Як відновити приховану папку на комп'ютері

105 0 Новини високих технологій

Маючи справу з різними файлами і документами при використанні персонального комп'ютера часто замислюєшся про їх приховування. Адже вони можуть мати цінність як для операційної системи, так і для користувача. Для того, щоб хоч якось убезпечити важливу інформацію, придумали функцію, яка дозволяє зробити ці документи прихованими від сторонніх очей. У цій статті ми детально розглянемо питання, пов'язані з невидимими файлами, дізнаємося як відновити приховані папки на комп'ютері і переносних пристроях.

Пошук прихованих матеріалів

Припустимо, що ви сховали кілька файлів на вашому комп'ютері і тепер вам необхідно їх знайти, щоб внести деякі зміни. Швидше за все, тепер ви ставите питанням про те, як відновити приховану папку. Існують різні способи пошуку невидимих документів, починаючи від найпростіших і закінчуючи тими, що трохи складніше. Розглянемо їх більш детально. Найпростішим способом є виділення області, де може перебувати прихована папка. У цьому випадку об'єкт виділиться прозорим прямокутником. Наступний метод пошуку допоможе вам, якщо ви все ще не знаєте, як відновити приховану папку на ПК. Отже, для знаходження всіх видимих об'єктів на локальному комп'ютері зробіть наступне:
 • Натисніть на меню "Пуск" і виберіть пункт "Панель управління".
  Як відновити приховану папку на комп'ютері
 • Знайдіть розділ "Параметри папок".
  Як відновити приховану папку на комп'ютері
 • Відкрийте підрозділ "Вид".
 • В "Додаткові параметри" опустіть повзунок в самий низ і знайдіть пункт "Приховані файли і папки". В ньому є два варіанти команд: "Не показувати приховані файли і папки" і "Показувати приховані файли і папки".
 • Виберіть другий пункт, потім натисніть "Застосувати" і "ОК".
  Як відновити приховану папку на комп'ютері
 • Після виконання перерахованих вище дій ви зможете бачити всі приховані об'єкти на вашому комп'ютері. Якщо ж ви не змогли знайти потрібний розділ, пропишіть його в пошуку Windows.

  Переносні носії

  З тим, як виявити невидимі файли на ПК, ми розібралися, але з тим, як відновити приховані папки на флешці, ще немає. Використовуючи програми типу USB Folder Hidden Fix, ви легко впораєтеся з поставленим завданням. Для цього зробіть ось що:
 • Запустіть додаток USB Folder Hidden Fix.
 • Вкажіть шлях до вашого переносному носія, використовуючи кнопку "Browse".
 • Натисніть "Yes! Unhide the folders!".
 • Після виконаних операцій, описаних вище, всі приховані документи будуть вам видно. Якщо ж ця програма з якихось причин не впоралася з поставленим завданням, то зверніть увагу на подібні їй утиліти: USB Hidden Recovery, LimFlashFix, USB Protection & Recovery, HiddenFilesRecover. Весь цей софт здатний як відновити приховану папку, так і захистити ПК від проникнення шкідливих програм через роз'єм USB. Також не буде зайвим просканувати невидимі документи антивірусом.

  Підсумки

  У цій статті ми спробували дати вичерпну відповідь на різні питання про те, як відновити приховану папку на комп'ютері або флешці, які програми здатні виявити невидимі документи і які з них можуть захистити їх від вторгнення вірусів через роз'єм USB. Тепер ви знаєте, що за методи потрібно використовувати для пошуку необхідного вам прихованого файлу. Однак перед тим, як видаляти непотрібні документи, пам'ятайте, що деякі з них є системними, а їх видалення може якимось чином вплинути на працездатність вашого комп'ютера.

  Популярі новини
  Загрузка...