Оптимізація Ark: Survival Evolved. Що робити, якщо гра не працює?

120 0 Новини високих технологій

Задаватися питанням про те, як поліпшити продуктивність тієї чи іншої гри, можна з різних причин. По-перше, це пов'язано з різними вадами, які зустрічаються в багатьох проектах і виражаються в гальмах, спадах FPS, вильоти, зависаниях і т. д. По-друге, буває і так, що гра не має видимих проблем, крім однієї — занадто вимоглива залізо. Тут вже з якого боку подивитися. Так чи інакше, в обох випадках поліпшити продуктивність можна і навіть потрібно.

Оптимізація Ark: Survival Evolved. Що робити, якщо гра не працює?
Сьогодні мова піде про Ark: Survival Evolved — многопользовательском симуляторі виживання, вийшов на PC і інших популярних платформах в 2017 році. Незважаючи на те що гра існує вже майже 2 роки, користувачі донині продовжують стикатися з різними технічними проблемами. У цій статті ми розповімо, як зробити правильну оптимізацію Ark: Survival Evolved для слабких ПК, а також про те, як вирішувати інші питання, пов'язані з продуктивністю.

Перевірка системних вимог

Це перший і найважливіший крок, який необхідно зробити ще до покупки продукту. Дуже часто проблеми оптимізації Ark: Survival Evolved пов'язані саме з тим, що користувач намагається запустити гру на дуже слабкому комп'ютері. Ось як виглядають мінімальні характеристики машини для більш-менш комфортного проходження Ark:

 • Операційна система: 64-розрядна Windows 7 SP1 або 8.
 • Необхідний процесор: двоядерний, тактова частота — 20 ГГц.
 • Відеокарта: підтримка DirectX 10 необхідна пам'ять 1 Гб.
 • Необхідну кількість оперативної пам'яті: 4 Гб.
 • Вільне місце на диску: не менше 40 Гб.
 • DirectX: 10 версія.
 • Як ми бачимо, вимоги не сильно завищені, а це означає, що гра може бути запущена і на слабких ПК. Звичайно, мова йде не про зовсім вже давніх збірках. На таких машинах Ark, на жаль, навряд чи піде.
  Оптимізація Ark: Survival Evolved. Що робити, якщо гра не працює?

  Оновлення драйверів

  Припустимо, системні вимоги начебто і дозволяють запустити гру, але все-таки щось раніше не так. Тоді варто звернутися до драйверами і перевірити, чи не є вони застарілими. Для цього можна звернутися за допомогою до програми DriverUpdater, яка не тільки виконує сканування комп'ютера, але і оновить всі необхідні файли. Наявність актуальної версії драйверів — це один з головних кроків на шляху до оптимізації Ark: Survival Evolved.

  Про встановлення актуальних бібліотек

  Якщо з питанням про драйвери все зрозуміло, то переходимо до наступного кроку. Для оптимізації Ark: Survival Evolved знадобляться ще дві актуальні бібліотеки — Direct X і .NETFramework. Завантажити обидва файли, якщо вони не були встановлені заздалегідь, можна з офіційних ресурсів. Не варто також забувати і про Visual C++. Завантажити останню з бібліотек розширення, необхідну для роботи гри Ark, можна відразу з декількох джерел, наприклад, через офіційний сайт Microsoft.

  Додаткове 3D для NVIDIA

  Для власників відеокарт від nVIDIA існують додаткові параметри, які зможуть допомогти з оптимізацією Ark: Survival Evolved. Досить слідувати цим простим крокам:
 • Відкриваємо панель управління відеокарти.
 • Заходимо у вкладку 3D.
 • Тепер вибираємо вкладку з назвою "Програмні налаштування".
 • З'явиться список з різними найменуваннями, але нас цікавить ShooterGame.
 • Тепер потрібно підкоригувати безпосередньо самі налаштування. Нижче ми зібрали інформацію про те, які параметри, в яких вкладках слід вказати:
 • Навпроти "Прискорення дисплеїв" вибираємо SingleDisplayPerformanceMode.
 • Навпаки електроживлення вибираємо PreferMaximumPerformance.
 • Включаємо (ON) анізотропну фільтрацію у вкладці "Фільтрація текстур". Там же, в пункті "Якість", вибираємо Performance.
 • Ставимо OFF навпроти "Потрійний буферизації" і "Вертикального синхроімпульса".
 • Останній пункт з макс. кількістю кадрів повинен дорівнювати значенню "1".
 • Ці нескладні налаштування оптимізації Ark: Survival Evolved повинні поліпшити загальну продуктивність.
  Оптимізація Ark: Survival Evolved. Що робити, якщо гра не працює?

  Додаткові рекомендації

  Насправді, крім тих маніпуляцій, про які ми розповідали вище, існує ще безліч різних хитрощів і вивертів для підвищення продуктивності різних ігор (не тільки Ark). Ось парочка додаткових рекомендацій:
 • Краще уникати використання параметрів запуску, які знижують якість картинки в грі.
 • Більш стабільної роботи Survival Evolved та інших проектів можна досягти через закриття непотрібних сторонніх програм і фонових процесів. Мова йде про занедбаному браузері, торренте, ігровому лаунчер (не Steam) і т. д. Таким простим способом ми звільнимо чимало системних ресурсів і, як результат, підвищимо продуктивність гри.
  Оптимізація Ark: Survival Evolved. Що робити, якщо гра не працює?
 • Гра була приклад був викачаний з торрента, але не запускається: що робити?

  Остання на сьогодні проблема, до вирішення якої ми звернемося, пов'язана з запуском піратської копії гри Ark. Справа в тому, що використання торрента не гарантує стабільну роботу будь-якої завантаженої програми. В даному випадку "пірати" часто використовують різні моди для Ark: Survival Evolved, щоб перетворити ті чи файли. Як результат, гра починає сильно лагают, не запускатися або навіть заражає систему вірусом. Радимо купувати ліцензійні версії, так як з ними практично не буває проблем. Крім того, всі володарі офіційних копій Ark зможуть отримувати різні оновлення та технічну підтримку від самих розробників, що саме по собі вже є великим плюсом.

  Популярі новини
  Загрузка...