Out of memory Minecraft: що робити і як позбутися від даної помилки

65 0 Новини високих технологій

Багато гравців "Майнкрафта" часто стикаються з такою проблемою, що їх викидає з гри і в балці помилок пишеться out of memory Minecraft. Що робити і як вирішити дану проблему?

Суть питання

Для того щоб вирішити дану проблему і позбутися помилки, доведеться трохи постаратися. Насправді причин може бути кілька. Отже: як позбутися від out of memory (Minecraft), що робити для зникнення помилки і як надалі застрахуватися від подібних проблем? Для початку потрібно знати, що дане повідомлення з'являється, зазвичай, з кількох причин, і всі вони усуваються дуже простими діями.


Out of memory Minecraft: що робити і як позбутися від даної помилки

Причини

Із-за чого може з'явитися дана проблема:
 • ОЗП комп'ютера занадто слабка, з-за чого тимчасова пам'ять комп'ютера не справляється з навантаженням, і світ гри просто-напросто не завантажується, внаслідок чого і видається подібна помилка.
 • Якщо проблема не в ОЗП, комп'ютер досить сильний, але в будь-якому випадку викидає і пише out of memory Minecraft, що робити в такому випадку? Все просто. Якщо навіть є 8 гігабайт в ОЗП, можливо, вони обмежені. Для того щоб вирішити дану проблему, потрібно дати більше місця "Яві". Як це зробити, розберемося трохи нижче.
 • Можливо, була встановлена не та версія "Яви", тобто якщо операційна система 64-бітна, а була встановлена 32-бітна версія, можливі такі проблеми. Щоб вирішити її, потрібно завантажити з офіційного сайту "Яви" оригінальну версію для своєї операційної системи, якщо 64-бітна, отже, потрібно завантажувати для 64 а якщо 32 - відповідну. Тепер пора зрозуміти, при появі помилки out of memory (Minecraft) що робити і як виправляти.
 • Out of memory Minecraft: що робити і як позбутися від даної помилки  Виправлення даної помилки

  Як і було написано вище, усувається проблема за кілька секунд. Не має значення, яка використовується операційна система, будь то "Віндовс 7", "Віндовс 8", "Віндоус 10" і так далі. Проблема вирішується однаково. Якщо виникла перша проблема (комп'ютер занадто слабкий), тут, на жаль, нічим виправити не вийде. Хіба що встановити моди, які зменшують графіку і розміри світу, так проблема може зникнути. Або ж можна придбати більш могутній комп'ютер. Однак якщо видає помилку out of memory, що робити? Minecraft викидає на сильному комп'ютері. А все просто, потрібно слідувати інструкції:
 • Встановити останню версію "Яви" з офіційного сайту (якщо не встановлена).
 • Зайти в панель управління. На Windows 10 це можна зробити клавішами "минимайз + X", вибравши зі списку розділ "Панель управління".
 • Потрібно зайти в налаштування "Яви", які знаходяться в розділі "Панелі управління". Там буде написано Java. Краще всього, щоб значки відображалися дрібними, так набагато легше знайти.
 • Далі, коли відкрилися налаштування "Яви", потрібно вибрати підрозділ Java і натиснути на View. Далі в Runtime Parameters потрібно записати наступну команду - Xincgc-XmxYG. Тільки замість букви Y потрібно вписати кількість гБ ОЗУ. Якщо максимальна кількість - 4 гБ, замість Y потрібно ввести цифру 2 якщо 8 - потрібно вписати 4. Цього буде цілком достатньо. Ось і рішення цієї проблеми.