Вирізаний мутант - Злам. Сталкер повинен знати ворогів в обличчя

38 0 Новини високих технологій

Напевно, дітище розробників Київської студії GSC Game World підкорило серця мільйонів. Мова, звичайно ж, йде про, грі "С. Т. А. Л. К. Е. Р.". Адже з 2009 року і до цих пір фанати чекають нових частин. Навіть зараз, після стількох років, гра не втрачає популярності. Але мова піде в статті не про це.

Вирізаний мутант - Злам. Сталкер повинен знати ворогів в обличчя
Воістину гра "С. Т. А. Л. К. Е. Р." утворила навколо себе культ. І давні її учасники з імовірністю 100 відсотків знають, хто такий Злам. Сталкер ж, новоприбулий, дізнається це по закінченні статті. Зараз ми докладно розберемо не ввійшов в офіційну серію ігор мутанта і поговоримо про його характеристики, звички та багато іншого.


Що відомо про мутанта?

Однозначно можна сказати одне: Злам з'явився внаслідок мутації людини. Про це свідчать його ноги - людські, мабуть, не зазнали мутації. Крім цього, його одяг також є яскравим показником, що до страшної мутації він був людиною. До речі, цей мутант зовсім не агресивний, він нападає лише в тих випадках, коли його провокує сам гравець. Але крім цього, він майстерно втирається в довіру.
Вирізаний мутант - Злам. Сталкер повинен знати ворогів в обличчя
На жаль, Злам - це вирізаний мутант, і в серії ігор з ним взаємодіяти не вийде, але незважаючи на це, в билде 1935 що вийшов до частини "Тінь Чорнобиля", його можна було побачити на локації "Військові склади". Повною мірою розглянути даного персонажа гри вийде з працею, так як розробники про нього говорили вкрай рідко. Але існує кілька теорій. Одна з них свідчить, що Злам у S. T. A. L. K. E. R. з'явився на світ після жахливого експерименту вчених. Вони намагалися створити універсального солдата, але, як видно, у них нічого не вийшло. Друга гіпотеза говорить, що це цивільний чоловік, який жив поруч з ЧАЕС до аварії. Також відомо, що даний вид мутантів непогано бігає, володіє розумом і здатна виходити на контакт з людиною за допомогою розмови.


Згадки в книгах

Кожен, хто читав роман "Пісочний годинник" автора Сергія Недоруба, знає, що у мутанта є якась сила, яка дозволяє йому маніпулювати гравітацією. У книзі дані події розвивалися під НДІ "Агропром" в лабораторії. Там у вентиляційну шахту намагався потрапити Злам - Сталкер його налякав. І щоб це зробити, він підняв свою кінцівку в бік об'єкта і спотворив гравітацію, внаслідок чого летів по повітрю. До речі, мутированная ліва рука - це його зброя. В цілому вона схожа на лапу богомола, така ж довга і частіше складена у навпіл. У той же час права рука абсолютно не піддана мутації.
Вирізаний мутант - Злам. Сталкер повинен знати ворогів в обличчя
У книзі "Мрія на поразку" (вже автора Калугіна) йдеться про сталкера на прізвисько Гупи. Він стверджує, що Злам (Сталкер, озвучка якого говорила про те, що він не точно впевнений в цьому) був його супроводжуючим. У цьому уривку він ділився враженнями від зовнішнього вигляду мутанта, говорячи наступне: "Обличчя його мало цілком людські риси, але при цьому було абсолютно нерухомим і відрізнявся дивною текстурою. В цілому воно виглядало так, ніби вирізане майстром з шматка старої деревини, довго пролежав у воді".

Спосіб життя і характер

Тепер давайте поговоримо про те, як у S. T. A. L. K. E. R. мутант взаємодіяв з такими особинами і який спосіб життя вів сам. Основною відмінною рисою у Зламу є те, що він один з мутантів, який виходить на контакт з людиною. Навіть більше, він здатний їм допомогти в чомусь. І що найдивніше, не за просто так, що говорить про його розумності. З цього також можна зробити висновок, що він миролюбний, проте не завжди. Він проявляє агресивність, але вкрай нерідко. Зазвичай він лише захищається хоча здатен напасти на людей за своєю ініціативою, але на це його штовхає голод. До речі, варто згадати ще дещо про такого персонажа, як Злам: Сталкер, побачивши його, відразу починає стріляти. Але так як мутанта видає специфічна рука, він завжди ховає її за светром. Також не можна забувати про те, що він надзвичайно хитрий, принаймні, на відміну від своїх родичів. Щоб напасти на жертву (в даному випадку Сталкера), він, сховавшись за кущами, кличе на допомогу. Крім цього, здатний кидатися короткими репліками для залучення уваги. Коли Сталкер підійде до кущів, його чекає надзвичайної сили удар.
Вирізаний мутант - Злам. Сталкер повинен знати ворогів в обличчя
Якщо говорити про те, як герой нашої статті контактує з іншими мутантами, то тут все дуже погано: він їх просто їсть. Звичайно не всіх підряд, а лише дрібних особин. У його раціоні також знаходиться і вся їжа, яку споживає людина.

Висновок

Про такого загадкового персонажа, як Злам, Сталкер може, звичайно, говорити нескінченно, але, на жаль, інформації про нього дуже мало, а та що є, так і зовсім не з достовірних джерел. Самі розробники в розмові про нього дуже скупі, а більш детальну інформацію звичайний гравець може дізнатися з книжок, але там Злам подано в авторській інтерпретації, а яким він задумувався в грі, повністю ніхто не знає.