Програми для навчання: огляд. Навчальні програми для школярів

275 0 Новини високих технологій

Сучасні технології в значній мірі полегшують наше життя. Якщо раніше школярам потрібно було тягати з собою масу книг, то сьогодні всі знання світу легко уміщаються в мобільному гаджеті. Звичайно, наукові фоліанти для учнів поки ще ніхто не відміняв, але іноді набагато практичніше використовувати для отримання знань спеціальні програми для навчання. Подібного софта досить багато на просторах інтернету, і заплутатися у всьому цьому різноманітті дуже легко. Щоб не потонути в морі інформації, пропонуємо вашій увазі популярні програми, необхідні для навчання. Весь цей софт можна знайти на офіційних ресурсах розробників, так і в звичних для кожної платформи сервісах – «Гугл Плей» і App Store.


«Підручник Фоксфорд»

Розробник позиціонує свій продукт як універсальний інтерактивний довідник для учнів 4-11 класів. Одна з кращих програм для навчання містить у собі теорію, приклади, рішення та шпаргалки з різних дисциплін. Крім того, в якості приємного бонусу розробник пропонує понад 500 відеоуроків з кращими вчителями країни.
Програми для навчання: огляд. Навчальні програми для школярів
Дана програми для навчання дозволяє не тільки підготуватися до чергового уроку, але й до ЄДІ, а також до тематичних олімпіад. Також варто зауважити, що для роботи програми підключення до інтернету не потрібно. Так, розмір дистрибутива за рахунок цього значно зростає в обсязі, бо як звернень до хмарного веб-баз, але для користувачів з лімітованим трафіком це вагомий плюс.


Особливості софта

Розробник також передбачив і десктопну версію свого продукту. Програма для навчання на ПК практично нічим не відрізняється від мобільного аналога, з тією лише різницею, що матеріал на великому екрані засвоюється значно краще.
Програми для навчання: огляд. Навчальні програми для школярів
Додаток пропонує до вивчення 8 шкільних предметів: математику, біологію, українську мову, історію, фізику, хімію, інформатику та суспільствознавство. Інтерфейс програми для навчання ніяк не можна назвати складним або заплутаним, тому для школяра не складе труднощів з ним розібратися. Софт адаптований під платформи Android, iOS, Мас і «Віндовс».

Duolingo

Програма Duolingo має майже 7 млн скачувань Гугл Плее», а це про багато що говорить. Додаток для вивчення англійської дійсно ефективне і допомагає освоїти не тільки ази, але й отримати більш просунуті навички володіння мовою.
Програми для навчання: огляд. Навчальні програми для школярів
Програма дозволяє вдосконалювати отримані знання на практиці: читати, розмовляти і писати. Є режими навчання в ігровому форматі: розгадувати загадки, виконувати завдання помічників і т. п. Додаток допоможе збільшити словниковий запас і поліпшити граматику. Навчання, як і годиться, ведеться від простого до складного: дієслова, фрази, пропозиції і після зв'язкова мова. Якщо періодично запускати програму, то кожен день ви будете дізнаватися щось нове і розширювати свій словниковий запас. Розробник заявляє, що 34 години, проведені в його додатку, по ефективності рівні навчального семестру. Судячи з відгуків користувачів, порівняння трохи завищена, але програма дійсно в значній мірі спрощує освоєння англійської мови.
Також варто зауважити, що «Дуолинго» поширюється абсолютно безкоштовно. Так, без всюдисущих рекламних банерів не обійшлося, але назвати їх агресивними не можна. Крім англійської, програма дозволяє вивчати іспанську, французьку та німецьку мови. Але користувачі відзначають, що ефективність вивчення першого з допомогою цього софта помітно вище, ніж інших. Додаток працює на платформах Android і iOS.

MalMath

Це утиліта для рішення математичних задач. Програма пропонує користувачеві докладний покроковий розбір прикладів з графічним зображенням, якщо є така необхідність. Додаток повністю автономно і не прив'язане до баз. Так що наявності інтернет-з'єднання для його роботи не обов'язково.
Програми для навчання: огляд. Навчальні програми для школярів
Програма дозволяє вирішувати алгебраїчні задачі, інтеграли, рівняння, логарифми, похідні, межі, а також сильна в тригонометрії. Причому завдяки покрокової і тямущою візуалізації учень не просто отримує відповідь, а вникає в процес. Судячи з відгуків користувачів, додаток особливо припало до смаку не тільки школярам старших класів і студентам, а й викладачам. Батьки учнів також шанують даний софт і успішно використовують для спільного вирішення прикладів зі своїм чадом.

Особливості софта

Інтерфейс програми простий і інтуїтивно зрозумілий, тому з ним розбереться будь-який школяр. Програма досить вимоглива до системних ресурсів мобільного гаджета, так що власникам смартфонів з об'ємом ОЗУ менше 1 Гб краще підшукати щось легше. Програма розрахована на роботу з платформою «Андроїд».
Додаток поширюється безкоштовно, але з деякими обмеженнями. У школярів середніх і старших класів проблем з вирішенням завдань не виникає. Але більш складні рівняння для вузів разом з поетапними поясненнями заблоковані. Для доступу до них доведеться купувати підписку. Вартість останньої порівнянна з ціною на рядову іграшку в «Гугл Плее», так що серйозних проблем у студентів виникнути не повинно.

«Хімія»

Цей додаток (розробник Denis Chaschin) допомагає вирішувати хімічні рівняння і знаходити реакції як з одним, так і з кількома невідомими. У вашому розпорядженні завжди буде відмінно візуалізовані таблиця Менделєєва з таблицею розчинності. Також в меню програми можна знайти дуже зручний калькулятор мас.
Програми для навчання: огляд. Навчальні програми для школярів
Додаток однаково добре показало себе у вирішенні завдань з органічної та неорганічної хімією. Отриманий результат буде представлений в іонному або звичайному вигляді. У деяких випадках виникають специфічні формули органічної хімії. Інтерфейс утиліти простий і зрозумілий, а в разі якихось проблем місцева довідкова система прийде на допомогу. Судячи з відгуків користувачів, програма практично повністю замінює паперове навчальний посібник і допомагає підготуватися не тільки до щоденних занять, але і до здачі серйозних випробувань зразок ЄДІ. Додаток поширюється безкоштовно, тому іноді спливають рекламні блоки. Але останні з'являються досить рідко і практично не заважають роботі з утилітою. Програма працює на платформах Android і iOS.

Популярі новини
Загрузка...