Як написати розробникам "ВКонтакте" і правильно оформити заявку

91 0 Новини високих технологій

Соціальна мережа під назвою "ВКонтакте" довгий час користується популярністю. Постійні оновлення, оригінальний дизайн і багато інші фактори зробили дану соцмережа одним з найпопулярніших продуктів на віртуальному ринку.

Як написати розробникам "ВКонтакте" і правильно оформити заявку

"ВКонтакте": трохи про нюанси

Які чинники сприяли виникненню подібного ажіотажу? Все просто: дизайн сайту красивий і лаконічний, багато ігрових груп (наприклад, на відміну від "Фейсбуку"), зручний онлайн/оффлайн аудіоплеєр - саме завдяки таким функціям "ВКонтакте" став дуже популярним. Також цього послужила зручна і дешева реклама, флеш-ігри та багато іншого.


Однак дуже часто зі всіма вищезгаданими функціями і можливостями виникають усілякі проблеми, або ж спливає питання, на яке може відповісти лише розробник "ВК", а точніше техпідтримка. Вона відповідає досить швидко, але, на жаль, не завжди якісно. У будь-якому випадку роботу модератора можна оцінити. Після цього можна подати скаргу на модератора або похвалити його/її за якісну відповідь. Як написати розробникам "ВКонтакте", розберемося в цій статті.
Як написати розробникам "ВКонтакте" і правильно оформити заявку

Швидке реагування

Як правило, відповідають модератори оперативно. Якщо написати їм у робочі дні, то можна отримати якісний відповідь через кілька годин. Але іноді буває так, що працівники відповідають вкрай довго. За цей час користувач самостійно вирішує питання, а модератори все ще не відповідають. Подібний факт багатьох обурює, але слід враховувати, що кожен день в службу техпідтримки надходять мільйони заявок і на все потрібно відреагувати, а це вимагає тимчасових витрат. Не варто забувати про це і часто відправляти повторні запити. Діючи таким чином, можна надовго залишитися без відповіді, адже заявки перевіряються по черзі, тому кожне нове повідомлення віддаляє користувача від швидкого реагування і заважає модераторам.


Як написати розробникам "ВКонтакте" і навіщо це може знадобитися? Відповідь проста: при будь-яких питаннях, незрозумілих чи спірних ситуаціях можна звернутися до техпідтримки. Співробітники зобов'язані допомогти, якщо виникли помилки у роботі сайту, у випадку блокування облікового запису без причини (зобов'язані розблокувати сторінку), тому всі спірні питання на сайті вирішуються за допомогою даної служби. Слід враховувати, що в інтерфейсі соцмережі "ВКонтакте" кнопка звернення за допомогою досить маленька і добре прихована, тому іноді починаючим користувачам важко її знайти. І все ж як написати розробникам "ВКонтакте"? В цьому ми розберемося трохи нижче. Також розглянемо, як правильно оформити заявку.

Інструкція

Отже, тепер перейдемо до того, як написати розробникам "ВКонтакте" покроково. Для того щоб звернутися і отримати конкретну відповідь, потрібно заповнити всі необхідні поля, дотримуючись інструкції.
  • Потрібно зайти на сайт "ВКонтакте", після чого відвідати свій аккаунт. Не забувайте, що не потрібно спамити повідомленнями, оскільки це не допоможе прискорити відповідь.
  • Далі потрібно в полі, званому "Задати питання", ввести необхідну прохання. Причому вона повинна бути в F. A. Q (списку найчастіших запитань). Після цього слід вибрати функцію "Напишіть нам".
  • Вибравши цей пункт, можна зв'язатися з розробниками. Користувачу повідомляють, скільки часу займе обробка запиту. В середньому вона займає близько 18 годин, але ця цифра постійно змінюється і не завжди в кращу сторону, тому на занадто швидкий відповідь розраховувати не варто.
  • Як написати розробникам "ВКонтакте" і правильно оформити заявку

    Як оформити заявку

    Як зв'язатися з розробниками "ВКонтакте", тепер ясно, однак є деякі особливості, при дотриманні яких модератори відреагують набагато швидше. Слід звернути на ці нюанси особливу увагу. Як правильно оформити заявку? Після виконання всіх пунктів інструкції пора заповнити форму безпосередньо. Потрібно сформулювати правильну тему і описати свою проблему, щоб з користувачем зв'язався потрібний фахівець, тобто відповів той, хто в цьому розбирається. Саме тому варто задуматися над тим, як правильніше оформити заявку. Потрібно описати проблему якомога конкретніше, якщо мають місце труднощі із входом або мобільним номером, обов'язково потрібно вказати телефон, який прив'язаний до аккаунту. Також не варто забувати, що можна прикріплювати скріншоти, і це значно прискорить вирішення проблеми.