Що таке локації "Правила війни": опис та секрети проходження

47 0 Новини високих технологій

«Правила війни» можна з впевненістю назвати однією з кращих браузерних стратегій адже в неї грають кілька мільйонів користувачів соцмереж по всьому світу. Тут є все, що потрібно геймеру: можливість позмагатися з живими супротивниками в режимі реального часу, відмінний сюжет і велика різноманітність військ. Одним з кращих розваг у цій грі вважаються локації «Правила війни». Ці невеликі квести дозволяють битися з віртуальним інтелектом, і при належній удачі і правильної стратегії значно збільшити кількість своїх військ. Про те, як це зробити, ви дізнаєтеся з нашого гайда.


Що таке локації "Правила війни": опис та секрети проходження

Для чого потрібні локації «Правила війни»

Як і в будь-умовно-безкоштовною стратегії, дуже багато чого в грі пов'язане з донатом. Ви можете щодня будувати війська, але без вливання «реальних грошей» вам не вдасться створити дійсно потужну армію. Щоб зрівноважити сили між тими, хто купує воїнів і тими, хто будує, компанія Plarium придумала і створила спеціальні локації «Правила війни». Завдяки їм можна отримати серйозний приз у вигляді додаткової армії, але зробити це буде не так вже просто.

Види локацій

Перш ніж намагатися вибити нові потужні війська, слід розібратися в тому, які бувають локації «Правила війни». Існує два види таких завдань: захисні і атакуючі, пробити які можна тільки відповідними військами. Причому чим вище рівень локації, тим більша армія буде потрібно. Але і нагорода буде відповідати зусиллям. Після кожного вдалого походу ви отримаєте ресурси і бонусну армію, звільнену з «полону». Для виконання перших десяти подібних завдань гри «Правила війни: ядерна стратегія» потрібно зовсім мало військ, так що краще пробивати їх тільки піхотою. В цьому випадку є великий шанс обміняти більш слабких юнітів на сильних.


Що таке локації "Правила війни": опис та секрети проходження
Кожен похід на локацію не гарантує 100 % отримання призу, але чим довше ви чекаєте бонусу, тим більшим буде нагорода. Якщо вам не вдалося «пробити» її з першого разу, то необов'язково оступатися – побудуйте нові війська і поверніть їх у бій. При цьому дивіться на спеціальний індикатор навпроти зони – він підкаже, скільки військ залишилося всередині.

Секрети проходження

Якщо на перших рівнях впоратися з локаціями не складе труднощів навіть новачкові, то після 20-ї починаються проблеми і у досвідчених гравців. Навчені стратеги давно розробили спеціальну формулу, яка дозволяє без ризику атакувати або захищати зони і отримувати за це приз. Для того щоб отримати бонус вам необхідно підрахувати, скільки урану, титану йде на «будівництво» вашої нагороди. Після цього додайте 15 %, і ви отримаєте мінімальну кількість ресурсів, які вам доведеться витратити для того, щоб отримати наступний приз.
Що таке локації "Правила війни": опис та секрети проходження

«Правила Війни»: нові локації

У недавньому оновлення з'явилися абсолютно нові квестові зони, приз за перемогу над якими вказаний відразу. Крім того, юніти, одержувані в нагороду, відрізняються поліпшеними характеристиками: зменшеним споживанням кредитів і збільшеними показниками захисту і атаки. Звичайно, подібний приз буде не так вже й легко взяти. Подібна квестова локація за кількістю супротивників набагато перевершує звичайну з тим же рівнем.