Коли "ГТА 5" вийде на ПК: очікування в кілька років

135 0 Новини високих технологій

Один з головних і поширених запитань від фанатів відеоігор за останні 5 років: коли вийде «ГТА 5» на ПК? В даний час дана тема вже не актуальна, однак багато фанатів серії пам'ятають час, коли в 2013 році власники консолей насолоджувалися новою частиною блокбастера, а ПК-геймерам доводилося задовольнятися лише відеороликами по даній грі. Далі розповімо про історії релізу гри на консолях і перенесення проекту на персональні комп'ютери через кілька років.

Історія релізу

Не будемо торкатися той час, коли гра тільки готувалася до виходу на консолі першого покоління. Тоді питання про те, коли «ГТА 5» вийде на ПК, навіть не стояло, оскільки розробники дали зрозуміти громадськості, що найближчим часом їх проект не загляне на персональні комп'ютери.


Реліз був призначений на осінь 2013 року, а конкретно - 17 вересня. Проект з відкритим світом повністю «витискав» ресурси застарілих приставок. Це було помітно по страждає деталізації, дальності промальовування, а також за ФПС. Однак альтернативи у гравців не було, тому всі насолоджувалися шедевром і в такому варіанті.
Коли "ГТА 5" вийде на ПК: очікування в кілька років

Вихід гри на нових консолях

Рівно рік компанія Rockstar Games випускає оновлену версію гри на консолях нового покоління: PlayStation 4 і Xbox One. Розробники анонсували покращену графіку, змінений онлайн-режим, доповнення для нього, вид від першої особи й багато дрібних змін, що поліпшують ігровий процес. Тепер питання про те, коли «ГТА 5» вийде на ПК, був знятий: творці анонсували і версію для комп'ютерів. Однак і в цей раз трохи обділили користувачів ПК увагою: варіант для консолей нового покоління повинен був вийти в листопаді 2014 року, а до персональних комп'ютерів гра добралася лише у квітні 2015 року.


Незважаючи на дворічне очікування, гравці залишилися задоволені. Версії для консолей і ПК сильно відрізнялися від старої гри на PS3 і Xbox 360. Гра могла похвалитися більш високою роздільною здатністю, текстурами і дальністю опрацювання. Багато уваги при розробці було приділено новому увазі від першої особи. Подібної практики не було в іграх цієї серії з самого початку (лише через аматорські модифікації). Результат вийшов вражаючим: від першої особи відчувається зовсім по-іншому. Опрацьовано все до деталей: анімації рук зі зброєю і телефоном, салони автомобілів і управління ними.
Коли "ГТА 5" вийде на ПК: очікування в кілька років

Гра на комп'ютері

У 2015 році GTA V відвідала і персональні комп'ютери. Тепер геймери могли пограти у високому дозволі з клавіатури і мишки. Як і в попередній частині серії, тут дуже зручна і приємна стрілянина, яка розкривається при управлінні мишею. Дата виходу «ГТА 5» на ПК - 14 квітня 2015 року. З тих пір розробники випускали оновлення для онлайн-режиму на консолях нового покоління і персональних комп'ютерів. Так з'явилися нові пограбування, доповнення з автомобілями, гонками, військовими базами і так далі. До речі, розробники до цих пір випускають оновлення.
Коли "ГТА 5" вийде на ПК: очікування в кілька років

Поточний стан

Якщо раніше за всіх цікавило питання про те, коли «ГТА 5» вийде на ПК, то зараз шанувальників хвилює інше - коли творці наведуть порядок в онлайні? Мультіплеер переповнений читерами (нечесними гравцями), що заважає спокійної гри чесних людей. Однак адміністрація серверів лише зрідка проводить чистку. Також сильно страждає оптимізація: тривалі завантаження, підключення до серверів через раз і так далі.
Якщо говорити про версії для консолей старого покоління, то оновлення на неї не виходять вже дуже давно. Гравців в багатокористувацької залишилося зовсім небагато. Якщо ви вибираєте платформу для того, щоб пограти в онлайні, то бажано розглядати тільки нові консолі або ПК.
Коли "ГТА 5" вийде на ПК: очікування в кілька років

Мобільна версія

Про те, вийшла «ГТА 5» на ПК і в якому стані вона знаходиться зараз, ми розповіли. Однак незабаром гравці будуть просити мобільну версію для своїх смартфонів і планшетів. Якщо врахувати досвід попередніх частин, то перенесення на Android і iOS цілком реальний через кілька років. Наприклад, на мобільних пристроях вже можна пограти в GTA 3 - GTA San Andreas. Однак четверта частина досі не дісталася до смартфонів. Хоча, в Інтернеті вже зараз можна знайти тестову версію гри для телефону. В ній доступна лише частина мегаполісу, початковий персонаж Франклін і кілька завдань. Офіційна це розробка або аматорська невідомо, тому про дату виходу «ГТА 5» на «Андроїд» говорити ще рано. Однак імовірність появи легендарної гри на смартфонах у найближчі роки висока, якщо враховувати швидке розвиток мобільного ринку і продуктивності пристроїв.

Популярі новини
Загрузка...