Чому не відкривається "Яндекс.Браузер": можливі причини і способи розв'язання

303 0 Новини високих технологій

У сучасному світі складно уявити собі життя без інтернету. Він використовується для самих різних цілей: від простого серфінгу, дрібних покупок, перегляду фільмів або соцмереж до серйозних ділових операцій. Як правило, користування Всесвітньою мережею починається з установки браузера. Адже саме від цієї невеликої програми буде залежати якість вашої роботи.

Чому не відкривається "Яндекс.Браузер": можливі причини і способи розв'язання
Довгий час одним з найкращих браузерів вважався Chome. Швидкість і функціональність - ось дві головні речі, з допомогою яких він заслужив свою популярність. І це якщо не говорити про те, що права на "Хром" належать одному з найбільших світових гігантів Google. Але останнім часом все частіше і частіше чути згадки про "Яндекс.Браузері". Давайте разом розглянемо основні його переваги і розберемося, чому можуть виникнути труднощі в його роботі.


Чому "Яндекс"?

Мабуть, варто почати з того, що "Яндекс" - це не тільки браузер. Це найбільша компанія, що володіє інтернет-порталами, пошуковою системою і має безліч сервісів, які прекрасно інтегруються між собою. Наприклад, "Яндекс.Пошук", "Яндекс.Карти", "Яндекс.Гаманець" та інші активно використовуються мільйонами користувачів. Не відстає і "Яндекс.Браузер". До речі, якщо говорити про взаємодію служб, то в даному браузері всі вони викликаються одним кліком. Тут і хмарне сховище, і пошта, відомості про пробки на дорогах, а також багато інших корисних сервісів.
Чому не відкривається "Яндекс.Браузер": можливі причини і способи розв'язання
Хочеться віддати належне відмінною роботі синхронізації всіх пристроїв, на яких встановлена "Яндекс.Браузер". Якщо ви почали серфінг в інтернеті, наприклад, на ПК, а потім перейшли на ноутбук, автоматично відкриються всі ті вкладки і сторінки, які ви викликали раніше. Такі технології, як Abobe Reader і Abobe Flash, вже вбудовані в браузер, що значно полегшує читання документів формату pdf, перегляд різного контенту.


Окремо можна виділити служби безпеки. Тут розробники добре потрудилися, об'єднавши зусилля з "Лабораторією Касперського". Шкідливі сайти перевіряються відразу ж при завантаженні, так і спам вас більше не потурбує. Детектор злодіїв даних захистить вашу інформацію, і вона залишиться в цілості й схоронності.

Швидкість роботи і інтерфейс

Всі володарі повільного інтернету також повинні звернути увагу на "Яндекс.Браузер". В режимі "турбо" сторінки завантажуються значно швидше, це ж відноситься до завантаження картинок, відео, музики та іншого медіа. За словами російських розробників, вони прагнули зробити роботу з допомогою браузера максимально ефективною, щоб привертати увагу користувача тільки до важливих елементів. Тому інтерфейс досить мінімалістичний.
Чому не відкривається "Яндекс.Браузер": можливі причини і способи розв'язання
Якщо проводити паралель з "Хромом", в якому візуальні закладки виглядають як блоки скріншотів останніх відвідин сайтів, то в "Я. Браузері" ви зможете спостерігати логотипи сайтів, які допоможуть вам швидше орієнтуватися. До того ж такі блоки ви можете міняти місцями як завгодно і самостійно вибудовувати їх у тому порядку, в якому вам буде зручно. Але іноді користувачі стикаються з питанням: чому не відкривається "Яндекс.Браузер"? Розглянемо можливі причини.

Чому не відкривається "Яндекс.Браузер"?

Трапляється, що браузери на комп'ютері можуть трохи зависати, а іноді і зовсім не відкриваються. В першу чергу потрібно звернути увагу на роботу самої операційної системи. Зовсім не обов'язково, що вона потребує повної переінсталяції. Іноді буває достатньо звичайної перезавантаження. Вимикати пристрій повністю і включати його заново теж не потрібно. Можна викликати меню "Пуск", натиснути на маленьку стрілочку біля "Завершення роботи" і з випавшого меню вибрати "Перезавантаження". Після цього повторіть спробу відкрити браузер. Якщо проблема досі не вирішена, і ви досі не розумієте, чому не відкривається "Яндекс.Браузер", - читайте далі.

Оновлення

Розробники браузера від "Яндекс" постійно регулюють роботу свого продукту і досить часто випускають оновлення. Якщо цей процес відбувається у вас автоматично, іноді ви можете навіть не підозрювати, що оновилася та чи інша програма, в тому числі і браузер. Коли відбувається оновлення, можуть виникнути деякі збої або помилки, і далі програма буде працювати некоректно. Або ж з оновленням виникне проблема, нова версія не завантажиться, а стара автоматично ліквідується.
Чому не відкривається "Яндекс.Браузер": можливі причини і способи розв'язання
Радимо вам самостійно керувати процесом інсталяції оновлень і виконувати їх вручну, так ви завжди будете знати, в чому ховається можлива причина неполадок. Якщо до цього ви не займалися перевіркою оновлень і не знаєте, чому не відкривається "Яндекс" на комп'ютері, варто видалити стару версію браузера і завантажити нову. Зазвичай це займає більше 10-15 хвилин. Зайдіть в "Мій комп'ютер" і виберіть "Установку і видалення програм", там виберіть "Яндекс.Браузер" і видаліть його. Потім скачайте нову версію з офіційного сайту програми.

Віруси

Це одна з найпоширеніших проблем, яка заважає нормальній роботі не тільки браузер, але і інших програм. І в цьому випадку краще передбачити таку ситуацію і при завантаженні ОС відразу ж встановити потужну антивірусну програму, перш ніж починати роботу з інтернетом. Отже, чому не відкривається "Яндекс.Браузер", коли відсутні видимі причини? У такому випадку варто скачати хороший "антивирусник" і перевірити комп'ютер на наявність шкідливих файлів. Після цього вони помістяться в так званий "карантин" або зовсім зникнуть.
Чому не відкривається "Яндекс.Браузер": можливі причини і способи розв'язання
Не варто забувати, що вірусне ПО буває різних типів, і щоб знищити його повністю, іноді потрібна повна переустановка операційної системи. Якщо ви не розумієте, наприклад, чому не відкривається пошта на "Яндексі" або інші сервіси або сайти, то, швидше за все, це теж робота вірусних файлів.

Інші причини, за якими браузер може не запускатися

Слід звернути увагу і на такі моменти:
  • Іноді на комп'ютері запущено занадто багато додатків, з-за яких може бути загальмована робота. У таких випадках нові програми просто не хочуть запускатися. Контролювати цей процес ви можете в "Диспетчері завдань". Відкрити його можна, зробивши правий клік по панелі завдань (рядок внизу робочого столу), або комбінацією Ctrl+Alt+Del. Там ви зможете побачити, які програми найбільше завантажують систему, і зупинити їх роботу. Ви зможете зрозуміти, чому "Яндекс" довго відкривається або не відкривається зовсім.
  • Зверніть увагу на з'єднання з інтернетом. Як би банально це не виглядало, іноді користувачі шукають глобальну причину неполадок браузера, але не звертають уваги на те, що елементарно немає з'єднання з мережею.
  • Чому "Яндекс.Браузер сам відкривається?

    Найчастіше причиною того можуть бути все ті ж шкідливі файли, про які ми говорили вище. Рекламні сторінки мають властивість відкриватися самі по собі, а разом з ними і браузер. Також самостійно може відкритися вкладка, або випасти додаткове вікно. Щоб запобігти такі процеси, скористайтесь програмами для чищення комп'ютера, наприклад, CCleaner. Протестуйте ПК, і питання про те, чому "Яндекс.Браузер сам відкривається, відпаде.
    Чому не відкривається "Яндекс.Браузер": можливі причини і способи розв'язання
    Буває і таке, що розглянутий нами пошуковик не відкривається в якомусь іншому браузері. Наприклад, ви не розумієте, чому не відкривається "Яндекс" в "Опері". У такому випадку спробуйте почистити кеш або оновити систему.