Новини високих технологій
» » Як користуватися VKbot: інструкція

Як користуватися VKbot: інструкція

15-01-2019, 19:45
223
VKbot - це спеціальний сервіс для роботи з соціальною мережею "ВКонтакте". З-за того, що багатьом доводиться взаємодіяти з сотнями і тисячами людей, даний процес вимагає автоматизації. Ми розглянемо, як користуватися VKbot, який відповідає всім необхідним вимогам в ролі помічника.

Де взяти?

Для початку вам необхідно скачати і встановити утиліту на свій комп'ютер. Як бачите, даний софт використовується окремо від браузера, на відміну від розширень і плагінів з подібним функціоналом. Після інсталяції досить авторизуватися за допомогою свого особистого облікового запису. Якщо мова йде про роботу з публічною сторінкою, то необхідно авторизовуватись через обліковий запис, який має права адміністратора в цьому співтоваристві.


Щоб користуватися VKbot, не потрібні спеціальні знання чи досвід. Інтерфейс, повністю російською мовою, тому освоїтися тут зможе навіть новачок.

Можливості

Нижче представлені головні функції програми, якими люди користуються найчастіше: розсилка масових повідомлень; видалення і додавання фотографій; скачування відео або аудіо; адміністрування спільнот; налаштування гарячих клавіш для зручного управління і перемикання; робота з чорним списком; оновлювана інформація і статус в автоматичному режимі. Простіше кажучи, користуватися VKbot необхідно для допомоги в роботі з великим кількістю профілів, інформації, повідомлень і так далі. Варто сказати, що офіційна версія програми розповсюджується безкоштовно лише на термін до 30 днів. Після цього доведеться купувати ліцензію або встановлювати зламаний софт.


Інструкція по використанню

На даний момент утиліта перейменована в Sobot з-за того, що з її допомогою можна управляти даними не тільки "ВКонтакте", але і в інших соціальних мережах. Таке універсальне засіб. Після авторизації вибираємо соцмережа ВК і вводимо особисті дані - пароль і логін. Після чого натискаємо на кнопку "Продовжити". Через кілька секунд акаунт стане доступний в однойменній вкладці. Щоб скласти завдання для автоматичного виконання, можна клікнути по аккаунту правою кнопкою миші і в меню вибрати пункт "Завдання" або "Функції". Переходити між розділами можна за допомогою вкладок на верхній панелі. До списку можливих завдань відносяться: відвідування сторінок; публікація постів; відправлення повідомлень; запрошення в друзі; лайки і коментарі; репости; додавання публікацій на стіну; додавання відео; просування посту. Наприклад, нам потрібно почати користуватися розсиланням VKbot за списком друзів, тому вибираємо пункт "Відправити ЛС повідомлення" і тиснемо на кнопку "Далі". Слідом йде вибір критеріїв, за якими автоматичний бот почне відбирати акаунти і відправляти їм шаблон повідомлень. Можна шукати підходящих людей у друзях, у групах і так далі. Тепер вказуються параметри пошуку. Країна, місто, стать, вік, сімейний стан - все точно так само, як в пошуковому розділі самої соціальної мережі. Після вибору критеріїв, створюється завдання, додається саме повідомлення і назва даної дії. У будь-який момент ви можете запустити виконання завдання через головне вікно утиліти.
Через VKbot користуватися декількома профілями дуже зручно. Ви можете спостерігати за ними в загальній таблиці, там же відстежувати завдання, статус виконання та іншу інформацію. Можна одночасно працювати з різними акаунтами в декількох соціальних мережах.

Функції

Більш складні дії в програмі називаються функціями. Їх можна налаштувати в однойменній вкладці. До списку функцій відноситься: підписка на людей або спільноти; вибір ID користувачів за критеріями; запрошення на зустріч; видалення заблокованих користувачів; вихід із спільнот; очищення від фото або відео; видалення діалогів; скасування розсилки або лайків і так далі. Наприклад, ми хочемо користуватися програмою VKbot для збору інформації про користувачів, які зацікавилися публікацією. Для цього вибираємо пункт "Парсинг ІД з лайків". Після цього вказуємо посилання на пост, скопіювавши її з адресного рядка браузера. Потім потрібно натиснути на кнопку "Почати" і почекати, поки бот збере потрібну інформацію в один список. Дані зберігаються в текстовому файлі з роздільною здатністю txt, який розташовується в папці, зазначеної у вікні програми знизу. Ми розглянули основні функції, якими можна користуватися в VKbot. Утиліта має будь-які можливості для автоматизації управління соцмережами.
Цікаво по темі
Як користуватися VKSaver: інструкція
Як користуватися VKSaver: інструкція
Велика частина користувачів інтернету та соціальних мереж воліє завантажувати мультимедійні файли прямо зі своїх ресурсів. Це можливо за допомогою
Видалення листування: як видалити листування на "Однокласниках" у себе і у співрозмовника
Видалення листування: як видалити листування на "Однокласниках" у себе і у співрозмовника
Головна мета, заради якої люди сидять в соціальних мережах, - спілкування. Грамотне використання всіх функцій, в тому числі і видалення непотрібних
Як створити обліковий запис на телефоні: покрокова інструкція. Вхід, видалення, розблокування
Як створити обліковий запис на телефоні: покрокова інструкція. Вхід, видалення, розблокування
Чим корисна приєднання телефону до "Гугл"-аккаунту? Покрокова інструкція створення на телефоні. Як це зробити за допомогою ПК? Вхід, видалення,
Особисті повідомлення в "Директ": як написати? "Директ" в "Інстаграмі" - що це?
Особисті повідомлення в "Директ": як написати? "Директ" в "Інстаграмі" - що це?
Не всі користувачі знають, що "Instagram" можна використовувати не тільки в якості фотоальбому, викладаючи ...
Тотальна зачистка: як видалити учасника з групи "ВКонтакте"
Тотальна зачистка: як видалити учасника з групи "ВКонтакте"
Як видалити учасника з групи "ВКонтакте": добірка актуальних порад для адміністраторів і модераторів спільнот "ВК".