Як зробити холодоагент в "Майнкрафт" підручними засобами

69 0 Новини високих технологій

Гравці, які вже встигли освоїти і встановити собі кілька модифікацій, намагаються зрозуміти, як зробити холодоагент в "Майнкрафт". Ця речовина використовується в рецепті для ядерного реактора, який є складним механізмом. Його створюють заради забезпечення електричною енергією величезних площ будівель. Без нього зробити цей процес неможливо.

Використання холодоагенту

Перед тим як зробити холодоагент в "Майнкрафт", варто знати, що це рідке речовина і їм наповнюють капсулу. Спочатку необхідно створити з допомогою олов'яної пластини і енергії або декількох зливків з цього ж металу капсули. Це дешева ємність, куди легко наповнюється речовина.
Як зробити холодоагент в "Майнкрафт" підручними засобами
У підсумку крафта виходить річ під назвою охолоджуюча капсула. Вона має властивості охолоджувати механізми, без неї ядерний реактор просто створити не вдасться. Якщо додати до предмета чотири олов'яні пластини, вийде охолоджуюча капсула 10k, яка дорівнює одному відру з холодоагентом.


Перша частина створення речовини

Сам процес, як зробити холодоагент в "Майнкрафт", довгий і вимагає від гравця багато уваги. Починається будівництво з електричного термогенераторів. До сторони з помаранчевим квадратом приставляється парогенератор з настройками 221 Бар і 1 Мб/Такт. Термогенератор закидаємо максимальною кількістю котушок. Перед самим парогенератором ставте конденсатор. Туди необхідно завантажити одне покращення рідинного виштовхувача і чотири одиниці тепловідведення.
Як зробити холодоагент в "Майнкрафт" підручними засобами
Далі йдуть проблеми, адже необхідна помпа, а вона є лише в модифікаціях IndustrialCraft 2 або Buildcraft. Розташувати цей прилад слід під землею на рівні термогенераторів. В неї слід покласти одне покращення рідинного виштовхувача. Варто відзначити, що цей процес, як зробити холодоагент в "Майнкрафт" 1710 версії клієнта. В інших можливі деякі зміни. Якщо ви зробили ці пункти, тоді перевірте правильність налаштування. На перших етапах найкраще не допускати вад, інакше пізніше знайти рішення буде важко. Якщо гравець упевнився в точності схеми, тоді переходимо до трьом останнім етапами створення механізму.


Продовження створення механізму

Далі гравець не буде занадто турбуватися про те, як зробити холодоагент в "Майнкрафт". Найважчим буде правильно розібратися у внутрішніх налаштуваннях. До готового механізму, який зробили раніше, ставимо наповнювачі в кількості двох штук з одного боку техніки. Тепер приступайте до почергової настроювання кожного з них.
Як зробити холодоагент в "Майнкрафт" підручними засобами
Схема першого повинна мати клітинку енергії з однієї сторони і чотири простих навпаки. У центрі йде одна клітинка до термогенератору, далі 64 одиниці речовини у вільну комірку і парогенератор. Це спільно акумулюється в потрібний користувачеві результат. Налаштування другого наповнювача дає відповідь на питання про те, як зробити капсулу холодоагенту в "Майнкрафт". Схема така ж, тільки висновок йде на одну окрему клітинку. У результаті залишається тільки забрати капсулу і перетворити її з допомогою олов'яних пластин в більш потужну модель. Тепер гравець легко зможе впоратися з будівництвом ядерного реактора і більш комплексними завданнями.