Передавачі HDMI: огляд, характеристики, підключення та робота

125 0 Новини високих технологій

Бездротовий передавач HDMI існує вже кілька років, але у нього були проблеми з переходом в масове виробництво. Навіть сьогодні не всі вироблені моделі поширені в світі, хоча технологія обміну даних є передовою. Виробники передавачів обіцяють покупцям бездротове відео з роздільною здатністю 1080p і вище на телевізорі без помітної затримки чи втрати якості. Це наближає користувачів на один крок до позбавлення від всіх кабелів, що лежать навколо аудіо-і відеосистем.

Опис технології

Бездротовий передавач HDMI — це загальна назва для передачі відео високої роздільної здатності та аудіо пристрою-джерела, такого як програвач Blu-ray, комп'ютер або ігрова приставка, на тб без проводів.


Це буквальна заміна стандартним кабелях, які в даний час з'єднують всі медіапристрої. Все, що потрібно – це підключити передавач до порту на пристрої-джерелі, а приймач – в роз'єм на телевізорі, і все готово. Там немає настройки або конфігурації. Дві половини автоматично виявляють один одного і з'єднуються за встановленими від заводу-виробника бездротових протоколів зв'язку.
Передавачі HDMI: огляд, характеристики, підключення та робота
Приймач і передавач можуть потребувати кабелях живлення, але деякі з більш нових моделей отримують живлення безпосередньо від пристроїв, до яких вони підключені. Діапазон бездротового зв'язку залежить від використовуваної технології, а також від місця розташування телевізора і пристроїв-джерел. Зазвичай він становить від 10 до 30 метрів, а в деяких випадках необхідна пряма видимість.


Більшість бездротових продуктів HDMI також включають інфрачервоні порти і ключі, які дозволяють управляти пристроєм-джерелом, навіть якщо воно знаходиться в іншій кімнаті. Бездротові ігрові контролери також можуть бути використані.

4 причини використовувати пристрій

Основні переваги бездротового передавача HDMI полягають у зручності та відсутності перешкод. Крім цього, до основних причин, по яких люди набувають ці модулі, відносяться наступні моменти:
 • При переході на бездротовий зв'язок можна з упевненістю сказати, що проводів біля телевізора убавиться значно. Особливо передавач зручно використовувати, якщо все відео пристрою розміщені на стіні.
 • Якщо необхідно транслювати онлайн фільм з консолі в спальні на телевізор у вітальні або підключити проектор в офісному залі засідань, це можна зробити в лічені хвилини. Немає необхідності розташовувати пристрої поруч один з одним і не потрібно прокладати довгі кабелі для їх з'єднання.
 • У більшості телевізорів є як мінімум два порти HDMI, але цього не завжди достатньо. Доброю новиною є те, що деякі бездротові приймачі мають кілька вхідних портів, тому можна легко підключати додаткові джерела. Сучасні моделі здатні передавати трансляцію на кілька телевізорів.
 • Є вбудоване програмне забезпечення. Воно підтримує роботу з усіма популярними мобільними і ПК-платформами. Це дозволяє швидко проводити настроювання роздільної здатності відео і регулювати його основні параметри.
 • Бездротовий модуль не є обладнанням Chromecast або іншим пов'язаним потоковим пристроєм. Основне завдання такої системи – це трансляція інформації від одного джерела до іншого.

  Початок роботи

  Розробники вбудували міні-операційну систему в передавач HDMI. Це дає можливість при підключенні до будь-якої моделі телевізора швидко вивантажувати драйвери і синхронізуватися для роботи. Все, що потрібно зробити, щоб передавач почав працювати, це:
 • Підключити в порти модулі.
 • Включити телевізор.
 • Вибрати режим роботи HDMI.
 • Почекати, поки не з'явиться сигнал.
 • Настройка швидкості передачі даних і дозволу екрану виробляється тільки через мобільний пристрій або ПК. Однак не всі моделі підтримують подібні опції. Перед покупкою необхідно уточнити, чи є підтримка та налаштування потокового відео і аудіо. Нижче представлений рейтинг 10 найбільш популярних виробників трансляторів. На перших місцях будуть знаходитися моделі, які мають вищу оцінку у користувачів. Чим нижче рейтинг, тим якість і робота пристроїв гірше.

  J-Tech

  Перше місце в рейтингу. Бездротовий HDMI передавач J-Tech забезпечує передачу сигналу 1080p HD і сумісний з будь-яким пристроєм з підтримкою HDMI. Поставляється з річною гарантією. Всередині упаковки знаходяться передавач, один приймач, два адаптера живлення, 2 ІЧ-подовжувач кабелю і для антени.
  Передавачі HDMI: огляд, характеристики, підключення та робота
  Цей передавач має діапазон до 50 метрів і може передавати сигнали через стіни і стеля. Модуль підтримує два приймача одночасно і забезпечує стабільну передачу. Налаштування система здійснюється повністю автоматично після підключення обладнання до харчування.

  Nyrius

  Бездротовий HDMI передавач від Nyrius - це компактне і красиве пристрій. Модель може передавати контент з різних джерел, таких як ноутбук, ПК та кабельна мережа, Netflix, YouTube, PS4 і Xbox. Він транслює відео з якістю 1080p і має можливість транслювати 3D-відео з винятковою якістю звуку, використовуючи незжатий 7.1 PCM, DTS і Dolby Digital Surround Sound. Виробники пропонують один рік гарантії на пристрій.
  Передавачі HDMI: огляд, характеристики, підключення та робота
  В комплект поставки входить адаптер змінного струму для приймача, інструкція з експлуатації, кабель харчування MiniUSB для передавача і кабель HDMI довжиною 3 метри. На сайті виробника можна завантажити додаткове програмне забезпечення для роботи.

  IOGEAR

  З потоковою передачею Full HD 1080p і 5.1-канальним цифровим звуком, бездротовий HDMI займає третє місця нашого рейтингу. Він транслює контент з різних пристроїв і має можливість передавати відео з Blu-ray, DVD і ПК. Продукт поставляється з обмеженою гарантією 1 рік і довічної підтримкою клієнтів.
  Передавачі HDMI: огляд, характеристики, підключення та робота
  Виробник пропонує передавачі в різних діапазонах, починаючи з 30 до 100 метрів, а також кількість вхідних приймачів від 2 до 6. Користувачі, що купили розширену версію з 6 модулями, відзначають підвищених комфорт при використанні домашніх мультимедійних систем.

  OREI

  З максимальною роздільною здатністю відео 1080p цей бездротової HDMI призначений для надсилання сигналів на екрани або дисплей високої чіткості по всій кімнаті. Працюючи з частотою 60 ГГц, пристрій транслює високоякісне відео на екран.

  В комплект поставки входять один ресивер, дві стійки і два адаптера. Виробники пропонують 1 рік гарантії на цей продукт. Модель повністю сумісна з настільним комп'ютером, ноутбуком, DVD-плеєром, Blu-ray DVD і відтворюють станціями.

  Actiontec ScreenBeam Mini2

  HDMI приймач, передавач по витій парі економічний варіант для віддзеркалення і проектування будь-якого формату з допомогою пристрою, яке підтримує адаптер, та переглянути відео з якістю 1080p і хорошим звуку. Це пристрій підтримує ноутбуки, смартфони і планшети з підтримкою WiDi і Wi-Fi. Модель також дозволяє користувачам грати в свої улюблені ігри на пристроях Android і комп'ютерах на великому екрані. Виробники пропонують 30-денну гарантію повернення і однорічну обмежену гарантію.
  Передавачі HDMI: огляд, характеристики, підключення та робота
  Actiontec використовує двохдіапазонний канал для зниження рівня затримки. Wi-Fi Miracast також збільшує функціональність цього модуля, і він добре працює з телефоном Windows 8.1. Програмне забезпечення дозволяє проводити швидкі налаштування для роботи в операційних системах для ПК і ноутбуків.

  Airtame

  Малогабаритний передавач відеосигналу HDMI займає шосте місце в рейтингу кращих і використовується для дзеркального відображення пристроїв, може підключатися до будь-якого порту екрану або проектора і ловити сигнал з ноутбука або мобільного телефону. Це пристрій сумісний з Android, iOS, ПК, ноутбуками з інтерфейсами Mac, Windows і Linux.
  Використовуючи технологію Wi-Fi адаптер добре працює в межах локальної бездротової мережі. Airtame пропонує обмежену гарантію на цей продукт терміном на один рік. Обладнання дозволяє підприємцям, викладачам, студентам та всім, хто проводить презентацію робити це з комфортом без зайвих зусиль.

  Actiontec

  Бездротовий передавач HDMI по IP Actiontec з якістю звуку 5.1 та 1080p являє собою двокомпонентний модуль. Він легко підключається за допомогою кабельних або супутникових приставок, програвачів Blu-ray, DVD-плеєрів та ноутбуків. Робочий діапазон до 100 метрів дозволяє транслювати контент, навіть якщо джерело знаходиться в іншій кімнаті. Адаптер має автоматичну настройку якості аудіо, відео на основі бездротової операційного середовища. Виробники стверджують, що відтворення відео відбувається з низькою затримкою.

  Optoma

  Завдяки можливості відтворення відео 1080p і цифрового звуку 5.1 передавач HDMI по Wi-Fi Optoma сумісний з різними пристроями, що мають інтерфейси для синхронізації. Адаптер може підключатися до 2 пристроїв, джерел передачі інформації, а додатковий пульт дистанційного керування може використовуватися для перемикання між екранами.
  Передавачі HDMI: огляд, характеристики, підключення та робота
  Виробники цього передавального пристрою стверджують, що з робочим діапазоном до 50 метрів він не перевантажений у встановленому діапазоні. Затримка в кадрах у цій моделі низька, і грати - хороший варіант з цим передавачем. Геймери використовують його для досягнення більш високої швидкості передачі на екран даних в динамічних іграх.

  FiveHome

  Цей дистанційний передавач HDMI транслює відео з якістю 1080p і сумісний з різними пристроями, включаючи супутникові приставки, комп'ютерні системи і програвачі Blu-ray. В комплект поставки входять бездротовий модуль і приймач, ІК-порт і подовжувач приймача, адаптери живлення і керівництво користувача. Подовжувач приймача може розширити діапазон до 300 метрів при необхідності. Він має затримку 05 секунди і підходить тільки для ТБ - або відеододатків. Власники широкоформатних телевізорів і домашнього кінотеатру по достоїнству оцінять роботу і швидкість потокового відео.

  Extender

  Без яких-небудь спеціальних функцій, крім трансляції звуку у форматі 1080p і 5.1 цей передавач HDMI Ethernet зайняв останнє місце в списку. Він має можливість відправляти дані з пристроїв в одній кімнаті.
  Передавачі HDMI: огляд, характеристики, підключення та робота
  Діапазон до 30 метрів може забезпечити зв'язок в приміщенні без перешкод між відправником і одержувачем. Передавач поставляється з усіма необхідними матеріалами для його налаштування, такими як адаптери живлення, кабелі живлення і керівництво користувача. Є і додаткове ПО для автоматичної настройки.

  Які особливості слід враховувати при виборі модуля

  Перед придбанням бездротового Wi-Fi адаптера HDMI і Miracast передавача варто провести його оцінку. Ось на що слід звертати увагу:
 • Технологія передачі даних. В даний час бездротові передавачі HDMI використовують технології Wireless HD, WHDI і Wi-Fi. Кожна з них має свої переваги. Необхідно вибирати ту, яка найкраще відповідає потребам і підтримує високу якість відео і звуку. WHDI ефективніше при потокової трансляції.
 • Робочий діапазон. Необхідно переконатися, що пристрій відповідає робочому або функціонального діапазону. У магазинах представлені моделі з радіусом дії до 300 метрів.
 • Якість відео, аудіо і затримка. Не варто ставити під загрозу якість відео або аудіо ні при яких умовах. Краще вибрати бюджетний, але потужний варіант з додатковими функціями, такими як 3D-відтворення і покращена якість звуку. Передавачі з малою затримкою гарантують високу якість відео трансляції.
 • Інтерфейси і сумісність. Необхідно переконатися, що бездротової передавач володіє сумісністю і може працювати з пристроями, з різними інтерфейсами. Додаткові функції, такі як порти MiniUSB і USB, можуть поліпшити можливості підключення і розширити список синхронізацій.
 • Бездротовий передавач HDMI WiFi не тільки зменшує кількість проводів, але і забезпечує розширений робочий діапазон з поліпшеними якостями аудіо, відео і свободою переміщення телевізорів або екрана проектора без необхідності подовжувати дроти від приставок або DVD-плеєрів. Крім цього, розширює його функціональність і можливість програмної настройки потокового мовлення.

  Популярі новини
  Загрузка...