Serious Sam HD: The First Encounter: секрети, коди, проходження

364 0 Новини високих технологій

В Serious Sam HD: The First Encounter приховано чимало схованок, завдяки яким можна поповнити боєзапас і здоров'я і, звичайно, підвищити свій рівень. Але знайти їх не так вже просто. І в цьому невеликому гайде за Serious Sam HD: The First Encounter ви дізнаєтеся все про секрети гри. І також ми поділимося кодами, які значно полегшать вам проходження.

Serious Sam HD: The First Encounter: секрети, коди, проходження

Проходження гри

Гра Serious Sam HD: The First Encounter, по суті, являє собою шутер від першої особи. Тут вам належить врятувати світ від полчищ моторошних монстрів, які вирвалися на свободу з давньої пастки. У грі немає яких-небудь складних логічних завдань, всі квести зводяться до простого «доберись туди», «дістань». Так що ваша задача, здебільшого, полягає лише в методичне відстрілі супротивників.


Але не думайте, що проходження Serious Sam HD: The First Encounter – це легка розважальна прогулянка. Адже більшість монстрів небезпечні, до того ж їх дійсно багато. А запас боєприпасів обмежений, до того ж, ваш герой не безсмертний і без таблеток для здоров'я іноді доводиться зовсім худо. Але не варто впадати у відчай, адже є в Serious Sam HD: The First Encounter секрети. В цих таємних місцях ви виявите нове забійне зброю. А також зможете поповнити боєзапас або відновити здоров'я. І далі ми розповімо, де їх можна знайти.
Serious Sam HD: The First Encounter: секрети, коди, проходження

Хатшепсут (Hatshepsut)

Serious Sam HD: The First Encounter почнеться з цієї локації, і тут заховані 7 секретів. Щоб знайти перший, поверніть направо від стартової точки і дійдіть до кута стіни. Тут лежить пістолет «Кольт». Поверніться до стартової точки і йдете вперед. Потім підніми на поверх вище, і поверніть праворуч. Пройдіть по карнизу, і стрибніть на платформу, яка стоїть за кутовий платформою. Тут захований другий секрет – ракетна установка.


Знайдіть такий же карниз в протилежній стороні і також пройдіть по ньому і зстрибніть на платформу. Тут заховані боєприпаси (третій секрет). Щоб відкрити четвертий секрет Serious Sam HD: The First Encounter, підніміться на верхній ярус і дійдіть до правого кута. За висувний стінкою лежить двостволка. Спустіться на нижній рівень, і зліва знайдіть кам'яну двері. Висадіть її за допомогою ракетної установки, і ви знайдете п'ятий секрет, а разом з ним і співробітників Croteam. У протилежній стороні стоїть така ж двері. Її підривати не потрібно, адже вона відкриється сама. За нею замкнулись фанати Croteam. Останній секрет знаходиться далеко в пустелі, біля одинокої пальмою. Тут ви зможете поповнити здоров'я і боєзапас.
Serious Sam HD: The First Encounter: секрети, коди, проходження

Піщаний каньйон

В локації Sand Canyon можна знайти 6 секретів. Для початку біжіть через долину, і підніміться на гору поряд з дверима. Відкриється висувна стінка (перший секрет). Відразу ж йдіть по схилу і перестрибніть через пагорб. Так ви знайдете другий секрет. Захований склад з автоматом «Томпсон» знаходиться в кімнаті з жабами. Його ви виявите праворуч від входу. У наступній кімнаті знайдіть стрибкове пристрій. Завдяки йому ви дістанетеся до колони, що стоїть поруч із входом. Тут лежить четвертий секрет – броня. Поруч є кімната з платформою і віконцем (5 секрет). Дістатися до неї можна через невеликий лаз під сходами.
В кінці локації, поруч із входом у гробницю, захований останній секрет рівня. Щоб дістатися до нього, йдіть по стежці з лівої сторони гори, і заберіть на дах.

Гробниця Рамзеса

На цьому рівні гри Serious Sam 2 заховано вісім секретів. Щоб відшукати перший, підніміться від стартової точки в зал з кількома входами. Потім ідіть направо і заберіть на балкон сусідньої кімнати. Зстрибніть з нього на виступ, і заберіть патрони і броню. Другий секрет захований у вузькому коридорі, з двома опускаються перегородками. Таємний прохід знаходиться за однією зі стін по правій стороні. І тут же поруч на одній з балок під стелею лежить здоров'я (3 секрет). Щоб відкрити таку таємницю, поверніть наліво в кімнаті з двома сходами, де в повітрі літають вогники переливаються. Заберіть на ліву платформу, і зстрибніть на них. Цей телепорт приведе вас до четвертого секрету. І відразу ж після стрибка ви знайдете ракетну установку. В такій великій кімнаті гробниці заберіть на верхні рівні. Ідіть до квадратної платформі, що в центрі залу і зстрибніть з неї на місток. Тут захований шостий секрет – здоров'я. У залі, де лежить багато патронів до дробовику, є таємний вузький прохід. Але він буде відкритий, якщо ви візьмете попередньо бронепластини біля входу, і переможете арханоида. Щоб знайти останній секрет цього рівня гри Serious Sam 2 пройдіть уздовж стіни секретного проходу. В кінці ви виявите щит.
Serious Sam HD: The First Encounter: секрети, коди, проходження

Долина царів

На цьому рівні гри «Крутий Сем HD: Перша кров» можна знайти чотири секрети. Причому деякі з них пов'язані між собою. Отже, вам потрібно зруйнувати п'ять статуй Амона. І першу ви знайдете відразу біля входу в локацію. А інші чотири стоять в останній кімнаті з артефактом.
Щоб розкрити другий секрет, знайдіть у кімнаті з стрибали жабами і світиться пірамідою стрибкове пристрій. Воно розташоване за закритими дверима в кутку платформи. Так ви дістанетеся до балки під стелею і знайдете броню. Ідіть до кінця рівня в затоплену печеру, поверніть направо і пройдете по краю обриву. Якщо ви відкрили перший секрет, то попереду з'явиться телепорт. В іншому випадку вам доведеться підірвати кам'яний насип, щоб відкрити третій секрет. Увійдіть у телепорт, і це приведе вас на далекий берег обриву. Ідіть в темну двері, і ви опинитеся в секретному рівні гри.

Місячні гори (прихована локація)

На цьому секретному рівні гри «Крутий Сем HD: Перша кров» заховано сім тайничків:
 • На четвертому за рахунком острові підберіть на краю кулі до автомата. Тут же з'явиться броня.
 • На п'ятому острівці зстрибніть на виступ за водоспадом.
 • Здоров'я заховано в траві. Але щоб дістатися до схованки, пройдіть по вузькій стежці, що знаходиться правей водоспаду між каменями.
 • Ідіть до темній норі, що розташована поруч з величезним круглим водоспадом. Але не стрибайте у неї, а знайдіть висувну стіну, веде у темну печеру. Вона відкриється, як тільки ви підійде ближче.
 • Наступний секрет захований на краю скелі, що знаходиться в затопленому гроті з рибами.
 • Потрапивши в останню печеру, поверніться до коридору, з якого ви вийшли, і розбийте кам'яну стінку над ним. Так ви відкриєте секретний прохід.
 • Ідіть по відкрився секретного коридору, і через невидимий телепорт ви потрапите прямо в кінець локації. Завдяки цьому схованки ви відразу завершите рівень, уникнувши фінального бою.
 • Оазис

  На цьому рівні можна відшукати 6 секретів. На початку локації стрибніть за водоспад, і це приведе вас в невелику печеру (1). Знайдіть у першому залі святилища кам'яну статую і підберіть зліва від неї таблетку (2). Вона активує два наступних секрету. У тій же кімнаті розбийте статую, це відкриє потаємний вхід (3). Щоб пропасти в нього, стрибніть на платформу, на якій стояла статуя. Тут лежить стрибкове пристрій, який перенесе вас до дверей (4).

  Щоб відкрити вхід в секретний прохід, знайдіть таємні стіну в лівій частині кімнати з жабами. Підірвавши її, ви розгадаєте п'ятий секрет. Але не поспішайте одразу забирати трофеї, а постарайтеся обійти їх і дістатися до стіни. Це виштовхне вас назад у кімнату, де з'являться додаткові вороги (6).
  Serious Sam HD: The First Encounter: секрети, коди, проходження

  Дюни

  В цій локації заховано 7 секретів. І перший з них лежить з лівого боку від входу в стародавнє місто серед барханів. Щоб відкрити другий, розбийте пальму, що росте неподалік від міської стіни, ліворуч від входу. Третій секрет захований в пустелі серед барханів, по праву сторону від входу. Пройдіть трохи далі, і біля міської стіни ви знайдете таблетку. Це буде четвертим секретом. Щоб відшукати п'ятий, секретний оазис, йдіть у праву сторону від входу в місто до пальм. Не поспішайте залишати локацію, адже іноді цей секрет не зараховується. Якщо це не сталося, то пробіжіться по межі зеленої зони навколо пальм. Прийде повідомлення про знаходження секретного оазису.
  Далі йдіть у лівий кут міській площі. Там є платформа, на яку можна застрибнути за допомогою рокетджампа. Тут ви знайдете шостий секрет. Останній сховок рівня захований в лівому кутку міської площі. Знайдіть там платформу і запрыгните на неї з допомогою рокетджампа. І відразу ж спрыгивайте, так як вона вибухне через кілька секунд. Здоров'я ви знайдете в уламках, що залишилися після платформи.

  Передмістя Мемфіса

  В цій локації є 7 схованок. Щоб відкрити перший секрет Serious Sam HD: The First Encounter в передмістях Мемфіса, йдіть до житлового комплексу і знайдіть прохід між будинками, в лівій частині у стіни. Поруч стоїть пальма, що закриває прохід. Розбийте її (2). Наступний секрет (3) знаходиться в лівому проході, біля другого житлового комплексу. Тут же в правому дальньому кутку приховані трофеї (4). Але як тільки ви візьмете їх, на даху з'являться механоіди. Дрібних краще знищити ракетницею, а от проти великого застосовуйте мініган. Зліва від закритих дверей другого житлового комплексу стоїть будиночок. А поруч з ним лежить здоров'я (5). Праворуч від закритого входу другого житлового комплексу лежить бронепластина (6). Як тільки ви його піднімете, з'являться нові вороги. Ви можете уникнути атаки, якщо швидко піднімете трофей, і вибігши з пастки, повернете направо в сторону дверей. Останній секрет захований у криниці, що знаходиться в кінці другого житлового комплексу. Щоб забрати його, падаючи вниз, дотримуйтеся стінки. Так ви потрапите на уступ, де лежить броня і здоров'я (7).

  Каналізація

  На цьому рівні гри заховано 5 секретів. Щоб знайти перший з них, знайдіть таємний прохід у водоймі, з якого починається локація. Другий секрет – щит, захований на дні другого водойми. Над цим озером у центрі проходить балка, де лежить броня (3). Щоб забратися на неї, залазьте на платформу на верхньому ярусі. Дійдіть до кімнати з отворами в стінах і зійдіть на нижній ярус. У підлозі ви знайдете затоплений лаз, який веде до дивного місця, де немає гравітації (4). Останній секрет захований у місці, з якого починається тривалий заплив по затоплених коридорами. Коли з тунелю з'являються вороги, поруч стінка опускається. Але через 10 секунд вона піднімається назад. І вам потрібно встигнути потрапити на платформу, що стоїть за нею (5).

  Мемфіс – Метрополіс

  В цій локації є тільки один секрет. Щоб знайти його, поверніть вправо. Коли вийдете на вулиці міста, поруч з собою ви побачите двері, а біля неї стінку. Висадіть її і заберіть гармату і ядра до неї.
  Serious Sam HD: The First Encounter: секрети, коди, проходження

  Алея сфінксів

  Тут є тільки один секрет. Щоб відшукати його, ідіть від початку рівня вліво. І далеко в пустелі знайдіть самотню пальму. Поряд з деревом лежать боєприпаси.

  Фіви – Карнак

  В цій локації заховано 8 схованок. Щоб відкрити перший з них, відразу ж після завантаження рівня повертайте назад. Не баріться. Адже у вас є всього пара секунд, щоб увійти в закриваються двері. Вони приведуть вашого героя в подвір'я, по якому ви пробігали в кат-сцени. Дістаньтеся до залу з колонами і знайдіть ліворуч і праворуч кнопки. Коли ви натиснете, активується платформа, розташована збоку від входу в зал. Запрыгните на неї і підніміться на другий поверх, де захована секретна область (2). У басейні підберіться до лежачим ядер. Поруч з ними мережа ділянку з висувним підлогою, який приведе вас до схованки (3). У правій частині басейну прихована ще одна висувна стінка. За нею захована броня і пасхалка від Croteam (4). У кімнаті з містками, що розташована за дверима храму, знайдіть дві кнопки на стінах. Натисніть їх, і ви відкриєте секретний прохід в підлозі моноліту, що стоїть по центру басейну (5). Ідіть в кімнату святилища, де розкидано багато боєприпасів. Там ви знайдете два басейну, і в лівому з них є висувна стінка, ведуча в незвичайний купол(6). Наприкінці рівня на площі йдіть до лівої стіни. Тут є невелика ділянка з помилковою стіною, за якою приховані боєприпаси (7). Під час фінального бою на площі вам прийде повідомлення про те, що ви активували секретне здоров'я. Щоб забрати його, ідіть до правої стіни. Відкриється невеликий лаз, де ви зможете забрати свій приз (8).

  Фіви – Луксор

  Секрет ви виявите в лівому крилі, в першому залі. Знайдіть там будівлю, що нагадує мавзолей, і обов'язково підберіть колбу зі здоров'ям. Після цього, почне опускатися дах. Выбегите назовні і дочекайтеся закінчення процесу. Відкриється доступ до секретного складу боєприпасів (1). У другому залі лівого крила, поверніть направо відразу від входу. Підійдіть ближче до стіни і знайдіть стрибкове пристрій (2). За допомогою катапульти з попереднього секрету запрыгните на платформу, розташовану на даху залу. Знайдіть виділяється ділянка стіни і висадіть його. Всередині лежить боєзапас (3). У першому залі правого крила, знайдіть чотири стовпа. Два з них можна підірвати, після чого з'являться додаткові ядра до гармати (4). У другому залі правого крила відразу від входу поверніть ліворуч і дійдіть до кута. З допомогою стрибкового пристрою дістаньтеся до секретної області зі здоров'ям (5). Поряд з цим секретом знайдіть прямокутна будівля. На його даху є пересувна платформа. Вистріливши по ній, ви потрапите в таємну кімнату (6). Стрибніть в яму з шипами, і невидимий телепорт перекине вас в коридор, який ви бачили за гратами, під час проходження правого крила (7). Але врахуйте, що повторювати цей трюк більше одного разу не варто. Підійдіть до невеликої двері, що стоїть в лівій стороні від виходу з рівня. Так ви потрапите в приховану таємну локацію.

  Двори – секретна область

  В цій локації заховано 10 секретів:
 • З'їжте таблетку, що лежить праворуч від входу, і йдіть далі. В маленькому коридорі трофеї не чіпайте, інакше ви не відкриєте всі секрети. Дістаньтеся до зали з басейном і зламайте колону, що стоїть посередині.
 • Ідіть в лівий двір від механізму Сфінкса. Відкрийте двері і зразу ж біжіть до піднімається платформі і стріляйте по ній.
 • У цьому дворі захований ще один тайник. Щоб відкрити його, натисніть на важіль у дальній лівої стіни. Відкриється міст за п'єдесталом. Натисніть на важіль біля нього і заберіть трофеї.
 • Вирушайте в правий двір, і заберіть рюкзак з боєприпасами, що лежить ліворуч від входу. Це активує пастку. Отбейтесь від ворогів і йдіть до місця, звідки з'явилися монстри на драндулеті. Натисніть на важіль, прихований в алькові, і ви відкриєте вхід в секретну палату.
 • У правому куті піраміди лежить здоров'я.
 • У лівому кутку піраміди захований бронежилет.
 • Поверніться у двір, і знайдіть басейн з платформами. Поверніть центральну з них направо і пройдіть по ній. Стрибніть на стіні, але не натискайте на важіль, а з його допомогою дістаньтеся до місця, де сидів арханоид. Заберіть здоров'я і поверніться у вихідну точку.
 • Поверніть центральну платформу вліво, пройдіть по ній та запрыгните з важеля вгору. Підійдіть до краю і заберіть броню.
 • Біля восьмого секрету выстрелите за квадратної платформі, що стоїть ліворуч у воді.
 • Поверніть центральну платформу прямо і так само запрыгните з важеля вгору. Заберіть сфінкса.
 • Велика піраміда

  В останній локації є три схованки. Але вони доступні в тому випадку, якщо ви граєте в Serious Sam HD: The First Encounter. Секретів ж у звичайній версії гри «Крутий Сем» у Великій піраміді ви не знайдете. Перший схованку захований на площі, в центральному боксі, що знаходиться зліва від входу. Щоб дістати другий, заберіть бронепластини, що лежить поруч. Активується пастка, і з'явиться кілька биомиханоидов. Останній сховок лежить далеко в пустелі, праворуч від входу в піраміду. Орієнтуйтеся на кам'яну голову. Поруч з нею ви знайдете здоров'я.
  Serious Sam HD: The First Encounter: секрети, коди, проходження

  Чіти до Serious Sam HD: The First Encounter

  Якщо хочете пройти гру «без нічого», то можете скористатися спеціальними чітами. Для цього запустіть Serious Sam хоча б один раз. Потім перейдіть в папку з грою і знайдіть файл SeriousSamHD.ini. Відкрийте його за допомогою «Блокнота» і замінити в рядку «cht_bEnableCheats = 0» цифру нуль одиницею. Тепер під час запуску гри викличте консоль клавішею «~». У діалоговому полі пропишіть наступні коди до Serious Sam HD: The First Encounter:
 • cht_bEnableCheats=1. Цей чит дасть вам доступ до всього зброї, а також збільшить здоров'я і втрат вашого героя до максимуму.
 • cht_bEnableCheats=2. Код активує «режим бога».
 • Популярі новини
  Загрузка...