Монстр Сварливир: як вивести це істота

88 0 Новини високих технологій

Отримати Сварливира бажає кожен, хто грає в My Singing Monsters. Всього є кілька способів отримати цього монстра, щоб рухатися далі.

Загальний опис монстра в грі

З моменту підвищення популярності ігрового додатка My Singing Monsters для мобільних платформ в Мережі стали частіше з'являтися питання, що стосуються ігрового процесу. Основною їх метою стали рідкісні істоти, в тому числі і Сварливир. Як вивести його у себе на записі? Цю фразу можна зустріти на багатьох сторінках, хоч і сам процес не є важким. Зовні створення нагадує кажана сірого кольору, з чотирма крилами і грізними іклами. Його тип етериальний, тому для схрещування його з іншими монстрами необхідний перенесення на рідній для нього острів.
Монстр Сварливир: як вивести це істотаОсновний спосіб виведення даного монстра

Існує тільки один надійний шлях, як вивести Сварливира (Monsters). Ймовірність позитивного результату - близько 80-100 %. Обов'язковою умовою для них є перебування на Холодному острові. Перший спосіб вважається максимально безпечним, і в більшості випадків результат досягається з першої спроби. На території острова повинні бути запалені десять жирних смолоскипів. Це сильно збільшує шанс успіху. Далі йде процес об'єднання Діджея 10-го рівня і Гупки 8-го рівня. Обидва істоти повинні перебувати на Холодному острові. Що ще можна зробити, щоб з'явився Сварливир? Як вивести його? Тут все залежить від удачі.

Інші шляхи отримання Сварливира

Усі інші шляхи отримання монстра є частковим повторенням першого, тільки без запалювання смолоскипів. Шанси підвищуються з кожним новим палаючим приладом. Геймери найбільш часто використовують найдешевший спосіб отримання монстра на ім'я Сварливир. Як вивести його з мінімальною затратою, дізналися після багатьох спроб. На острові потрібно створити три Діджея і стільки ж Гупок необхідного рівня. Далі запалити три жирних факела і почати схрещування. Це скоротить витрату ресурсів і витрати по часу в два рази, а при удачі і більше.
Монстр Сварливир: як вивести це істотаПісля вдалого схрещування процес зростання займе 36 годин. На Етериальном острові він більш ніж у три рази коротше, але зазвичай гравці саме тут намагаються отримати монстра під назвою Сварливир. Як вивести його? На даний момент багато шукають й інші шляхи, але поки безрезультатно. Всі інші варіації вимагають часу, витрат і частого онлайну. Вже сотні експериментів виявилися невдалими. Щоб не втрачати зайві ресурси, варто скористатися одним з наведених вище способів і просуватися далі в грі My Singing Monsters. Надалі отримання Сварливира дасть можливість переміститися на Етериальний острів і з його допомогою виводити істот більш високого рівня.