Rtl120.bpl - що це таке? Виправлення помилки

192 0 Новини високих технологій

У наведеній нижче статті розберемося в поширеної помилки бібліотек, розповімо читачеві про rtl120.bpl - що це таке, чому файл важливий для багатьох додатків і так далі. Також представимо декілька способів усунення помилки і встановимо причини.

Rtl120.bpl - що це таке? Виправлення помилки

Опис файлу

Подібний компонент відноситься до категорії динамічних бібліотек з категорії RTL.bpl. Ці файли використовуються поряд додатків, які були написані в середовищі C++ або Delphi. Без участі цих бібліотек з'являються неполадки в стабільній роботі додатків. Таке може статися, якщо такі файли і налаштування не потрапили в компіляцію програм. При спробі запуску такого софта буде виникати повідомлення про те, що відсутній файл з назвою rtl120.bpl. Що це таке, ви знаєте, тепер необхідно вирішити проблему.


Варто також сказати про те, що подібна проблема може виникнути не тільки з згаданої бібліотекою. До цієї категорії належать і інші матеріали з приставкою rtl. Бібліотеки використовуються в операційних системах Windows 95-7.

Як усунути?

Ми розібрали важливість rtl120.bpl, і що це таке в цілому. Тепер займемося усуненням несправності. Самий прямий і простий метод - завантажити і вставити той файл, на відсутність якого скаржиться операційна система. У Мережі можна знайти ресурси, що пропонують завантаження окремих компонентів для ОС. Після того як ви завантажили файл, його потрібно відправити у правильну директорію. Для старих операційних систем Windows 9598 і Millennium подібна папка називається System і знаходиться в каталозі Windows на системному розділі жорсткого диска. Для Windows 2000 - це каталог System32 як і в нових версіях ОС. Однак він розташований в папці WINNT.


Для 32-розрядних операційних систем Windows XP, Vista і 7 бібліотеку потрібно копіювати в System32 з каталогу Windows на системному диску. Файл rtl120.bpl на Windows 7 XP і Vista 64 біта розташовується уже в директорії з назвою SysWOW64 яка в свою чергу знаходиться в Windows. Після копіювання перезавантажте комп'ютер і спробуйте запустити додаток, яке видавало помилку.
Rtl120.bpl - що це таке? Виправлення помилки

Причини несправності

Виникає помилка - це вже наслідок того, що був усунутий файл з назвою rtl120.bpl. Що це таке вплив шкідливого ПО, розуміють не всі. При цьому під шкідливими програмами розуміються не самі віруси, а різні "помічники" для очищення комп'ютера від сміття. Більшість таких програм завдають тільки шкоди по працездатності ПК, знищуючи системні файли і бібліотеки. Якщо ви користуєтеся TuneUP Utilites або подібним софтом в автоматичному режимі, то будьте готові до виникаючих помилок і нестабільної роботи операційної системи в цілому.

Популярі новини
Загрузка...