KMSAuto: як користуватися програмою?

327 0 Новини високих технологій

KMSAuto - спеціальний додаток для активації програмного забезпечення від компанії Microsoft. Оскільки ліцензійні версії операційних систем та офісних програм коштують дуже багато, користувачі воліють зламаний софт. До того ж користуватися KMSAuto зможе навіть той, хто ніколи не стикався з подібною процедурою – весь інтерфейс російською мовою, а активація виконується в автоматичному режимі.

KMSAuto: як користуватися програмою?

Як працює активатор?

Справа в тому, що ПО від Microsoft має пройти активацію на офіційному сервері KMS. На нього комп'ютер відправляє ліцензійний ключ, який підтверджується перевіряє стороною. При успіху операції знімається блокування софта і надається необмежений доступ до Windows або MS Office.


Щоб вільно користуватися активатором KMSAuto, користувач ПК повинен відключити антивірус. Це необхідний захід – стандартний «Захисник» заблокує виконавчий файл програми. Утиліта емулює KMS сервер, на комп'ютері, що "обманює" систему, підтверджує ключ і потім видаляє непотрібні файли.

Опис функцій

Перед тим, як навчитися користуватися KMSAuto Net, розглянемо всі можливості утиліти:
 • У розділі "Головне вікно" користувач управляє активацією та валідацією програм.
 • "Система" передбачає ручний вибір параметрів активації. Користувач може самостійно встановлювати/видаляти KMS-сервіс, вибирати спосіб, створювати завдання переактивации, встановлювати ключ GVLK і так далі.
 • "Про програму" - відомості про розробників і кнопка переходу до розширеної версії.
 • Користуватися KMSAuto в розширеному варіанті рекомендується тільки досвідченим юзерам Windows. У вкладці "Про програму" натисніть на кнопку "Професійний режим", після чого з'являться додаткові вкладки:


 • "Налаштування". Тут можна вибрати параметри KMS-Service.
 • "Додаткові". Вибір способу активації і функціонал для перекладу версій Office років.
 • "Утиліти". Тут можна вручну виставляти GVLK ключі продукції Microsoft.
 • KMSAuto: як користуватися програмою?

  Порядок активації

  Незалежно від того, виконується активація Windows або MS Office, процедура буде виглядати однаково:
 • На головній вкладці натисніть на пункт "Активація".
 • Виберіть тип ПО – Windows або MS Office.
 • Після цього зверніть увагу на нижню рядок стану – там будуть з'являтися написи, що свідчать про стадії виконання операції.
 • Після завершення ви побачите відповідне підтвердження, а також з'явиться вікно для створення пункту в планувальнику завдань. Погоджуємося на це.
 • Щоб перевірити ефективність активатора, потрібно відкрити вікно властивостей комп'ютера. Перегорнувши сторінку з інформацією до блоку "Активація Windows", що ви повинні побачити повідомлення про те, що операційна система успішно активована.
  KMSAuto: як користуватися програмою?

  Поради

  Користуватися KMSAuto можна укупі з KMS Cleaner. Дана програма має розширений функціонал, який дозволяє очищати комп'ютер від зайвих файлів, створювати завдання в планувальнику, детально налаштовувати активацію і багато іншого. Якщо ви спочатку завантажили активатор на ПК і спробували його запустити до відключення стандартного і стороннього антивірусу, то виконавчий файл відправиться в карантин. Вам необхідно витягнути його і додати в список виключень або тимчасово відключити захисну програму. Якщо ви знайшли сайт, з якого викачується не архів, а файл з розширенням *.exe під виглядом активатора, то ні в якому разі не запускайте його – це вірус або програма для установки рекламного ПО.

  Популярі новини
  Загрузка...