NFS Underground 2: проходження, опис ігри, системні вимоги

253 0 Новини високих технологій

NFS Underground 2 можна вважати однією з найпопулярніших і інноваційних гоночних ігор свого часу. Тут вперше в серії з'явився повністю відкритий світ, графіка сильно покращилася в порівнянні з першою частиною, можливостей для тюнінга стало в кілька разів більше і багато іншого. В даний час, незважаючи на солідний вік, фанати гоночної ігри роблять аматорські модифікації на графіку і контент. При цьому проходження NFS Underground 2 ніяк не відрізняється в звичайному або модифікованому варіанті. Ми розглянемо докладно дану гонку в рамках нашого огляду.

NFS Underground 2: проходження, опис ігри, системні вимоги

Системні вимоги

Перед тим як почати огляд і опис проходження гри, необхідно поговорити про системні вимоги. Незважаючи на те що гра вийшла в далекому 2003 році, на деяких застарілих ПК або ноутбуках вона може "гальмувати". Однак навряд чи зараз знайдеться багато користувачів настільки слабких комп'ютерів, які не впораються з грою навіть на низьку якість графіки: на це здатні навіть вбудовані в процесор відеочіпи. Отже, для гри в NFS Underground 2 на низьких настройках потрібно наступний комп'ютер:
 • процесор Intel Celeron або аналогічне обладнання від AMD;
 • 64 Мб відеопам'яті або більше;
 • 256 Мб оперативної пам'яті на борту;
 • 15 Гб вільного місця на вінчестері.
 • Гра повністю сумісна з операційними системами Windows 2000 та вище. Працює і на 32-і 64-бітних ОС.

  Якщо ви хочете пограти в NFS Underground 2 на російській і на максимальних налаштуваннях графіки, то вам потрібно ПК з наступними характеристиками:
 • процесор Intel Pentium 4 або аналог від AMD;
 • 128 Мб відеопам'яті;
 • 512 Мб ОЗУ.
 • Кількість місця на жорсткому диску залишається колишнім. На даний момент популярна графічна модифікація NFS Underground 2 Redux, для якої потрібно більше потужний комп'ютер. Якщо виставити всі графічні налаштування на максимум, то навіть на сучасних системах модифікація може гальмувати. Тому приготуйте не менше 4 Гб оперативної пам'яті, 2-ядерний процесор з частотою 3 ГГц і відеокарту не слабкіше GTX 650. Ці параметри необхідні для комфортної гри в дозволі Full HD при 60 ФПС.

  Опис

  Перед розглядом проходження NFS Underground 2 зупинимося на самій грі. За концепцією дана гра не відрізняється від всіх інших гонок. Гравець починає свій шлях зі стокової слабкою машиною і бере участь в заїздах за мінімальну винагороду. Поступово ви завойовуєте репутацію і просувається по кар'єрних сходах нелегального гонщика. Це тягне за собою нові знайомства у вуличній сфері, що означає нові можливості по тюнингу автомобілів. Після кожного ключового етапу відкриваються нові машини в місцевому салоні. У вашому гаражі за весь час може перебувати до 6 автомобілів одночасно. Між заїздами гравець вільно переміщається по нічному місту. Це не тільки необхідно для розваги, але і має корисний підтекст. Наприклад, подорожуючи по вулицях, ви зможете виявити нові магазини з запчастинами.

  Проходження NFS Underground 2 передбачає завершення всіх сюжетних заїздів на першій позиції. Також обов'язково необхідно пройти всі чемпіонати. Однак після основної кар'єри залишаться додаткові гонки, що дозволить розтягнути задоволення від проходження легендарної гри.
  NFS Underground 2: проходження, опис ігри, системні вимоги

  Версії

  Перед тим як завантажувати інсталятор гри, ознайомтеся з наявними версіями. Якщо мова йде про оригінальною NFS, то вибирати можна між двома варіантами:
 • версія для європейського ринку з автомобілем Peugeot 106;
 • версія для американського ринку з машиною Honda Civic.
 • Обидва варіанти більше нічим не відрізняються. Також потрібно сказати, що моди на NFS Underground 2 ніяк не змінюють сюжетну складову гри.

  Що потрібно знати перед початком?

  Як було сказано вище, усі проходження гри NFS Underground 2 ділиться на кілька етапів. На кожному з них відкривається певний набір гоночних подій, кілька чемпіонатів, фотографії на обкладинки журналів або DVD-дисків. По мірі просування кількість завдань і гонок буде збільшуватися. Тому час проходження першого етапу може зайняти до однієї години, а на пізню стадію гри піде набагато більше часу. Щоб завершити проходження NFS Underground 2 на 100 %, потрібно завершити абсолютно всі гонки на першому місці. Робити це необов'язково на кожному етапі - всі гонки будуть доступні і після завершення кар'єри через меню гаража. Щоб побачити поточний прогрес, необхідно натиснути на клавішу "T" під час вільного режиму. Це відкриває вікно із статистикою кар'єри. Перейдемо до етапів гри.

  Початок

  Сюжетний режим гри починається з того, що головний герой прибуває в новий для нього місто на літаку. Знайома дівчина, яка також займається вуличними гонками, погодилася позичити свою машину для того, що ми добралися до першого гаража. Спочатку ми можемо не їхати відразу ж в гараж, як того вимагає подруга. На території міста можна знайти 2 заховані гонки, яких немає на карті. Якщо їх пройти, то можна отримати непоганий початковий капітал. Після цього все одно доведеться їхати додому і повертати машину господині. Тепер герою пропонують один з безкоштовних автомобілів. До речі, тут всі машини безкоштовні. Їх можна міняти, а брати нові в свій гараж тільки при відкритті додаткових місць. На першому етапі зовсім мало гонок. Гра знайомить вас з усіма режимами: кругові гонки спринт (заїзд від точки А в точку Б), дріфт, драг і вулиця X. Останній режим являє собою заїзди на закритих трасах в жорстких умовах. В результаті проходження усіх гонок відкривається перший чемпіонат URL. Подія складається з 2 заїздів на території закритого нічного треку. За результатами обох гонок виявляється переможець. Якщо їм стали ви, то гра продовжиться вже в другій главі.
  NFS Underground 2: проходження, опис ігри, системні вимоги

  Другий етап

  Після переходу на другий етап нам покажуть заставку, де йдеться про те, що гонщикам тепер доступна нова територія. Разом з незвіданим районом відкривається і ряд нових гонок, прихованих подій і магазинів. За дослідження світу та участь у заїздах доведеться взятися з новими силами. Перед початком проходження NFS Underground 2 у другій главі зовсім необов'язково міняти автомобіль на новий - початковий болід здатний складати конкуренцію ще деякий час.
  Крім заїздів і пошуку магазинів, на другому етапі з'являється ще один вид розваги - фотографії на обкладинки. Щоб відкрити дану подію, необхідно прокачати зовнішній вигляд автомобіля за 10-бальною шкалою. При повному проходженні NFS Undreground 2 до кінця гри необхідно мати хоча б один 10-зірковий автомобіль, щоб завершити кар'єру. Набирати зірки потрібно поетапно. Спочатку вас попросять зробити гоночну машину на 1 зірку стилю, після чого відкриється нова точка на карті. Ще один новий елемент - це спонсорські контракти. Після проходження першого заїзду на етапі з'явиться вікно з вибором спонсора та умовами, які гонщик повинен дотримуватися. Для отримання бонусних грошей необхідно пройти 3 спонсорські гонки, які позначені хрестиками на карті міста. Подібні контракти будуть з'являтися на кожному етапі по кілька штук до кінця гри.
  NFS Underground 2: проходження, опис ігри, системні вимоги

  Третій етап

  Як зазвичай, після відкриття нового району на ваш телефон прийде ряд СМС-повідомлень з повідомленнями про те, що магазинах з'явилися нові товари. Також на карті з'являться позначки з новими гонками. Кількість режимів протягом усього проходження гри не змінюється. Нові машини в NFS Underground 2 також доставлені в автосалон, тому перед початком заїздів можна перевірити надходження.

  Нововведення на третьому етапі - це гонки на позашляховиках. За замовчуванням вони не відображаються на карті, поки ви не пересядете за кермо потрібного автомобіля. Після цього з'являться помаранчеві позначки. Дані гонки доведеться проходити, щоб завершити кар'єри ігри на 100 %. Однак не тільки спеціальні заїзди підходять під величезні і повільні позашляховики. Ви можете прийняти участь і в будь-якій іншій гонці. В такому випадку всі ваші супротивники теж пересядуть на автомобілі даного класу, щоб заїзд проходив в рівних умовах. На третьому етапі відразу відкривається вся верхня частина карти, на якій розташований гірський серпантин і північна частина міста. Із-за особливостей доріг в даному регіоні буде проходити багато заїздів по дрифту. Якщо попередні замети організовувалися на спеціальних закритих трасах, то тут режим зазнав зміни. Тепер дрифт являє собою спринт по звивистій дорозі з міськими машинами. Зіткнення з трафіком або огорожами знімає окуляри.
  NFS Underground 2: проходження, опис ігри, системні вимоги

  Четвертий етап

  Повне проходження NFS Underground 2 на 100 % наближається до свого завершення. На цій стадії гри відкривається половина промислового району міста, яка розташована на півдні карти. Потрапити в неї можна через автомобільну магістраль. Крім вже "рідних" заїздів в гонки додається різноманітність у вигляді ґрунтової дороги. Справа в тому, що частина кругових змагань або спринтів буде проводитися на території будівельних об'єктів. Ґрунтова дорога сильно не вплине на поведінку авто, оскільки дана гра все-таки повністю аркадна.
  Четвертий етап відрізняється досить скромне за розмірами територією з маленькими вулицями. Тому більшість заїздів будуть захоплювати і попередні частини мегаполісу. Варто відзначити, що з кожним рівнем підвищуються вимоги до гонщикові і його автомобілям. Наприклад, тут вам вже доведеться досягти 7-8 зірок візуального рейтингу, щоб знятися на обкладинці. А в професійній лізі URL істотно збільшиться кількість заїздів, кіл і їх тривалість.

  Останній етап

  На п'ятій стадії повного проходження NFS Underground 2 відкривається весь місто. Тепер гонки розкидані по всій карті. До останнього етапу відноситься лише невеликий шматок території, прилеглої до промислової зони. В основному тут розташовані доки, паркінг поїздів, вагонів тощо. На цій стадії буде найбільша кількість заїздів будь-яких видів. Щоб наблизитися до завершення гри, необхідно змінити зовнішній вигляд будь-якого автомобіля до 10 зірок привабливості, після чого сфотографуватися на кілька обкладинок. До речі, всі фотографії з обкладинок журналів та дисків зберігаються в меню, тому ви зможете подивитися їх і після завершення кар'єри. Фінал NFS Underground 2 передбачає довгий заїзд з головним босом. Оскільки ви перемогли всіх видатних гонщиків в місті і заробили репутацію, на вас звернув увагу найвпливовіший і здатний з них. Заїзд буде проходити практично навколо всього міста, торкаючись більшу частину кільцевої магістралі. Ваш суперник буде брати участь у заїзді на автомобілях Pontiac GTO. Протяжність гонки становить 5 кіл. Після того як ви займете перше місце в змаганні один на один, проходження гри закінчиться. За таким алгоритмом проходиться будь-яка з версій NFS Underground 2 незалежно від модифікацій або регіональних видань.
  NFS Underground 2: проходження, опис ігри, системні вимоги

  Збереження гри

  Щоб вам не доводилося думати про постійне збереження прогресу вручну, обов'язково включите функцію Autosave у налаштуваннях головного меню. Також ви можете скопіювати збереження NFS Underground 2 вручну з папки. Це може стати в нагоді в тому випадку, якщо потрібно перенести прогрес кар'єри на інший комп'ютер. Проходити гру заново досить проблематично, оскільки це займає дуже багато часу. Тому можна взяти старі "сейви" або завантажити з інтернету варіант кар'єри, пройдений на 100 %.

  Поради по перегонам

  Оскільки дана гра відноситься до жанру аркади, в ній повно умовностей і спрощень. Всі вони спрямовані на те, щоб гравцеві було комфортно їздити навіть без підготовки. Перше, про що потрібно знати, - це механіка роботи нітро-прискорення. Після встановлення відповідного обладнання в автомобіль біля спідометра з'явиться синя смужка. При натисканні на клавішу прискорення вона буде зменшуватися, а машина прискорюватися. Щоб поповнити запас нітро, необхідно робити трюки. До них відносяться близька їзда до трафіку, сліп-стрім, дріфт, чисте проходження кола. Також можна отримати трохи запасу з допомогою охолодження двигуна. Для цього потрібно натиснути на клавішу "нітро", стоячи на місці. Однак перед цим ви повинні встановити відповідне обладнання.

  Заняття у відкритому місті

  У перервах між гонками і тюнінгом ви можете поїздити по мегаполісу в пошуках випадкових супротивників і захованих бонусів. У першому випадку мається на увазі те, що ви можете кинути виклик будь-якому супротивникові, який катається по вулицях. Для цього необхідно під'їхати до нього на досить близьку відстань ззаду і посигналити. Противник відповість на виклик, і почнеться гонка. В ній необхідно відірватися на певну кількість метрів вперед, щоб засчиталась перемога. Також комп'ютерні гонщики можуть кидати виклик вам у відповідь. Про це свідчить з'являється іконка у верхньому лівому куті і характерний звуковий сигнал. На жаль, ці заїзди практично не вигідні з економічної точки зору. За перемогу дається всього 100 доларів, а за програш знімається та ж сума. Ще ви можете відшукати заховані гроші та підказки по грі. Вони розставлені по всіх куточках нічного міста. Виглядають як іконки з змаганнями, тільки замість зображення режиму намальовані гроші або знак "i". Збір цих бонусів також не йде в загальний залік проходження гри, але кілька попутно зібраних бонусів додадуть на вашому рахунку 500-600 доларів.
  NFS Underground 2: проходження, опис ігри, системні вимоги

  Тюнінг

  Всі варіанти удосконалення автомобілів у даній грі діляться на наступні категорії:
 • модернізація двигуна;
 • зміна компонентів кузова (лише косметичний ефект);
 • зміна забарвлення і вінілу;
 • встановлення аксесуарів та додаткового обладнання (косметичний ефект).
 • Всі зміни, крім першого, впливають на загальний рейтинг стилю даної машини. У міру проходження вам будуть відкриватися нові деталі, що підвищують рейтинг. Після завершення кар'єри стануть доступні набори розширення кузова. Проте застосувати їх можна буде тільки у швидкій гонці. А в режимі кар'єри з'являться всі деталі, створені з вуглепластика. Якщо ви купили кілька наборів одного типу деталей (наприклад, бамперів), то вони поміщаються у ваш гараж, зазначений на карті фіолетовою іконкою. У будь-який момент ви зможете поміняти деталі звідти. У вільній гонці всі деталі повністю безкоштовні і доступні в необмеженій кількості.

  Висновок

  Отже, ми розглянули російську версію NFS Underground 2 по всім аспектам. Проходження гри може зайняти у вас більше 20 годин, якщо виставити важкий рівень складності і поставити мету перемоги у всіх змаганнях. В такому випадку ви отримаєте позначку 100 % в меню статистики. Після завершення кар'єри ніхто не забороняє продовжувати кататися по місту, допроходить залишилися заїзди, міняти автомобілі, переробляти їх і так далі. Також вам стають доступні всі траси, машини і деталі в меню швидкої гонки. До речі, ви можете ганятися на стокових, кар'єрних машинах і тих авто, які ви створили в швидкій гонці.

  Популярі новини
  Загрузка...