Що таке CP у "Пакемонів"?

129 0 Новини високих технологій

Pokemon Go – мобільна гра, яка підірвала громадськість своєю незвичайною концепцією. Крім того, що проект являє собою класичну RPG від творців ігор цієї серії, також тут є елемент соціальної взаємодії з міськими вулицями та іншими геймерами. Щоб гравці могли вільно змагатися в силі своїх покемонів, творці запровадили унікальну систему вимірювання потужності – CP. Розберемося, що таке CP і на які показники персонажів дана цифра буде впливати.

Що таке CP у "Пакемонів"?

Як розшифровується?

Для початку розглянемо абревіатуру даного визначення. CP розшифровується як Combat Power. Дане словосполучення перекладається як "бойова сила". Параметр не є єдиним у грі на характеристики персонажа також впливають HP, які відповідають за кількість життів покемона. Назва і абревіатура не переводяться незалежно від мови самої гри.


На що впливає?

З перекладу словосполучення можна зрозуміти, що цей параметр впливає на боєздатність покемонів. У всіх вона різна. Також змінюється потенціал розвитку. Наприклад, на початкових пакемонів показник не може перевищувати 200 очок, а більш пізні і рідкісні істоти можуть мати на старті близько 500 балів. У всіх покемонів можуть відрізнятися початкові бали, навіть якщо вони представляють один вид. Багато хто вважає, що випадковий розподіл при затриманні впливає на максимальне CP, що таке рішення погано позначається на загальному ігровому балансі в битвах з іншими гравцями. Однак це далеко не так – на максимальному рівні розвитку у кожного з видів покемонів може бути фіксована кількість сили. Підняти його трохи вище можна з допомогою бафів або тимчасових зіль.


Що таке CP у "Пакемонів"?

Як підвищити бойову силу?

Тепер ви знаєте, що таке CP. Залишилося розібратися в способах підвищення даного показника. Нижче перераховані всі методи і дії, які дозволять вам розвинути будь-якого покемона:
 • Процес еволюції. З допомогою здобутих в ході бою цукерок гравці можуть підвищувати рівень CP. Розвиток досягається зміною виду на більш досконалий. Також покемон після еволюції отримає серйозну надбавку до значення очок здоров'я.
 • Прокачування. Даний спосіб розвитку дещо відрізняється від еволюції. Якщо в процесі еволюції змінюється вигляд покемона, то в процесі прокачування ви можете розвивати істота в рамках свого виду. Для вдосконалення потрібні цукерки і зоряний пил.
 • Додаткова інформація

  Щоб повністю розібратися в тому, що таке Сі Пі в "Покемон", зупинимося докладніше на додаткових відомостях. Їх необхідно знати, якщо ви хочете максимально ефективно розвивати свою армію. Частково швидкість розвитку залежить від самого тренера. Наприклад, при підвищенні рівня профілю ви збільшуєте шанс знаходження покемонів з початковим високим значенням CP. Також, чим більше рівень тренера, тим більше підвищуються значення всіх істот. Є й суттєва різниця між дикими і эволюционировавшими покемонами. Справа в тому, що ті істоти, які були спіймані, будуть мати більш низький рівень, ніж у розвинених вручну. Про те, що таке Сі Пі в грі, знають і ваші супротивники, тому не потрібно недооцінювати їх бойову потужність. Коли ви відвідуєте арену або зал для тренувань, то у вас завжди є можливість оцінити силу противника і подивитися характеристики його покемонів. Якщо рівень і міць ворога дуже перевищує ваші, то краще всього не нападати – навіть особистий навик або тактика не допоможуть перевернути битва в свою користь.
  Що таке CP у "Пакемонів"?
  У грі є декілька десятків явних фавортиов, які бажають отримати всі гравці. Одним з найсильніших є Мью і його друга форма – Мьюту. В останнього більше 4 тисяч CP, що така кількість дозволяє вбити будь-якого супротивника. До найбільш слабким видів можна віднести Видл і Какуна.

  Популярі новини
  Загрузка...