Актуальний ТОП РПГ на Android-пристрої на думку експертів

96 0 Новини високих технологій

Останнім часом ринок мобільних ігор помітно набирає обертів. Вся справа в покращення характеристики смартфонів, доступності за ціною продуктивних моделей і висока зацікавленість серйозних розробників зайняти вигідну нішу в сфері мобільних додатків. Все це призвело до того, що вибрати дійсно захоплюючу гру стає вкрай складно. Гарними заставками і логотипами вже нікого не здивуєш. Людям хочеться більше, ніж просто гарна обгортка. Ми постаралися скласти для вас ТОП РПГ на Android-платформу, випущені зовсім недавно.


Rise of Dragon

Актуальний ТОП РПГ на Android-пристрої на думку експертів
Відкривати список буде Rise of the Dragon – ще один яскравий представник жанру мобільних RPG ігор з унікальною бойовою системою, яскравою графікою і ефектними комбо-ударами. Деякі гравці небезпідставно називають цей проект клоном Diablo. І якщо розглянути будь ТОП РПГ на "Андроїд", вона обов'язково буде там присутній. Дійсно, битви з полчищами ворогів, крута графіка з прекрасними спецефектами і необмежені можливості кастомізації персонажа роблять іграшку гідною вашої уваги. Поруч йде гра Fantasy Chronicles. Всесвіт гри побудована в дусі фентезі, і у вас є головний ворог – древнє зло. Для його знищення необхідно виконувати різні квести, просуватися по сюжетній лінії і у підсумку виступити у фінальній сутичці. Бої і система прокачування персонажа збудовані за спрощеною класичною схемою. Ви можете розвивати магічні заклинання, закликати вихованців, а також об'єднуватися в паті для виконання особливо складних завдань.


Storm Hunter

Актуальний ТОП РПГ на Android-пристрої на думку експертів
Якщо в РПГ іграх ви найбільше цінуєте не одноосібне перевагу, то проект Storm Hunter обов'язково доведеться вам за смаком. В цій рольовій грі ви можете поповнювати свою армію воїнами різних видів і класів. Вступати в бій ви будете в якості головнокомандуючого і розпоряджатися всіма діями на полі. В основі успішної гри лежать грамотні тактичні рішення і логічне мислення. Поєднавши ці дві якості, ви станете непереможні.

World of Devil

Актуальний ТОП РПГ на Android-пристрої на думку експертів
Одна з найцікавіших ігор в жанрі РПГ для мобільних пристроїв. Все побудовано за класичною схемою: ви піднімаєте рівень, відкриваєте нові таланти і прокачиваете навички, грамотно розподіляючи окуляри умінь. Гра дає можливість не тільки битися проти штучного інтелекту, але і кинути виклик реальним опонентам. На п'ятому місці нашого списку причаївся справжній хіт RPG Deus EX: The Fall. Це гостросюжетна історія розгортається в далекому 2027 році, в часи, коли наука давно обійшла еволюцію, а технології і прогрес правлять балом, створюючи соціальну нерівність і сприяючи глобальним інтриг. Ви граєте за британського найманого солдата, на чиї плечі лягає місія по встановленню порядку і з'ясування першопричин громадянської війни. Для фанатів жанру цей проект - наче вишенька на торті – всі сучасні напрацювання в області геймлпея і шикарна графіка присутні в грі нарівні з детальною системою розвитку персонажа.

Dungeon Hunter 4

Класика мобільних ігор в жанрі RPG, по праву входить в ТОП РПГ на "Андроїд" – Dungeon Hunter 4. Це остання на сьогодні частина легендарної серії Dungeon Hunter повідає вам абсолютно нову історію епічних битв. При запуску гри ви вибираєте одного з чотирьох доступних класів персонажів. У кожного з них свої унікальні здібності і таланти. Від вашого вибору буде залежати манера і стиль проходження всієї гри. Шикарна графіка подарує багато радісних моментів, можливість крафтить речі і покращувати спорядження припаде до смаку абсолютно всім любителям рольових ігор. Набридне зачищати підземелля – вирушайте на PVP-битви з іншими гравцями!

Soul of Hunters

Актуальний ТОП РПГ на Android-пристрої на думку експертів
Закриває наш ТОП РПГ на Android-пристроях одна з кращих ігор 2016 року в жанрі РПГ для цих платформ – Soul of Hunters. Розробником є відома студія Yocoh. Це говорить про те, що гра створювалася з урахуванням специфіки мобільних ігор, тому управління, зовнішній вигляд і функціонал на дуже високому комфортному рівні. Гра входить практично в будь ТОП РПГ на "Андроїд" російською. Якщо ви раніше не грали в РПГ ігри, рекомендуємо почати саме з цього продукту. Для швидкого освоєння всіх ігрових механік передбачений режим навчання. Звичайно, це далеко не повний ТОП РПГ ігор на "Андроїд". Однак тут представлені найбільш різнопланові та цікаві ігрові проекти останніх років. Які ж ігри входять в ТОП-10 РПГ на "Андроїд"-системах? Ось тільки деякі з них:
  • Eternity Warriors 3;
  • Boom Beach;
  • Clash of Clans;
  • Ingress;
  • IRUNA.