Інструкція: як у "Ворді" зробити нерозривний пробіл

8470 0 Новини високих технологій

Користувачі програми "Ворд" можуть рано чи пізно зіткнутися з такою проблемою, як великий розрив між словами. Ця проблема досить добре вивчена і є безліч шляхів для її вирішення. Але в цій статті ми поговоримо лише про один спосіб - як зробити нерозривний пробіл у "Ворді" 2007. Ця функція дуже корисна, особливо якщо проблема досить часто вас турбує.

Нерозривний пробіл: гарячі клавіші і їх призначення

Як говорилося вище, щоб позбавити себе від проблеми, коли при друку тексту в "Ворді" вводяться довгі прогалини, потрібно користуватися спеціальним пропуском. Про те, як у "Ворді" зробити нерозривний пробіл, ми зараз і поговоримо.


Інструкція: як у "Ворді" зробити нерозривний пробіл
Щоб не ходити коло та близько, варто відразу сказати, що для введення такого пробілу існує спеціальна комбінація клавіш - CTRL+SHIFT+ПРОБІЛ. Можете самостійно спробувати її натиснути. Звичайно, якщо проблеми з довгими прогалинами у вас не було, то різницю між звичайним і нерозривним пробілом) ви не помітите. Однак можете користуватися таким способом повсюдно, щоб уберегти себе від неправильного форматування документа. Тепер ви знаєте, як зробити нерозривний пробіл у "Ворді", однак таку комбінацію не кожен зможе запам'ятати або ж просто її буде незручно кожен раз вводити. Для полегшення життя можна скористатися перепризначенням цих гарячих клавіш. Про це зараз і поговоримо. Вам потрібно потрапити в меню "Спеціальні символи". Щоб це зробити, перейдіть у вкладку "Вставка" виберіть "Символи" і натисніть "Інші". Тепер у вікні перейдіть до потрібної нам вкладку - "Спеціальні символи". Тепер в списку відшукайте рядок "Нерозривний пробіл". Натисніть два рази на полі "Сполучення клавіш" і введіть зручну вам комбінацію.


Інструкція: як у "Ворді" зробити нерозривний пробіл
Ось тепер ви знаєте не тільки, як у "Ворді" зробити нерозривний пробіл, але і як самостійно призначити клавішу на нього. Але це ще не все, про що хотілося б поговорити.

Установка автозаміни

Якщо ви все одно відчуваєте дискомфорт при натисканні поєднання заданих клавіш, то є ще один спосіб того, як у "Ворді" зробити нерозривний пробіл. Він полягає у призначенні автозаміни. Це дуже корисна опція не тільки для друку нерозривного пробілу. Для початку вам необхідно буде помістити в буфер обміну (простими словами, скопіювати) потрібний елемент, в нашому випадку - нерозривний пробіл. Після цього потрібно перейти у вже знайоме меню "Спеціальні символи". У цьому вікні натисніть на кнопку "Автозаміна", яка розташовується знизу. Тепер перед вами вікно автозаміни. Вам потрібно в полі "Замінити" вписати ті символи, які будуть замінюватися на нерозривний пробіл, а в полі "На" вставити той самий пробіл. Обов'язково не забудьте поставити позначку "Звичайний текст". Після цього натисніть кнопку "Додати". Ось ви і дізналися, як зробити нерозривний пробіл у "Ворді", яким способом користуватися, вирішувати тільки вам. Тепер поговоримо про спеціальний прогалині.

Спеціальний пропуск

Принцип того, як у "Ворді" зробити нерозривний пробіл, дуже схожий на створення спеціального символу. Принаймні суть практично одна і та ж. Використовуйте спеціальний символ у тому випадку, якщо ви хочете задати певну відстань між літерами або словами. Цей символ, до речі, називається Narrow non-break space.
Інструкція: як у "Ворді" зробити нерозривний пробіл
Отже, щоб встановити даний символ, вам потрібно відкрити таблицю всіх символів. Тепер у випадаючому списку "Шрифт" виберіть "Звичайний текст", а в списку "Набір" - "Знаки пунктуації". Тепер серед безлічі різних символів знайдіть Narrow non-break space. Якщо що, то його назва відображається над кнопкою "Автозаміна". Відшукавши символ, натисніть кнопку "Вставити", після цього символ вставится у вказане вами місце. Якщо ви ставите питанням про те, для чого ця функція може стати в нагоді, то вона відмінно підходить для вписування дат. Таким чином, цифри "2017" будуть написані поруч зі словом "Рік", і відсунути їх ніяк не вийде.

Перегляд недрукованих символів

Все, про що ми говорили у цій статті, стосувалося недрукованих символів. Як можна зрозуміти з назви, у тексті вони невидимі. Але є спеціальна опція в програмі, яка дозволяє відобразити. Це відповідна кнопка на верхній панелі програми. На зображенні ви можете побачити її розташування і сам значок.
Інструкція: як у "Ворді" зробити нерозривний пробіл
Після натискання цієї кнопки в тексті будуть відображені всі недруковані символи, і якщо вам необхідно з ними взаємодіяти, то тільки так ви зможете це зробити. До речі, в статті наводилися приклади для версії "Ворда" 2007 року, однак якщо ви ставите питанням про те, як зробити нерозривний пробіл у "Ворді" 2010 року, то ця інструкція також повинна підійти.

Популярі новини
Загрузка...