Як повернутися в бесіду, якщо видалив діалог у "ВК"

202 0 Новини високих технологій

Велика частина користувачів соціальної мережі "ВКонтакте" активно використовує сервіс для спілкування і розваги вже не один рік. За цей період накопичуються улюблені аудіозаписи, відеокліпи, зображення, цитати і т. д. Але головне – діалоги з рідними, друзями і знайомими.

Як повернутися в бесіду, якщо видалив діалог у "ВК"
Іноді сварка або припинення спілкування штовхає користувачів на видалення гілки повідомлень, щоб ніщо більше не нагадувало про конкретну людину. І хоча основне правило всесвітньої павутини свідчить, що неможливо що-небудь повністю видалити з Інтернету, повернути стерті повідомлення виявляється зовсім непросто.


Вихід і видалення бесіди "ВКонтакте"

Створення бесід "ВКонтакте" поширене не тільки серед близьких друзів, які хочуть ділитися смішними картинками та цікавими записами відразу з декількома співрозмовниками. Бесіди у "ВК" об'єднують учнів і студентів, які працюють над спільним проектом, групи в університетах, замовників і фрілансерів, і, звичайно, робочі колективи. Коли робота над спільним завданням підходить до завершення, багато користувачів воліють видалити гілку, щоб не захаращувати вкладку «Повідомлення». Для того щоб видалити непотрібний діалог або бесіду, достатньо перейти у вкладку «Повідомлення», навести мишку на дату останньої активності в гілці повідомлень і натиснути на піктограму видалення. Система попросить підтвердити дію, зазначивши, що скасувати його буде неможливо.

Як повернутися в бесіду, якщо видалив діалог

Бувають випадки, коли гілка повідомлень була видалена випадково: дитина без попиту заліз в смартфон або ноутбук, друзі вирішили пожартувати або зависла операційна система відреагувала на всі кліки і стерла діалог. У таких ситуаціях виникає питання: «Як повернутися в бесіду, якщо видалив діалог?»


Як повернутися в бесіду, якщо видалив діалог у "ВК"
В соціальній мережі "ВКонтакте" без сторонньої допомоги можна відновити лише окремі повідомлення. Але і це правило діє недовго. Для повернення діалогу або бесіди доведеться вдатися до допомоги ззовні.

Відновлення історії повідомлень за допомогою сторонніх утиліт

З питанням про те, як повернутися в бесіду, якщо видалив діалог, стикаються багато користувачів ресурсу. І для вирішення непростої проблеми розробляються все нові додатки. Одне з них – Vkpot. Додаток завантажується і встановлюється в якості розширення для браузерів. Після його установки необхідно перезавантажити роботу браузера. Далі не виникне проблем з тим, як повернутися в бесіду, якщо видалив діалог. Разом з установкою плагіна на сайті "ВКонтакте" з'явиться новий розділ в повідомленнях, який дозволить як видалити відразу всю переписку, так і відновити видалені повідомлення. Однак будь-яка стороння програма, пов'язана з соціальною мережею - це піратська розробка. Завантажуючи і встановлюючи плагіни, необхідно уважно ознайомитися з умовами та відгуками. Шахраї часто зламують аккаунти завдяки програмам, які допомагають вирішити питання про те, як повернутися в бесіду в ВК.

Технічна підтримка "ВКонтакте"

За порадою про те, як повернутися в бесіду, яку видалив в соціальній мережі "ВКонтакте", можна звернутися в технічну підтримку. Для цього необхідно клацнути по стрілці біля мініатюри в правому верхньому кутку сторінки. У спливаючому меню вибрати пункт «Допомога».
Як повернутися в бесіду, якщо видалив діалог у "ВК"
Далі сервіс запропонує переглянути відповіді на найпопулярніші питання. Серед них буде і пункт «Я видалив повідомлення, як відновити». Клацнувши по посиланню, користувачу буде надана інформація про те, що відновити загублену бесіду неможливо. Однак, якщо у другого співрозмовника залишилася історія листування, він легко може переслати її користувачеві. Адміністрація сайту також попереджає, що будь-які програми і розширення можуть спричинити за собою крадіжку облікового запису і шантаж.