Як завести машину в "Сталкері: Тінь Чорнобиля". Опис гри

111 0 Новини високих технологій

У даній статті знайдемо відповідь на питання, як завести машину в "Сталкер. Тінь Чорнобиля". Гра вийшла в березні 2007 року і полюбилася мільйонам гравців по всьому світу. "Сталкер" був випущений українською компанією в стилі шутер, гра поділяється на декілька локацій, які були розроблені за документальним зйомкам у Чорнобильській зоні відчуження.

Передісторія гри

У квітні 2006 року на Чорнобильській АЕС відбувається повторний вибух, причини якого невідомі. Це послужило причиною виникнення "Зони", на території якої починають активно з'являтися мутують тваринами і аномальні природні явища. Щоб розслідувати ситуацію, уряд країни посилає в так звану Зону збройні сили України. Але всі спроби взяти її під контроль закінчуються загибеллю військових.


Як завести машину в "Сталкері: Тінь Чорнобиля". Опис гри
Незабаром на території з'являється інформація про продукти, що виникають в аномаліях - артефактах, кожен з яких має певні корисні властивості і чималу ціну. У зв'язку з цим в Зоні з'являється все більше мисливців за артефактами, яких називають сталкерами". Територія Зони добре охороняється виставленими на кордоні військовими блокпостами, але потрапити в центр ні в кого не вдається. За чутками, саме там знаходиться легендарний серед сталкерів "Клондайк артефактів".

Сюжет

Періодично на дорогах Кордону з'являються, так звані вантажівки смерті, які вивозять трупи з Центру Зони. Одного разу в один з таких вантажівок потрапляє блискавка і він розбивається. Вранці випадковий сталкер, досліджуючи уламки автомобіля, знаходить там одного вижив - головного героя. Сталкер доставляє його до місцевого торговця Сидоровичу. При огляді у щасливчика виявляється татуювання "S. T. A. L. K. E. R" і кпк з одним завданням "вбити Стрільця".


Як завести машину в "Сталкері: Тінь Чорнобиля". Опис гри

Як завести машину в "Сталкері. Тінь Чорнобиля"

Багато моди гри "Сталкер" дають можливість головному герою їздити на транспорті, будь то "Уазик" або військова техніка. Для цього потрібно вийти в меню, увійти в опції гри, вибрати "Управління". Там потрібно знайти рядок "Вимкнути" чи "Заводити двигун", або "Запалювання", все залежить від встановленого мода. Навпроти цього рядка потрібно натиснути мишкою і вибрати зручну гравцеві клавішу, наприклад, "Z", головне, щоб клавіша не була зайнята іншою дією. Далі натискаємо віконце "Застосувати". Після цього потрібно повернутися в гру, підійти до транспортного засобу та, натиснувши клавішу "F" відкрити дверцята. Коли гравець опиниться в автомобілі, потрібно натиснути на клавішу, яку обрали, в нашому випадку - "Z". Ознайомившись із цією статтею, можна отримати відповідь на питання про те, як завести машину в "Сталкері: Тінь Чорнобиля". "Повелитель зони", "Глухар 2", "Останній сталкер", "Новий час" і багато інші моди до гри "Сталкер: Тінь Чорнобиля" також мають можливість використання транспорту.

Популярі новини
Загрузка...