Не запускається World of Tanks: помилка d3dx9_43.dll

38 0 Новини високих технологій

Кожний проводить своє дозвілля, як просить його душа. Хтось грає в футбол, а хтось- в танки. Сьогодні ця гра завоювала серця багатьох чоловіків і жінок. Якщо ви встановили «Світ танків» першою на свій комп'ютер або нещодавно була переустановлене операційна система, то, швидше за все, у вас не запускається гра World of Tanks. Помилка d3dx9_43.dll виникає у багатьох гравців, і тут немає нічого страшного. Пам'ятайте, що всі помилки можна виправити, головне - це наполегливість і знання шляхів рішень.


Не запускається World of Tanks: помилка d3dx9_43.dll
Давайте розберемося, як виправити цю проблему, отримати можливість увійти в бій і насолодитися звуком пробита важкої броні танків.

Не запускається World of Tanks. Помилка d3dx9_43.dll. Як виправити?

Коли ви встановлюєте операційну систему на свій комп'ютер, в ній не присутня DirectX9. Саме це програмне забезпечення і виправляє цю проблему. Зайдіть на офіційний сайт компанії DirectX і скачайте дев'яту версію драйвера. Але зверніть увагу, що 1011 і 12-я версії не виправлять помилку, тому, якщо у вас встановлені саме вони, все одно потрібно завантажити попередню - DirectX9. Коли завантаження буде завершено, запустіть файл для установки в свою операційну систему (після того як DirectX9 закінчить її). Потім потрібно вимкнути і включити ПК. Це потрібно для правильного початку функціонування програми. Після цього зникне помилка d3dx9_43.dll World of Tanks можна запускати і йти в бій.

Що таке DirectX

Пакет даних від компанії, що має назву DirectX, є програмним модулем, який забезпечує візуалізацію руху через зображення. Також він допомагає правильно відтворювати звукові ефекти в різних додатках.


Не запускається World of Tanks: помилка d3dx9_43.dll
Пакет включає в себе кілька частин:
 • DirectSound – забезпечує більш високу продуктивність звукової карти і допомагає мультимедійних файлів відтворюватися в операційній системі.
 • Direct3D – відображає тривимірну анімацію і дозволяє спільно працювати відеокарті і програмами, передаючи 3D-об'єкти на екран комп'ютера.
 • DirectDraw – створює візуалізацію графіки 2D перед виведенням зображення через відеокарту.
 • Якщо говорити звичайною мовою, DirectX допомагає комп'ютерним іграм краще функціонувати і дає можливість запуску складних мультимедійних файлів. Тому, якщо у вас при запуску програми виникла проблема з буквами dx, це, швидше за все, пов'язано з бібліотеками DirectX. А цифра після цих букв позначає, з якою версією пакета ця помилка пов'язана. Але буває, що встановлена остання версія програми, а проблема висвітлюється з dx9 що тоді робити? Давайте розберемося з цією проблемою.

  Що робити, якщо у вас встановлений максимальний пакет

  Ви встановили останній DirectX12 але у вас не запускається гра World of Tanks - помилка d3dx9_43.dll. Як виправити її при виникненні? У цьому випадку вам потрібно завантажити цей файл з Інтернету і занести в папку з бібліотеками DirectX. Але набагато простіше просто завантажити установник саме 9-ї версії пакету і встановити його, так ви виправите всі проблеми, пов'язані з ним. Після перезавантажте комп'ютер і запустіть World of Tanks. Помилка d3dx9_43.dll виправлена, можна приступати до гри.
  Не запускається World of Tanks: помилка d3dx9_43.dll
  Все що потрібно - це запустити інсталятор, скачаний з офіційного сайту Microsoft. Далі вам потрібно буде прийняти умови угоди на використання програмного забезпечення і, натиснувши кнопку "Далі", дочекатися закінчення установки.

  Сумісність пакета з різними ОС

  Сьогодні бібліотека DirectX відмінно функціонує в будь-якій операційній системі компанії Microsoft. Якщо ви тільки встановили ОС і спробували запустити World of Tanks, помилка d3dx9_43.dll у вас виникне обов'язково. Просто скачайте 9-ту версію пакету - і проблема буде вирішена.
  Не запускається World of Tanks: помилка d3dx9_43.dll
  За відгуками користувачів і згідно з вимогами розробників, DirectX9 сумісний з будь-якою версією "Віндовс", тому ви можете бути впевнені, що бібліотека буде у вас працювати. Пакет функціонує і в будь-яких версіях систем, працюючих на основі 32 біт, так і в 64-бітних. Після установки DirectX9 запускайте World of Tanks. Помилка d3dx9_43.dll вирішено, і ви сміливо можете грати на будь-якому з серверів WoT, знищуючи раків, статистів і оленів. Пробиваючи тверду броню "Мауса" і підриваючи боекомплекти легких "ПТшек - Гриль". Головне - не забувайте про важливість миникарти в грі. Грайте і вигравайте на полі бою "Світу танків". Якщо ця стаття вам допомогла, оцінюйте її і діліться з друзями, можливо, у них теж з'являється така помилка після установки новенької операційної системи.