стає дуже трудомістким.


Третя можливість

Як не дивно, виручить нас програма для роботи з текстом – текстовий редактор, але для можливості відкриття необхідно перетворити файл EML в TXT (за допомогою відповідного конвертора), який можна знайти в інтернеті, але з вкладеннями листів, швидше за все, виникнуть проблеми.

Чим відкрити EML: варіант чотири

Якщо у вас немає бажання розбиратися з імпортом, перетворенням файлів, то є простий вихід: використовувати програми переглядачі, наприклад, Coolutils Mail Viewer.
EML формат - чим відкрити і як з ним працювати
Дані програми спеціально розробляються для відкриття і перегляду файлів EML. Програми швидко завантажуються, оснащені мінімумом функцій і мають зрозумілий, простий інтерфейс, а також деякі функції для роботи з файлами EML. Відсутність реклами, яка, як правило, присутня у 99 випадках зі 100 у безкоштовного програмного забезпечення виділяє програму Coolutils Mail Viewer з ряду подібного. Тепер ви знаєте, що таке EML формат, ніж відкрити його і як з ним працювати.