Проходження квесту "Скайрим" - "Щур, загнаний в кут"

210 0 Новини високих технологій

Під час гри в «Скайрим» вам доведеться виконати десятки, а то і сотні побічних завдань. Та й повне проходження основної сюжетної лінії займе чимало годин. У цьому невеликому гайде ви дізнаєтеся про те, як виконати квест «Щур, загнаний в кут» в «Скайриме».

Початок завдання

Цей квест стане доступним після виконання місії «Талморское посольство». Щоб активувати його, вирушайте до Дельфіні в Ривервуд і розкажіть все, що вдалося дізнатися про драконів. Після цього активується завдання гри «Скайрим» - «Щур, загнаний в кут». Тепер ваш шлях лежить в Рифтен, де ви, до речі, можете стати членом Гільдії злодіїв. У цьому місті розбійників і злодіїв потрібно відшукати Эсберна – архвариуса ордена Клинків.


Проходження квесту "Скайрим" - "Щур, загнаний в кут"

Проходження Щур, загнаний в кут»

У «Скайриме», а точніше в Рифтене, дізнатися про Эсберне можна у Бриньольфа. У денний час цього персонажа ви знайдете на міському ринку. Вночі ж він мешкає в таверні «Буйна фляга», яка знаходиться в підземеллях під Рифтеном. І також про архивариусе можна запитати у Киравы – трактирщицы «Бджоли і жала». Якщо ви звернетеся за допомогою до Бриньольфу, то, перш ніж він розповість про Эберне, знадобиться виконати невелике завдання «Випадкова зустріч», яка, до речі, є вступним в гілці Гільдії злодіїв. Після проходження квесту (або бесіди з Киравой), ви дізнаєтеся, що архіваріус живе в підземеллях під містом.


Вхід в катакомби ви знайдете відразу під ринковою площею. Для цього спустіться по бічними сходами до води і дійдіть до потрібної двері. У підземеллі вас чекає зустріч з кількома бандитами і злокрысами. Звідси ви також можете потрапити «Буйну флягу» - притулок злодіїв. Для подальшого проходження квесту «Скайріма» - «Щур, загнаний в кут», дістаньтеся до житла Эсберна, постукайте у двері, і назвіть кодову фразу. Старий відкриє і розповість масу цікавої інформації. Після цього, відразу ж йдіть з притулку архіваріуса, так як дуже скоро сюди наїдуть талморские солдати на чолі з юстициаром-магом
Проходження квесту "Скайрим" - "Щур, загнаний в кут"
Якщо ви вже перебуваєте в Гільдії злодіїв, то можете вийти з підземель через цистерну. Але врахуйте, що з талморцами все одно доведеться воювати, і це відбудеться в межах міста. І під час бою можуть загинути мирні жителі, які ще знадобляться вам у подальшому проходженні. Так що краще розібратися з переслідувачами ще в підземеллі. Тим більше, що вони не так вже й сильні. Щоб продовжити проходження квесту «Скайріма» - «Краса, загнана в кут», після перемоги вибирайтеся з підземелля і ведіть Эсберна до Дельфіні в Ривервуд. Причому ви можете використовувати швидке переміщення. Після того як персонажі поговорять між собою, квест буде завершено, і відразу ж почнеться нова місія.
Проходження квесту "Скайрим" - "Щур, загнаний в кут"

Баги «Скайріма»

«Щур, загнаний в кут» - квест, з якими трапляються проблеми. Іноді Есберн не хоче говорити з головним героєм або не відкриває двері. Щоб вирішити цю проблему, перейдіть ігрову консоль за допомогою клавіші ~. Пропишіть наступну команду - prid 00019DFD moveto player. Після цього Есберн опиниться біля вас. Спробуйте поговорити з ним, і він сам відкриє двері оселі і ввійде всередину. Залишається лише піти за ним і виконати частину квесту.

Популярі новини
Загрузка...