Як пофарбувати обладунки "Відьмака 3": інструкція

104 0 Новини високих технологій

У комп'ютерній грі The Witcher 3 величезна кількість варіантів кастомізації персонажа і його одягу. Крім десятків різних наборів обладунків та звичайних речей, ви можете самостійно видозмінювати їх. Розберемося, як пофарбувати обладунки "Відьмака 3", що для цього потрібно.

Як пофарбувати обладунки "Відьмака 3": інструкція

Де дістати необхідні ресурси?

Щоб змінити колір одягу головного героя, знадобиться кілька одиниць фарби. Ви можете фарбувати окремі елементи в різний колір, тоді вам потрібно різні типи фарб. Дана можливість доступна тільки в офіційному додатку "Кров і вино". В оригінальній частині гри не можна вибити необхідні предмети з монстрів або обзавестися ними через торговців. Отже, спочатку гравець збирає необхідні ресурси. Їх можна отримати з супротивників у Туссенте - розбійників, мисливців, сюжетних босів і так далі. Для фарбування однієї частини комплекту потрібна одна одиниця фарби. Також ви можете придбати фарбу за золото у спеціальних торговців, які розташовуються на сході місцевої столиці - міста Боклер. Спочатку знайдіть бухту на східному березі, а потім відшукайте фарбувальну майстерню. У торговця в даній крамниці ви можете знайти 8 різних кольорів, а також спеціальний засіб для повернення зовнішнього вигляду обладунків у початковий вигляд.

Як пофарбувати предмети?

За одну банку з фарбувальною засобом доведеться віддати 1 тисячу монет. Це досить дорого, тому заздалегідь визначитеся з майбутнім стилем обладунків. Подивитися результат фарбування можна тільки в тому випадку, якщо у вас вже є даний предмет в інвентарі. Для цього виділіть предмет, знайдіть в сумці фарбу, натисніть на клавішу "E". Якщо зовнішній вигляд елемента броні вас влаштовує, тоді підтвердіть дію. Змінений предмет з'явиться на місці колишнього з тими ж характеристиками, але в новому кольорі. За таким же принципом можна пофарбувати обладунки "Відьмака 3" з будь-яких сетів. Щоб позбутися фарби на речі, необхідно скористатися розчинником. Його потрібно виділити і перенести на пофарбовану одяг. Розчинник купується у парфумера в Боклере.
Як пофарбувати обладунки "Відьмака 3": інструкція

Рецепти на фарбу

Ви можете не витрачатися на покупку фарбувальних ресурсів у лавці, а створити їх самостійно. Однак для цього доведеться ретельно досліджувати весь Туссент і збирати кожен рецепт. Для крафта цього предмета також доведеться запастися кількома розчинниками і унікальними ресурсами для кожного кольору. Тепер ви знаєте, де пофарбувати обладунки "Відьмака 3", які ресурси для цього будуть потрібні.

Популярі новини
Загрузка...