Гра Watch Dogs: персонажі та їх опис

43 0 Новини високих технологій

У грі Watch Dogs персонажі відзначаються своєю незвичністю, адже у всесвіті технологічного майбутнього інакше бути не може. Тут кожна людина має свій опрацьований до дрібниць характер і погляди на світ. Розробники подбали про це, щоб гравцям було цікаво стежити за развивающеюся історією проекту.

Світ цифрових досягнень

За ігровий легендою, на подвір'ї наш час, але технології пішли далеко вперед. У Watch Dogs персонажі можуть зламати буквально будь-який пристрій з допомогою мобільного телефону. Тут мова йде про головних героїв двох частин. Вони відрізняються між собою повністю і майже не пов'язані. Протагоніст оригінальної гри Ейден Пірс з'являється тільки в одній місії під назвою «Тіні», де перетинається зі своїм колегою Маркусом Холлоуеем. Саме його роль на себе взяли геймери у другій частині.


Люди вже встигли познайомитися з усіма особами першої частини, і тепер всіх цікавлять нові історії з продовження. Розробники протягом всієї рекламної кампанії підігрівали інтерес натовпу, і люди кинулися шукати будь-яку інформацію.
Гра Watch Dogs: персонажі та їх опис

Сюжет другої частини

Для того щоб краще зрозуміти, чого намагаються домогтися хакери в продовженні, варто знати сюжет Watch Dogs 2. Імена всіх персонажів тут мають никнейми – псевдоніми в мережі, щоб їх не змогли обчислити. Історія починається з того, що люди перестають вірити величезним корпораціям, які володіють усіма цифровими розробками нового часу. Комп'ютерні системи самостійно визначає рівень загрози і ймовірність здійснення людиною злочини. Це ж пристрій повністю контролює місто Сан-Франциско і всі сфери діяльності людини. Компанія Blume з союзниками вирішила заволодіти цією системою, але про це дізналися хакери з організації DedSec. Реакція була жорстока, так як радикальні молоді люди не бажали допустити того, щоб їх життям керував ще хтось, крім них самих. Почалася боротьба, в якій були задіяні найсучасніші технології. Зломщики навіть знищували цілі будівлі корпорацій шляхом вибуху підпор, а ті в помсту намагалися піймати і віддати під суд своїх ворогів. Скільки б йшла ця боротьба, ніхто не знає, але з'явився головний протагоніст.
Гра Watch Dogs: персонажі та їх описМаркус Холлоуей

У Watch Dogs персонажі ніяк не можуть зрівнятися з харизмою головного героя сиквела. Цей молодий чоловік, якого звуть Маркус Холлоуей, володіє неймовірним розумом і талантом для злому інформаційних систем. Виріс він в Окленді, штаті Каліфорнія. Сім'я ніколи не мала достатньо грошей для навчання хлопчика, так як жили вони у злиднях. З ранніх років егоїзм хлопця змусив його пообіцяти вибити собі місце під сонцем. Саме для цього він переїхав у Сан-Франциско, де планував почати мирне життя і знайти гідну роботу. Плани пішли в іншому напрямку, коли система управління містом ctOS приписала йому профіль злочинця вищого рівня. Таким чином, хрест на кар'єрі був поставлений, а сам Маркус не хотів з цим миритися. Він приєднується до організації DedSec і починає свою боротьбу заради знищення несправедливого порядку в мегаполісі.
Ще перед виходом проекту хлопець сподобався всім фанатам, які бачили в Watch Dogs 2 фото персонажів. Він ховається за маскою, трубкою і окулярами, темношкірий, і з першого погляду виглядає зухвало. Його мотиви зрозумілі, і геймери з задоволенням сідали грати, знаючи, за що потрібно боротися в особі Маркуса Холлоуея.
Гра Watch Dogs: персонажі та їх опис

Ренч

На перших роликах, трейлерах і артах виникав у Watch Dogs 2 персонаж в масці. Ніхто не знав, що це за хлопець, але його поведінка, манера мови і анархістські погляди полонили безліч фанатів. Зовнішність цього члена DedSec нікому не відома, так як він ретельно приховує її під чорною маскою з шипами. Особливість цього приладу ще в тому, що на рівні очей розташовуються маленькі екрани. З їх допомогою персонаж у вигляді смайликів демонструє власні емоції співрозмовникам. Після вступу Маркуса в об'єднання хакерів саме Ренч став його головним союзником і самим близьким другом. Його характер можна розглядати з двох сторін. Негативною рисою цієї людини є його постійна грубість по відношенню до оточуючих. Для нього немає авторитетів, а анархія в усьому світі вважається метою життя. З іншого боку, він веселий, любить жартувати, ніколи не відступає перед обличчям небезпеки. Заради друзів готовий підставити спину, і завдяки цьому йому програють інші Watch Dogs 2 персонажі. Ренч в рапорті ФБР постає потайливим чоловіком, який не дуже любить знаходитися в компанії дівчат.
Гра Watch Dogs: персонажі та їх опис

Сітара

Кажуть, що багата життя, виховання вищої верстви та соціальні переваги часто не влаштовують дітей з бунтарським характером в заможних сім'ях. Саме це сталося з Ситарой, яка була спадкоємицею великої династії американців. Замість забезпеченої навчання в університетах вона кинула навчальний заклад і почала грабувати людей, які цього заслуговують, за її принципами. Пізніше виявилося, що і її батьки не безгрішні. Вони також обходять закони і намагаються примножити багатство не чесним шляхом. Свого покликання дівчина побачила в тому, щоб очолити організацію DedSec. У плані зовнішності і стійкості їй поступаються всі персонажі гри Watch Dogs 2. Гроші на рух Сітара вирішила «позичити» у батьків, і завдяки їй хакери мають новітнє технічне забезпечення. До головному героєві вони живить теплі почуття і розуміє несправедливість, яка трапилася в його житті. Крім того, Сітара вважається провідним дизайнером в організації. Її голос використовує DedSec для того, щоб залишати заяви в мережі від свого імені.
Гра Watch Dogs: персонажі та їх опис

Реймонд Кінні

У Watch Dogs 2 головні персонажі не мають минулого, пов'язаного з оригінальною грою, якщо не враховувати Реймонда Кінні. Цей чоловік середніх років носить два інших псевдоніма – Рей і Ті-Бон Греді. Іноді його звуть людиною-загадкою, адже зрозуміти, що у нього на умі, не здатний навіть Ренч, який з ним спочатку конфліктував. Його зовнішній вигляд відрізняється тільки зачіскою і пірсингом. В одязі він невибагливий, вибирає завжди звичайну сіру футболку або сорочку, а також потерті джинси. У героя є свій наркотик – злом заборонених об'єктів. Якщо в світі десь організація приховує доступ до даних, завданням Ти-Бона стає їх дістати будь-якими засобами. За це на нього полює безліч секретних організацій, у тому числі ФБР і ЦРУ. У другій частині Маркус зумів подружитися з Реймондом і дізнався від нього, що той брав участь у розробці багатостраждальної системи управління містом ctOS. У підсумку вони разом знайшли спосіб, як знищити її і перемогти ворогів.
Гра Watch Dogs: персонажі та їх опис

Душан Немеч

Винуватець усіх бід простих людей і головний ворог Маркуса Холлоуея – Душан Немеч. Навколо нього згуртувалися в Watch Dogs персонажі, які прагнуть влади. Цей хлопець був генієм свого віку, який майже не проводив часу на вулиці. Ще з дитинства у нього не було друзів, і він ріс в Інтернеті. Там він навчався технологій, стежив за новинками і мріяв створити щось своє. Його слов'янське походження не завадило виїхати в Сан-Франциско і там розробити абсолютно нову технологію. Він поступово піднімався кар'єрними сходами, поки не став технологічним директором Blume. Високий пост дав більше можливостей, і вже через кілька місяців Немеч отримав доступ до регулювання системи ctOS 2.0. Даний факт підтверджує, що з цією владою він може керувати життям людей і керувати містом за своїм бажанням. Його річний дохід складає більше ніж 110 мільйонів доларів, але і цього йому недостатньо. Коли в його голові зародився план контролю над Сан-Франциско, точно невідомо, але на протязі усього сюжету він завзято намагається досягти поставленої мети.
Гра Watch Dogs: персонажі та їх опис

Інші союзники головного героя

Варто відзначити, що не всі персонажі гри Watch Dogs 2 є головними. Серед другорядних є цікаві особистості, які були по різні сторони барикад. В союз з Маркусом в першу чергу вступали члени DedSec та інших хакерських організацій. Наприклад, любитель музики Горацій або добряк Джош. Перший завжди готовий поділитися новинками почутих пісень, а другий має просто неймовірні здібності до злому. Саме Джоша всі вважають найталановитішим з їх об'єднання. Тут же варто відзначити Ленні – главу іншої хакерського угруповання під назвою Prime_Eight. Він не допомагав Маркусу в пригоди, адже дві найбільші банди зломщиків завжди суперничали між собою, але й не заважав ніколи. Вони просто окремо йшли своїми шляхами і намагалися протистояти Немечу і іншим його союзникам.

Другорядні антагоністи

Серед інших лиходіїв, союзників Душана Немеча, відзначилася в першу чергу Мері Кетскілл. У Watch Dogs 2 персонажі всі екстравагантні, але ця жінка зуміла зачепити гравців більше всіх. Вона дуже любить владу, і володіти своєю мережею !NVITE їй недостатньо. Мері цінний союзник, так як має доступ до профілів багатьох громадян міста і країни. Жінка може простежувати потоки інформації, настрої громадян, знаходити різні зачіпки. Тому головний антагоніст вважає її союзником, а не просто пішаком у своїх руках. До таких відноситься Марк Трас – конгресмен в парламенті США. Кошти на його рахунок надходять від доходів мережі !NVITE, а тому він повністю представляє інтереси Душана Немеча в сенаті. Його голос використовується для просування застосування ctOS 2.0 за іншими напрямами і містах країни.