Всі способи, як у "Ворді" зменшити відстань між рядків

128 0 Новини високих технологій

Якщо ви відносно недавно почали працювати з текстовим редактором "Ворд", то ви цілком можете не знати, як в ньому змінюється форматування всіх аспектів. У цій статті ми поговоримо лише про одного з них - розповімо, як у "Ворді" зменшити відстань між рядків. Погодьтеся, адже кожен хоче, щоб написаний ним документ при друку виглядав красиво, а такі артефакти цю красу лише знищують. Тому дочитайте цю статтю до кінця, щоб знати, як з ними боротися.

Зайві абзаци

Всі способи, як у "Ворді" зменшити відстань між рядків
Перед тим як у "Ворді" зменшити відстань між рядків, рекомендується спочатку розібратися з абзацами. У тому сенсі, що іноді користувач може замість одного абзацу поставити кілька. Саме ці дії і призводять до того, що між рядками є велике порожнє простір.


Щоб скоротити час на пошуки даних нюансів, можна скористатися візуалізацією недрукованих символів. Ця функція активується при натисканні на значок, який знаходиться на панелі інструментів. Розташовується вона у вкладці "Головна" і позначається значком «¶». Натиснувши її, ви зможете побачити всі невидимі символи. Абзац в цьому випадку відображається символом «¶». Тепер вам залишається лише знайти зайві абзаци і видалити їх. Це був перший спосіб, як у "Ворді" зменшити відстань між рядків, але не останній, тому переходимо до другого.

Проблема з інтервалом

Наступний спосіб, як зменшити відстань між рядків у "Ворді", - це зміна стилю на стиль "Без інтервалів". Однак даний спосіб рекомендується використовувати лише в тому випадку, якщо проміжок дуже великий і яскраво виражений. Справа в тому, що такий спосіб може докорінно змінити форматування вашого документа, тим самим зіпсувавши роботу.


Отже, для того щоб прибрати великі інтервали між рядків, вам необхідно перейти у вкладку "Головна" і там знайти розділ, який називається "Стилі". В ній необхідно вибрати стиль "Без інтервалів". При отстутствии його на панелі, розгорніть розділ відповідною кнопкою. Якщо у вас остання версія "Ворда", то дані маніпуляції необхідно проробляти у вкладці "Дизайн", в розділі "Форматування документа". Інструмент називається "Інтервал між абзацами".

Проводимо повну настройку: відкриваємо "Абзац"

До цього ми розглядали способи, які не дають повноту дій, вони могли лише за короткий час змінити деякий форматування. Але якщо ви хочете прибрати проміжок між рядків і при цьому не нашкодити всьому документу, то краще всього скористатися повною налаштуванням. Якраз зараз ми поговори, як у "Ворді" зменшити відстань між рядків, вдавшись до гнучкої настройки форматування.
Всі способи, як у "Ворді" зменшити відстань між рядків
Для початку вам потрібно виділити ту область тексту, яку ви збираєтеся змінювати. Після цього зайдіть у вкладку "Головна", а в ній, в розділі "Абзац", натисніть на піктограму зі стрілкою, спрямованої в правий нижній кут. Сама піктограма розташована у правому нижньому куті розділу.

Проводимо повну настройку: виставляємо значення

Як тільки ви це зробите, перед вами з'явиться вікно налаштувань "Абзац". У ньому відразу зверніть увагу на розділ "Інтервал". Саме в ньому і проводяться всі потрібні нам настройки. Ви можете змінити інтервал між абзацами і між рядками самого абзацу. Щоб виконати перше, використовуйте лічильник поруч зі словами "Перед:" і "Після".
Всі способи, як у "Ворді" зменшити відстань між рядків
У тому випадку, коли ви хочете повністю прибрати інтервал, ставте "0". Якщо ж ви хочете прибрати інтервал між самими рядками, то використовуйте випадаючий список праворуч. Ви можете використовувати пресети (одинарний, 15 рядка, подвійний, мінімум, точно і множник) або ж ввести вручну в полі "значення:".
Всі способи, як у "Ворді" зменшити відстань між рядків
Ось ви і пройшли, так би мовити, в Word навчання по темі, як зменшувати інтервал між рядків.