Налаштування Rate CS GO

73 0 Новини високих технологій

Сьогодні ми вирішили поговорити про гру Counter-Strike: Global Offensive, в якій є таке поняття, як рейт. Природно, велика частина новачків абсолютно не знають, що це таке і навіщо вони потрібні, але за допомогою цієї статті ви зможете все з'ясувати. Також ми покажемо вам найбільш оптимальні параметри запуску CS GO Rate. Давайте спочатку розберемося, що собою представляють рейт і для чого вони взагалі призначені в цій грі.

Опис

Налаштування Rate CS GO
Дане явище в Counter-Strike: Global Offensive – це, по суті, розмір мережевого пакету. Ці параметри вказують на максимальну передачу байт у секунду, що, як правило, направляє вибраний гравцем сервер для свого клієнта, а точніше, для гравця. Як ви вже, напевно, змогли зрозуміти, для кожного користувача необхідно в ручному режимі підбирати оптимальні рейт, що зробити практично неможливо, так як на це впливає декілька факторів. Перша і основна причина - це швидкість передачі даних, яка залежить від провайдера, який був обраний для отримання доступу до інтернету. Відповідно, в CS GO Rate установка повинна здійснюватися самим користувачем вручну, але більша частина новачків цього просто не робить. Все це призводить до того, що гра може подгружаться, з-за цього також можуть виявлятися лаги чи які-небудь помилки. Зараз ми поговоримо про особливості Rate CS GO. Ви зможете дізнатися тільки оптимальні налаштування, після яких потрібно перевірити гру і в разі необхідності провести зміни в параметрах. Як правило, цього не потрібно.


Інструкція

Налаштування Rate CS GO
Оптимальні Rate CS GO наведемо далі. В однойменній графі вводимо значення 104000. У налаштуваннях cl_updaterate встановлюємо 128. Також для параметрів «cl_cmdrate» встановленої цифрою повинна бути 128. Переходимо далі. У cl_interp параметр слід встановити за замовчуванням, точніше 0. А ось в cl_interp_ratio змінюємо з 0 на 1. Як ви самі напевно змогли переконатися, Rate CS GO не володіє якими-небудь складними настройками, також всі ці параметри дуже легко і швидко прописуються, а як це робиться, ви зможете дізнатися далі. Для того щоб вказати ці важливі дані, вам потрібно створити новий файл під назвою autoexec.cfg. Далі в ньому прописуємо всі налаштування, які ми вказали вище.


Повтор

Налаштування Rate CS GO
Після того як файл буде створений і всі необхідні дані вказані, вам слід помістити його в спеціальну теку: SteamsteamappscommonCounter-Strike Global Offensivecsgocfg. Вам слід знати такий дуже важливий момент, що під час заміни сервера ваші параметри Rate CS GO можуть збиватися, в такому випадку налаштування треба буде зробити заново. Втім, як ви, напевно, змогли переконатися самі, цей процес не забере у вас великої кількості часу. Також в цих моментах немає абсолютно нічого складного, головне – це проявити максимальний рівень уважності, і у вас більше не буде виникати запитань з цього приводу. Слід детальніше обговорити питання файлу конфігурації, про який мова йшла вище. Спершу знаходимо config в папці гри. Його слід відкрити за допомогою текстового редактора і внести правки. Зберігаємо файл. При цьому не міняйте його розташування. Знову відкриваємо файл. Прописуємо в кінці команду exec autoexec.cfg. Зберігаємо результат. Примітка: якщо швидкість інтернету-у вас перевищує 6 Мегабіт в секунду, показник rate встановлюємо на 786432.