Арктичний хутро: місце видобутку і застосування

71 0 Новини високих технологій

Арктичний хутро – типовий ресурс на просторах гри "Майнкрафт". Він видобувається на окремих биомах, необхідний для крафта і вкрай рекомендується до використання, особливо, якщо ви збираєтеся відвідувати снігові биомы. Залишається тільки його добути і зберегти для подальшого застосування. Тому спочатку ми розглянемо місце, де його можна фарм.

Де добувати арктичний хутро?

Не секрет, що на просторах гри "Майнкрафт" можна зустріти самі різні биомы. В основному вони визначають особливості місцевості і монстрів, які тут мешкають. Ми не будемо розглядати абсолютно всі доступні місця, тільки відзначимо найбільш цікавий варіант – сніговий ліс. Ви одразу помітите по характерному снігу, заметах і величезній брилі льоду посередині.


Перед тим як сюди вирушати, слід запастися лікувальними зіллями і потужним зброєю, так як середовище перебування тут агресивна. По-перше, буде погана видимість, і потрібно орієнтуватися навмання. По-друге, через бурі на вашого персонажа буде діяти ефект уповільнення, що виключає можливість втечі від ворогів. По-третє, тут живуть вовки і єті, зустріч з якими може бути непередбачуваною і смертельною.
Арктичний хутро: місце видобутку і застосування

З кого він вибивається?

Ми розібралися з тим, де фарм арктичний хутро, тепер залишилося вказати мобів, які ним володіють. Раніше ми відзначили великих снігових істот, які мешкають переважно біля крижаної брили. Вони не такі агресивні і будуть атакувати вас, тільки при порушенні меж їх території. Більш небезпечними ворогами є вовки, які пересуваються групами і відразу нападають на персонажа, як тільки побачать його.


У першому випадку можна спокійно здобувати арктичний хутро, вистежуючи одиноких йєті. Але краще користуватися іншим варіантом – полювання на вовків. Так, боротися з ними складно, але практично з кожної «тушки» ви будете отримувати арктичного хутрі. Використовуючи цей варіант, ви швидко нафармите потрібний ресурс і зможете ним користуватися.
Арктичний хутро: місце видобутку і застосування

Навіщо він потрібен?

Тепер зазначимо, навіщо вам знадобиться арктичний хутро. Все досить просто – з нього можна зробити теплий одяг. Рецепти ви напевно вже зустрічали, тому залишається тільки накопичити потрібний ресурс і починати процедуру крафта. До речі, якщо ви створите утеплене спорядження і підете з ним у сніговий ліс, то у вас зникне дебаф «Уповільнення», і ви зможете повноцінно пересуватися по засніженій місцевості. Так буде набагато простіше полювати і здобувати для себе цей ресурс. Надалі вам може знадобитися багато арктичного хутра, тому рекомендуємо запастися часом і створити великі запаси.

Популярі новини
Загрузка...