Як оновити "Ворд", зміст у ньому і зміст

137 0 Новини високих технологій

У цій статті ми поговоримо про три речі: про те, як оновити "Ворд" цілком, як оновити лише змісту і тільки зміст. Всі ці дії будуть детально прокоментовані, і до них будуть включені докладні інструкції, так що кожен зрозуміє, що необхідно робити для досягнення бажаного результату.

Оновлюємо "Ворд"

Отже, якщо ви не знаєте, як відновити "Ворд", то зараз все зрозумієте. Для початку ми розглянемо, як перевіряти наявність оновлень вручну. А для цього нам потрібно спочатку запустити саму програму. Як тільки ви це зробили, зверніть увагу на пункт "Файл", який знаходиться на верхній панелі. Натисніть його. Тепер ви повинні бачити бічну панель ліворуч і напис на ній "Обліковий запис". Натисніть на неї. Очима відшукайте розділ "Відомості про продукт". Відшукали? Молодці! Тепер знайдіть і натисніть на "Оновлення Office". Після цього з'явиться контекстне меню, в якому потрібно вибрати перший пункт - "Оновити". Тепер вам потрібно почекати, поки пройде перевірка цих оновлень. Як тільки щось буде знайдено, вам про це повідомлять і почнеться завантаження та встановлення. В іншому випадку вискочить повідомлення: "У вас все в порядку".


Як оновити "Ворд", зміст у ньому і зміст
Отже, ви дізналися, як оновити "Ворд" вручну, зараз же поговоримо про те, як налаштувати автоматичну перевірку оновлень, щоб кожен раз не проробляти вище вказані маніпуляції. До речі, інструкція, яка зараз буде представлена, підійде і для тих користувачів, у яких при натисканні на "Оновлення Office" не з'являється контекстне меню і вони не можуть вручну перевірити оновлення пакета. Насправді інструкція до болю проста. Вам потрібно буде натиснути на "Оновлення Office", тільки тепер із списку вибрати не "Оновити", а "Увімкнути оновлення". З'явиться вікно, яке запитує підтвердження ваших дій - натисніть "Так". Ну ось і все, тепер ви дізналися, як оновити "Ворд" і що робити, якщо кнопка "Оновити" не працює.


Оновлюємо зміст у "Ворді"

Тепер же поговоримо про те, як оновити зміст у "Ворді". Дана функція не настільки популярна, звичайно, але все одно потребує розголосу. Для цього потрібно виконати кілька простих маніпуляцій. До речі, оновлювати змісту потрібна лише в тому випадку, коли всі дії з документом закінчено і ви готуєте для друку. А якщо після основного змісту редагування не додавалися або віддалялися, то дана функції і зовсім не потрібна.
Як оновити "Ворд", зміст у ньому і зміст
Отже, щоб оновити зміст, вам потрібно перейти на вкладку "Посилання" і натиснути кнопку "Оновити таблицю", яка знаходиться в групі "Зміст". Тепер залишається лише перевести перемикач в положення "Оновити лише номери сторінок" або ж "Оновити".

Оновлюємо зміст у "Ворді"

А зараз буде розказано, як оновити вміст у "Ворді". Ця опція також не користується популярністю, але промовчати про неї ніяк не можна. Як і в минулому випадку, маніпуляції, які будуть представлені нижче, варто проводити лише після того, як вже оформлене зміст було видозмінене, в іншому разі оновлення можна не проводити.
Як оновити "Ворд", зміст у ньому і зміст
Щоб провести оновлення, вам необхідно виділити потрібний об'єкт. Після цього у верхній лівій частині з'явиться рядок "Оновити таблицю". Натисніть на неї. Тепер перед вами вже знайомі варіанти оновлення. Виберіть необхідний. Після цього вміст оновиться.