Mount and Blade Warband: як стати королем. Проходження, чіти, коди та рекомендації

205 0 Новини високих технологій

Всіх користувачів і завзятих геймерів цікавить у грі Mount and Blade Warband, як стати королем. Якщо вони вже встигли ознайомитися з механікою і зібрати свій міцний загін, саме це завдання виходить на перший план. Тільки от здійснити її за пару хвилин не вийде. Доведеться шукати шляху визнання своєї величі серед лордів і простих громадян. Довгий шлях до трону і короні варто зусиль, адже це принесе славу, задоволення для своєї гордості.

Опис гри

Якщо гравець вперше встановив Mount and Blade Warband, як стати королем, його не має цікавити. Він звичайний підлеглий одного з п'яти королів, які спільно ділять територію Кальрадии на держави. Гравцеві належить завоювати по черзі кожну територію, щоб стати повелителем і завершити кампанію. Примітно рисою є наявність свого загону і можливість брати участь самостійно в бою. Героя необхідно екіпірувати в обладунки, спорядити зброєю, щоб у сутичці мати перевагу над ворогами. Облога фортеці схожа на середньовічний штурм, адже саме цей період історії розробниками взято за основу. Присутня можливість дипломатії, інтриґ, заколотів і багато всього іншого. Досягти успіху можна тільки шляхом вивчення кожного окремого аспекту гри.
Mount and Blade Warband: як стати королем. Проходження, чіти, коди та рекомендації

Королівство Свадии

Загальна карта півострова Кальрадии ділиться на п'ять окремих країн. Однією з них є Свадия, яка манить користувачів своїми просторами. Владика цих земель володіє найбільшою кількістю солдатів, золота і ресурсів. Саме тому геймери шукають спосіб в Mount Blade Warband, як стати королем Свадии. На жаль, такої функції не передбачено, адже мешканці ніколи не стануть іменувати завойовника таким титулом.

Завзяті гравці намагалися експериментувати з заколотами, коли відбувається напад на володіння та надсилається лист королю. Владика або віддає землі або виступає на бій з вами. Було перевірено, що навіть з переважаючими силами домогтися здачі престолу не вийде. Вбивство короля також не допоможе домогтися від громадян визнання, потім затію з Свадией доведеться залишити. Це держава підкоряється іншими методами, і результат вражає навіть без іменного титулу.
Mount and Blade Warband: як стати королем. Проходження, чіти, коди та рекомендації

Підстава власного королівства

Якщо ви не знаєте, як стати королем в Mount and Blade Warband, тоді варто звернути увагу на можливість заснування своєї держави. З цього починається дорога до корони в будь-якому випадку. Перед тим, як заснувати державу, необхідно розуміти, що ви відразу опинитеся під прицілом потужних сусідів. Робити це рекомендується, тільки коли геймер впевнений у своїх можливостях.

Не виключено, що відразу п'ять великих держав Кальрадии вирішать зробити напад. Вони не можуть допустити розширення нової країни за рахунок своїх територій, адже це знизить їх рейтинг і позбавить доходів від завойованих земель. При цьому створена держава порушить дипломатичне рівновагу, і, щоб не були укладені спілки, сусіди почнуть атаку. Останнім аргументом у цьому випадку буде сила. Із-за маленької стартовою території вони будуть вважати вас легкою здобиччю. Якщо ці доводи не здаються грізними, тоді починайте створення свого королівства в Mount Blade. Досить відректися від свого повелителя і почати завойовувати території. Після цього належить зосередитися на народне визнання.
Mount and Blade Warband: як стати королем. Проходження, чіти, коди та рекомендації

Перший спосіб стати королем

За стародавніми звичаями одруження на королівській дочці гарантує майбутнє право на престол. Проблема в тому, що вони навіть на очі звичайним лицарям не попадаються. Від цього пішли легенди, що прекрасних дам, очікують пропозиції руки і серця, не існує в Mount and Blade Warband. Як стати королем у цій безвихідній ситуації, гравці не розуміють, адже насправді дочки існують.

Шукайте бардів в тавернах міст і вчіться ремеслу читання віршів. У ході діалогів менестрелі розкажуть, що побачити королівських дочок не можна в звичайний день. Єдиний підходящий для цього момент – свято. Вона здасться, тільки якщо думка дами про гравця буде 10 і вище. При наступному візиті в місто з'явиться табличка «спробувати відвідати леді». Біля порога зустрінеться няня і відмовить вам через недавнього побачення на святі. Цей персонаж відкриє секрет про ще одному залицяльника міледі. Його необхідно викликати на дуель і перемогти. Далі йде ряд стандартних дій по завоювання серця дівчини, а далі й сама весілля. Після цього в містах гравця стануть величати «Ваша величність» і «наш король».
Mount and Blade Warband: як стати королем. Проходження, чіти, коди та рекомендації

Другий спосіб отримання титулу

Якщо геймер шукає спосіб у Mount and Blade Warband, як стати королем за допомогою завоювань, тоді йому ідеально підійде боротьба за власну державу. Варто бути готовим до небезпек, які згадувалися вище, але, якщо гравець вважає себе готовим, тоді цурайтесь від покровителів і шукайте легкий для видобутку замок. Краще всього вибрати територію на відшибі, щоб не оборонятися від усіх ворогів відразу. Далі оголошується рішення стати королем, і в тавернах міста збираються компаньйони. Ці чоловіки стануть грати роль глашатаїв і розповідати громадянам Кальрадии про нового короля.

По поверненні кожен з них принесе +3 одиниці права на трон. При п'ятнадцяти лорди стануть переходити на вашу сторону. Далі починаємо завойовувати маленькі держави і намагаємося набрати 30 одиниць права на трон. Якщо це вдасться зробити, тоді люди визнають вас королем, і лорди стануть звертатися «Ваша величність».
Mount and Blade Warband: як стати королем. Проходження, чіти, коди та рекомендації

Штурм корони

Найшвидшим способом створити величезну державу і добитися титулу є зрада своєї фракції. Легше варіантів, як стати королем в Mount and Blade Warband (коди виключаються), просто немає. Секрет криється в знаходженні бастарда і завоюванні маленького замку фракції, якої ви підкоряєтеся. Далі під початком цього помилкового повелителя громіть крок за кроком території країни. Перед початком рекомендується зібрати загін з двох сотень прокачаних лицарів і обов'язково мати дружину. Тоді облога замку і будь-яка битва будуть здаватися жартівливим справою. Коли фракція досить ослабне, збирайте фест, де з'явиться можливість влаштувати різанину. Битва буде однією із самих складних за всю кампанію, але при перемозі до гравця автоматично перейдуть всі міста. Далі збирайте компаньйонів і розсилайте їх в інші землі, щоб підвищувати право на трон. Поваленої фракції варто залишити одне місто і укласти з ними мир. Поступово під ваше початок перебіжать всі лорди і тоді можна довершити розпочате завоювання. Після визнання королем відкриваються великі можливості для подальших дій, і кожен зможе вибрати свій шлях.
Mount and Blade Warband: як стати королем. Проходження, чіти, коди та рекомендації

Коди до гри

В Mount Blade чит-коди можуть бути введені безпосередньо через консоль. Необхідно завантажувати додаткові файли, в меню запуску дозволити використовувати паролі. Тепер в грі можна спеціальними комбінаціями активувати різноманітні допоміжні функції. Наприклад, у вікні характеристик натисніть CTRL+X, і 1000 очок досвіду додасться для героя. Така ж комбінація при відкритому інвентарі додає 1000 золота. Використання кодів нічим не обмежена, і кількість введень залежить тільки від самого геймера. Гравець також має можливість віддати управління персонажем у бою під початок комп'ютера, оглушити ворогів, прокачувати моментально загін. На цьому список не закінчується, адже різні набори читів несуть у собі інший функціонал.
Mount and Blade Warband: як стати королем. Проходження, чіти, коди та рекомендації

Загальні поради

Якщо ви вже зрозуміли, в Mount Blade як стати королем, тоді настав час зосередитися на основних моментах. У першу чергу це стосується фінансів. Якщо йти за другим методом (створення держави), тоді прокачаний загін може забирати набагато більше грошей, ніж будуть приносити податки. Регулюйте торгівлю, грабуйте каравани на шляхах і розширюйте державу. Також важливо не випускати з уваги вплив на лордів. Якщо в бою вони потрапляють до гравця в полон, то краще їх відпустити. Підвищиться авторитет серед своїх підлеглих, і можна буде переманити ворожих вельмож. Вони повернуться незадоволені королем, і з допомогою зв'язків компаньйонів можна залучити їх на свою сторону. Чим більше лордів, тим легше керувати новою країною, і кількість доходів значно зросте. Завойовуйте славу і авторитет розумним підходом, адже гра дозволяє це робити.