"Андертейл": проходження Нейтрального шляху, Шляхів Пацифіста і Геноциду

84 0 Новини високих технологій

«Підземна казка» від Тобі Фокса стала відома у 2015 році. Її зустріли позитивними відгуками. Незважаючи на свою простоту і в якійсь мірі примітивність, все ж гра стала для багатьох хітом.

Суть

Перш ніж зрозуміти проходження гри «Андертейл», слід розібратися в її суті. Над цією рольовою грою працював Тобі Фокс. Звичайно, він був не єдиним, хто доклав руку до проекту, але все ж найголовнішим «батьком» гри. Крім геймплея, сюжету і саундтрека, він займався дизайном разом з Темми Чанг.
"Андертейл": проходження Нейтрального шляху, Шляхів Пацифіста і ГеноцидуГоловне завдання гравця – це керувати дитиною, який потрапляє в Підземелля. Це одна з локацій, в якій вас чекають основні події. Тут живуть монстри, які опинилися тут після війни з людьми. Не всі вони є нашими ворогами. Причому взагалі все залежить від рішення геймера. Дитина може дружити з ними або ж вбивати. Саме від цього і буде залежати кінцівка гри.

Геймплей

У «Андертейл» проходження безпосередньо залежить від ігрового процесу. За класикою жанру інді-ігор тут немає нічого незвичайного. Тобі Фокс використав стандартну механіку рольової іграшки. Тут є і досвід, і зовнішній світ, використання зброї, а також кількість здоров'я. До речі, згадуючи головного героя, варто відзначити, що геймеру невідомо, хлопчик це або дівчинка. Ім'я його Фріск, тому найчастіше все-таки малюка відносять до чоловічої статі. Він може подорожувати по Підземеллю вільно, заходити в різні локації. Іноді він стикається з неігровими персонажами, іноді вирішує головоломки.


Для того щоб продовжити «Андертейл» проходження, гравець повинен пройти спеціальні точки, які не тільки збережуть певний момент, але також і відновлять здоров'я. Бій виглядає не як зазвичай. З'являється поле битви, на якому гравець повинен керувати сердечком. При цьому потрібно відхилятися від атак.
"Андертейл": проходження Нейтрального шляху, Шляхів Пацифіста і Геноциду

Варіативність

Але крім битв, геймеру доступний вибір у грі «Андертейл». Проходження може відрізнятися від того, як ви ставитеся до неігрових персонажів. Але варто враховувати, якщо ви пощадили монстра, ви не отримуєте досвід. У підсумку якщо під час «битви» ви будете ухилятися від атак і в той же час не застосовувати сили, то монстри будуть добрішими і менш агресивними. В результаті розгалуження сюжету призведе до однієї з трьох кінцівок:
 • Нейтральний шлях;
 • Шлях Пацифіста;
 • Шлях Геноциду.
 • Нейтралітет

  Перший варіант найбільш поширений. Напевно, це невипадково, так як для його проходження необхідно бути нейтральним: когось покарати за зухвалість, когось помилувати. В кінці Нейтрального шляху нам зустрінеться Фотошоп Флауи. Незважаючи на те що цей варіант є одним з трьох кінцівок гри, він також має свої варіації. Проте основний сюжет залишається незмінним. Асгор гине, Флауи збирає людські душі, Фриск повертається додому через бар'єр, а монстри залишаються в Підземеллі.

  Доброта

  А от якщо ви обрали шлях проходження «Андертейл» Пацифіст, то вас чекає позитивна кінцівка. Тому домогтися перший раз її буде дуже складно. Після нейтрального фіналу дитина прийме виклик, який буде вести його по Шляху Пацифіста.
  "Андертейл": проходження Нейтрального шляху, Шляхів Пацифіста і Геноциду

  Для того, щоб отримати найбільш позитивний результат, не можна когось вбивати, в битвах потрібно використовувати пощаду, втеча або те, що допоможе завершити бій. Далі треба навідатися в будинок Папірусу і завершити з ним побачення. Після цього необхідно буде допомогти Андайн прийти в себе. Вона буде довго гнатися за вами, але швидко втомиться і втратить свідомість. Тоді вам треба вилити на неї води. Після відвідуємо будинок Андайн, а там доведеться знову поговорити з Папірусами. Попереду вас чекаємо «кулінарний урок» і чергова битва, але вже фейковая. У фіналі необхідно пройти місцевість «Ядро», але там нікого не вбивати, а також пройти Асгора. В кінці дитини буде чекати на бій з Флауи, якого необхідно буде перемогти.

  Самогубство

  Третій кінцівкою є Шлях Геноциду. Це найбільш кровожерливий варіант, досягти якого можна лише переступаючи трупи монстрів. Варто пам'ятати, що якщо гравець обрав цей шлях, то він не зможе звернути з нього, як було б у випадку з Нейтральним.
  "Андертейл": проходження Нейтрального шляху, Шляхів Пацифіста і Геноциду
  Отже, щоб в «Андертейл» проходження самого злісного шляху було простим, необхідно дотримуватись головного правила – вбивати всіх у кожній локації. Дитина повинна «нариватися» на бої і робити це до тих пір, поки монстри взагалі не перестануть з'являтися у нього на шляху. Крім того, це потрібно і для того, щоб битися з міні-босом. Крім того, головне - весь час перевіряти лічильник вбивств, він є важливим аспектом. Справа в тому, що якщо герой убив всіх монстрів в локації, він може бути повернений до інших подій, які нагадують Нейтральний шлях. У «Андертейл» проходження російською Шляху Геноциду нічим хорошим не закінчиться. Після перезапуску гри не буде. Перед гравцем буде лише чорний екран і звук вітру. Не з'являться ніякі елементи інтерфейсу. Лише через 10 хвилин почне розмову Чара, яка в черговий раз вкаже вам на те, що саме через вас був знищений весь світ. Взагалі цей проект дійсно вийшов дуже насиченим, незважаючи на примітивну графіку. Сюжет може виявитися вкрай щасливим, так і кардинально трагічним. Різноплановість, кардинальність – це те, що привернуло багатьох геймерів до сумної історії про подорожі дитини.