Куди пробивати "Маус" різними моделями танків

101 0 Новини високих технологій

Танк "Маус" вважається самою броньованої та найбільш захищеною бойовою одиницею. Є всього кілька способів його подолання. Для цього потрібно вибрати правильну позицію і знати його слабкі місця.

Загальна інформація про техніці

Німецький важкий танк Mouse є унікальною бойовою одиницею. Всього було випущено кілька моделей, і тільки для демонстрації. Причиною цього став його вагу 188 тонн, що стало абсолютним рекордом навіть у наш час. Здавалося б, що при такому показнику в оснащенні техніки немає місць, куди пробивати "Маус" можна було б без праці, але вони існують. Величезним мінусом танка стала низька рухливість. Навіть при ідеальних умовах місцевості машина могла розвивати тільки 21 км/ч. Його транспортування на полі бою займала б неймовірну кількість часу, а тому було прийнято рішення не продовжувати виробництво бойової одиниці.


Основні показники танка

Як вже було вище згадано, швидкістю техніка похвалитися зовсім не могла. Основний упор конструкторами був зроблений на броню і вогневу міць.
Куди пробивати "Маус" різними моделями танків
Щоб зрозуміти, куди пробивати "Маус", потрібно спочатку детально вивчити його побудова. Дах і дно мають потужні пластини броні в 50 мм. Потрапити в це місце і так було важко, а зараз навіть радянським фугасам нелегко буде зробити там пролом. Верхній бронелист має товщину 200 мм. Частина броні над гусеницями - 180 мм. Нижня частина корпусу захищена ще краще. Тут встановлені нижні екрани товщиною 100 мм, далі 80 мм корпусу, а ще ходова і гусениці. Туди стріляти точно не рекомендується. Вежу Mouse має литу 220 мм броні в середині і по обох боках від гармат. Всі характеристики відповідають реальним параметрам, звідси і величезний вага танка. Що стосується бойової потужності, то тут встановлена гармата 128 мм з перезарядженням трохи більше 19-ти секунд.
Куди пробивати "Маус" різними моделями танківОсновні способи пробиття "Мауса"

Є декілька найбільш ймовірних місць, куди пробивати "Маус" буде зручно більшості важких танків. Для початку розглянемо вежу. Якщо зарядити в область гармат точним пострілом, то шанс пробиття складе близько 75%. Це при тому, що гармата буде стояти під гострим кутом до вас, інакше відбудеться рикошет. Дах обладнана тільки бронею 50 мм, а значить, з висоти вона буде відмінною метою. Практика показує, що мало буває реальних ситуацій, коли можна пробити цю бойову техніку в башту, але про ймовірність цього варто пам'ятати. Деякі гравці стріляють в передню частину машини і при цьому не знають, куди пробивати "Маус" в лоб. Існує шанс критичного пошкодження, якщо потрапити в місце на стику передньої і бокової частин. Там товщина броні нижче, але й потрапити в неї навіть при максимальному зведенні досить складно. Якщо ж ви використовуєте фугасні великокаліберні снаряди, то у пробиванні не буде ніяких проблем. Головне - не цілитися в нижні екрани, де захист навіть підрахувати неможливо. Третім найбільш імовірним місцем, куди пробивати "Маус" можна, є гусениці. Просте попадання не дасть результату, адже досвідчений гравець відразу займає таку позицію, щоб йому було зручно стріляти. Потрібно потрапити в аркуш над нею, тоді шкоди по противнику буде значним.
Куди пробивати "Маус" різними моделями танків

Інші можливості

Насправді щоб добре зрозуміти, куди пробивати "Маус", варто враховувати його положення. Особливо важливо, вище він або нижче рівня. Тоді стріляти варто тільки в дах або низ, а ще краще саме в люки командира і водія. Наприклад, ви не знаєте, куди пробивати "Мауса" на Е100 коли граєте цим німецьким танком 10 рівня. Тоді просто оцініть ситуацію і можливості, дочекайтеся найбільш вигідного положення і стріляйте по черзі в слабкі місця, які згадані вище. Непоганим виходом іноді є впертися йому в бік і стріляти вище гуслі. Поки Mouse повернеться, Е100 зуміє зробити 3-4 пострілу. Утрати буде досить багато. З іншими важкими танками схема дій така ж. Легким і навіть середнім бойовим одиницям в бій проти такого ворога краще навіть не починати. Зрештою він просто зуміє вибрати позицію і рознести вас.