Портативна колонка JBL: опис, характеристики і відгуки про кращих моделях. Скільки коштує портативна колонка JBL

242 0 Новини високих технологій

Сегмент портативної акустики довгий час викликав неоднозначні відгуки фахівців і пересічних користувачів. З одного боку, такі системи дають очевидна перевага за рахунок можливості вільного пересування та незалежності від проводового енергопостачання. Але з іншого – компактні розміри і живлення від акумуляторних елементів все ж обмежувало звукові якості апаратури. Змінити сформоване уявлення про даної концепції змогла портативна колонка JBL, представлена в декількох версіях. Такі пристрої не тільки відрізняються гідними якостями відтворення композицій, але також і ергономікою і оригінальним дизайном.


Портативна колонка JBL: опис, характеристики і відгуки про кращих моделях. Скільки коштує портативна колонка JBL

Загальні відомості про переносних моделях JBL

Останні моделі лінійки портативних пристроїв компанія JBL значно поліпшила в найрізноманітніших напрямках – від дрібниць в дизайні до впровадження нових технологій бездротового зразок модуля Bluetooth. Що важливо: портативна колонка JBL як і раніше викликає інтерес і з точки зору якості звучання. Виробник не скупиться використовувати дорогі матеріали елементної бази, що дозволяє акустиці разом з підтримкою мобільності також забезпечувати задоволення від прослуховування музики. Особливу увагу розробники приділяють конструкційним виконанням моделей. Більшість модифікацій такого типу мають циліндричний форм-фактор, що підвищує зручність в процесі фізичного експлуатації. Крім того, портативна колонка JBL відрізняється наявністю прогумованої оболонки для легкого хвата. Місця виведення динаміків утапливаются в нішу корпусу, що підвищує і надійність у використанні. Іншими словами, конструкція розраховується не просто на мобільний звернення, але й орієнтується на активний спосіб життя. Колонки можна кріпити на раму велосипеда, розміщувати зовні рюкзака або ж ставити на будь-яку рівну поверхню.


Основні характеристики переносний акустики JBL

Портативна колонка JBL: опис, характеристики і відгуки про кращих моделях. Скільки коштує портативна колонка JBL
Переконатися в непоганих можливості відтворення звуку дозволяють робочі характеристики систем. Зокрема, діапазон частот становить в середньому 100-20000 Гц. І якщо верхня межа зазвичай зберігається на рівні 20000 Гц, то нижній варіюється від 75 до 160 Гц, залежно від моделі. Що стосується сумарної потужності, то вона становить коридор від 35 до 15 Вт. Звичайно, на тлі повноцінних колонок ці показники не вражають, але треба робити серйозну знижку на розміри мобільного акустики – для такого класу і 10 Вт по загальній потужності є вельми гідною величиною. Чутливість практично у всіх представників лінійки знаходиться на одному рівні – 80 дБ. Цікавий і показник працездатності на одному заряді. Його тривалість становить в середньому 5 год в умовах активного використання. Тепер можна перейти до більш детального знайомства з достоїнствами і недоліками окремих моделей. У цьому допоможе огляд колонок JBL на основі відгуків самих користувачів.

Відгуки про модель JBL Charge

Портативна колонка JBL: опис, характеристики і відгуки про кращих моделях. Скільки коштує портативна колонка JBL
Компактна стереосистема, яка в сімействі портативної акустики JBL займає середню позицію. Вона ж сама популярна серед шанувальників бренду. За їх словами, колонка відрізняється якісним звучанням, ергономічним керуванням та включенням новітніх технологічних систем. Зокрема, про основних експлуатаційних показниках користувач може дізнаватися за спеціальними індикаторами, розташованим на корпусі. Зарядка здійснюється через USB-порт, а сама батарея витримує тривалий час прослуховування музики. Якщо говорити про негативних відгуках, то, можливо, варто відзначити скромну потужність, якою наділена дана колонка JBL. Bluetooth, в свою чергу, забезпечує стабільну зв'язку з іншими мобільними пристроями, до якої немає претензій.

Відгуки про модель JBL Pulse

Портативна колонка JBL: опис, характеристики і відгуки про кращих моделях. Скільки коштує портативна колонка JBL
Дана система має більш високим потужносним запасом, що дозволяє їй краще обробляти повний спектр частот. В іншому модель викликає майже ті відгуки, що і версія Charge. Власники вказують на комфортність у поводженні з конструкцією, ергономічну форму корпусу і ряд функціональних доповнень. До речі, портативна колонка JBL Pulse працює через спеціальний додаток iPhone, завдяки якому були розширені комунікаційні можливості акустики. Але є і до цієї моделі певні претензії. Головна з них відноситься до скромній комплектації. Так, порівняно з деякими моделями цієї ж лінійки, модифікація Pulse позбавлена кабелі для підключення навушників формату 35 мм.

Відгуки про модель JBL Clip

Портативна колонка JBL: опис, характеристики і відгуки про кращих моделях. Скільки коштує портативна колонка JBL
Досить незвичайний і, швидше, утилітарний варіант переносний акустики від виробника JBL, розрахований на невзискательного слухача. Модель володіє потужністю в 35 Вт, що і зумовлює численні питання до якості звучання. Правда, можливості відтворення в даному випадку зумовлюються і моноканальним програванням, тому спочатку слід розуміти цінність базових здібностей системи Clip. На її тлі, звичайно, портативна колонка JBL Charge виглядає вигідніше, але вона і коштує помітно дорожче. Незважаючи на це, користувачі все ж не рекомендують відмовлятися від розгляду цього варіанту, оскільки в ньому реалізовані і ті ж бездротові комунікаційні можливості. В плані якості збірки також немає критики – міцний, невеликий і ергономічний корпус викликає у власників пристрою лише позитивні враження.

Відгуки про модель JBL GO

Ще одна варіація мобільного і в той же час бюджетного пристрою від фірми JBL. Треба зазначити, що ця система хоч і не відрізняється високою потужністю, але, на думку користувачів, видає об'ємне звучання з хорошим запасом. Але зате є нарікання щодо роботи бездротового зв'язку. Зокрема, відзначаються спотворення і збої при підключенні до стороннім пристроям. Зрозуміло, що це зводить до нуля всі акустичні достоїнства, якими володіє колонка JBL. Bluetooth-приймач багатьох розчарував, але в іншому система проявляє себе непогано. Наприклад, модель має яскравий і стильний дизайн, який приваблює увагу. Що стосується надійності корпусу, то він наділений сучасними системами захисту, тому впевнено справляється з зовнішніми негативними впливами.
Портативна колонка JBL: опис, характеристики і відгуки про кращих моделях. Скільки коштує портативна колонка JBL

Питання ціни

Дві останні моделі в огляді можна придбати в середньому за 2-4 тис. руб. Навіть на тлі бюджетних аналогів від маловідомих виробників цей цінник більш ніж привабливий. Інша справа, що в цих модифікаціях проявляються не кращі експлуатаційні властивості продукції даного виробника. Зате питання про те, скільки коштує портативна колонка JBL, мабуть, багатьох відлякує вже з іншої причини – наприклад, версія Pulse доступна за 11-12 тис. На думку навіть тих, кого цілком влаштовує ця модель в робочих якостях, цінник дуже завищений і не виправдовує покупку.

Як вибрати оптимальну модель?

Компанія пропонує декілька серій портативних колонок, але всі вони мають багато схожих рис. Це відноситься до стилістики дизайну, ергономічним характеристикам, якості збірки і т. д. Вибір доведеться робити за критеріями звучання і форм-фактору. Якщо потрібна портативна колонка JBL для прослуховування «на ходу», то є сенс зупинитися на бюджетних версіях, які коштують дешево, але, при цьому, гарантують надійність і довговічність. Для меломанів ж швидше підійдуть моделі Pulse і Charge, причому другий варіант забезпечує досить непогана якість, але коштує вдвічі дешевше. Вибір за формою теж індивідуальний, але тут треба розраховувати і на умови експлуатації. Універсальним варіантом стане циліндрова колонка, а якщо планується використовувати модель будинку, то варто віддати перевагу GO в класичному виконанні конструкції.

Висновок

Портативна колонка JBL: опис, характеристики і відгуки про кращих моделях. Скільки коштує портативна колонка JBL
Низька якість звучання в переносних колонках насамперед було зумовлено невеликими розмірами динаміків. Власне, ця проблема нікуди не поділася, і як і раніше розробникам акустики доводиться лавірувати між якістю відтворення і мобільністю пристрою. Компанія продовжує демонструвати успіхи в пошуках цього балансу, але разом з цим успішно вирішує іншу проблему – трансляції сигналу через бездротовий модуль JBL. Портативна колонка, блютуз-приймач якої забезпечує якісне звучання – це велика рідкість, але в даному випадку користувачі відзначають органічне поєднання портативності і реалізації бездротового зв'язку. Звичайно, про повноцінне порівнянні можливостей Bluetooth і якісних акустичних кабелів не йде, але різниця між ними скорочується. До цього варто додати і поліпшення, розширюють універсальність портативних систем. Наприклад, модель Charge в новітніх версіях здатна одночасно підключатися до трьох пристроїв через канал бездротового модуля.