Підняття ФПС в "КС:ГО": способи та детальний опис

276 0 Новини високих технологій

"КС:ГО" - це шутер від першої особи, в якому на перемогу впливає дуже багато факторів. Одним з них є рівень ФПС. Якщо він високий, то людині комфортно грати і добиватися перемоги. З низькою кількістю кадрів у секунду досягти високих результатів складно. В такому випадку гравцеві потрібно знати способи підняття ФПС в "КС:ГО".

Робота з комп'ютером

Якщо у гравця продуктивний ПК, але ФПС у додатку коливається в районі 20-30 кадрів в секунду, то це технічна причина. Усередині системного блоку накопичується пил і шерсть тварин. В такому випадку відеокарта і процесор дуже швидко нагріваються. Якщо гравець дуже давно не чистив комп'ютер, то в цьому може ховатися проблема низького ФПС. Особливо якщо у людини ноутбук, так як охолоджувальні пристрої таких девайсів швидко засмічуються.


У разі якщо геймер не знає, як почистити пристрій, то краще звернутися за допомогою до IT-фахівця. Також часто підняття ФПС в "КС:ГО" можна здійснити заміною термопасти. Вона є прокладкою між процесором і системою охолодження. Якщо вона висохла, то ПК нагрівається до високих температур. Внаслідок чого ФПС знаходиться на низькому рівні. Фахівці рекомендують міняти термопасту 1 раз в рік.

Очищення системи

Недосвідчені користувачі не стежать за сміттям, який зберігається на комп'ютері. Внаслідок цього в іграх може бути низька кількість кадрів в секунду. Для очищення системи людині необхідно:
 • Перейти до списку програм. У цьому меню гравцеві необхідно видалити всі непотрібні утиліти і софт. Деякі програми запускаються у фоновому режимі, ніж навантажує процесор.
 • Встановити Ccleaner. Це свого роду програма для підняття ФПС в "КС:ГО". З допомогою неї людина може очистити комп'ютер від помилок і непотрібних файлів. Також програма усуває неполадки в роботі реєстру.
 • Звільнити місце на жорсткому диску. Якщо у людини дуже багато файлів на комп'ютері, то їх краще перенести в онлайн-сховища.
 • Таким чином користувач може прискорити роботу свого ПК. Підняття ФПС в "КС:ГО" необхідно починати саме з цього кроку. Навіть якщо людина впевнений, що його комп'ютер не засмічений.


  Оптимізація жорстких дисків

  Підняття ФПС в "КС:ГО": способи та детальний опис
  Якщо гравець користується HDD, то цей метод йому допоможе. Для цього необхідно зайти в "Мій комп'ютер". Після чого клікнути правою кнопкою миші на жорсткий диск і перейти у вкладку "Властивості". В цьому розділі зайти в "Сервіс". Після цього натиснути на посилання "Оптимізувати". У новому вікні вибрати всі жорсткі диски і натиснути на вкладку "Ок". Рухати комп'ютер або ноутбук під час процесу оптимізації забороняється. Так як йде робота з жорстким диском. Якщо людина буде чіпати блок живлення або ноутбук, то оптимізація станеться зі збоєм. Після успішного закінчення процедури можна закрити вікно і запускати гру.

  Команди для підняття ФПС в "КС:ГО"

  Підняття ФПС в "КС:ГО": способи та детальний опис
  Після очищення ПК користувач може приступати до більш детальної налаштування ігрового процесу. Для цього існує спеціальний КФГ для підняття ФПС в "КС:ГО". В параметрах запуску програми необхідно прописати:
 • Threads і кількість ядер на комп'ютері. Якщо їх 2 то необхідно поставити це цифрою поруч з командою.
 • High. За допомогою цього параметра ставиться високий пріоритет гри.
 • Fps_max. Команда дозволяє встановити максимальну кількість кадрів в секунду.
 • Таким чином гравець може суттєво підняти ФПС в "КС:ГО". Цей метод спрацює у людей, у яких збилися всі настройки програми. Гравці рекомендують це робити перед першим запуском "КС".

  Програма TCP Optimizer

  За допомогою цієї утиліти геймер може оптимізувати свій інтернет під CS. Завдяки цьому підвищується кількість кадрів в секунду. Для підняття ФПС в "КС:ГО" необхідно:
 • Завантажити програму з офіційного сайту.
 • Запустити утиліту від імені адміністратора.
 • Біля пункту Optimal поставити позначку. Таким чином, програма автоматично встановлює всі налаштування.
 • Якщо людина хоче все відрегулювати самостійно, то необхідно перезавантажити комп'ютер. Після чого відкрити програму і встановити позначку біля слова Custom. В такому випадку людина зможе підібрати індивідуальні налаштування. Популярний конфіг для підняття ФПС в "КС:ГО" - це default біля пункту LargeSystem. Після установки налаштувань необхідно перезавантажити комп'ютер.

  Налаштування запуску через Steam

  Підняття ФПС в "КС:ГО": способи та детальний опис
  Щоб підвищити кількість кадрів в секунду, необхідно налаштувати параметри в бібліотеці. Для цього потрібно перейти в Steam Library. З'явиться меню, де слід вибрати гру "КС:ГО". Після чого натиснути на вкладку "Властивості". Вибрати посилання "Установка параметрів запуску". Після цього з'явиться консоль підняття ФПС в "КС:ГО". В ній необхідно ввести команду heapsize. Вона означає кількість використовуваної оперативної пам'яті. Більше двох гігабайтів не можна встановлювати. Так як гра вимагає саме такої кількості оперативної пам'яті.

  Внутрішньоігрові налаштування

  Підняття ФПС в "КС:ГО": способи та детальний опис
  Цей метод є одним з найбільш дієвих. Однак до нього прибігає невелика кількість гравців. Для його здійснення необхідно запустити гру. Після чого перейти в "Налаштування" і встановити найбільш оптимальні опції для комп'ютера. У цьому меню для власників слабких комп'ютерів слід прибрати всі ефекти. Так як вони навантажують відеокарту і процесор ПК. Крім цього гравці рекомендують змінити роздільну здатність 1024x768 або 800x600 пікселів. Таким чином людина підвищує кількість кадрів в секунду у самій грі. Однак цей спосіб подобається не всім. Адже із-за зниження якості картинки геймеру неприємно спостерігати за ігровим процесом. У такому випадку під час гри необхідно згорнути "КС". Після чого перейти в диспетчер завдань. Зробити це можна за допомогою комбінації клавіш Ctrl+alt+delete. З'явиться меню, де гравцеві необхідно перейти у вкладку "Процеси". У ньому слід закрити всі непотрібні програми. До них відносяться потоки, браузери та інші програми. В деяких випадках можна закрити антивірус. Також на кількість кадрів в секунду впливають віджети на робочому столі. Під час гри їх необхідно закрити, так як вони навантажують оперативну пам'ять комп'ютера.

  Налаштування графіки через консоль

  Підняття ФПС в "КС:ГО": способи та детальний опис
  В ігрових опціях людина може прибрати не всі ефекти, які присутні в грі. У такому разі йому допоможуть спеціальні команди, що прибирають їх. Для цього необхідно відкрити консоль. Після цього в неї ввести команду sv_cheat 1. Вона активує всі взаємодії з грою через командую рядок. З допомогою скрипта r_cleardecals людина може очистити сервер від слідів пострілів та крові. На слабкому комп'ютері це дає приріст на 5 ФПС. Також за допомогою команди detal_mx_swy людина може відключити відображення різного сміття на карті. Скрипт dynamic 0 повністю вимикає динамічні відображення.

  Висновок

  Підняття ФПС в "КС:ГО": способи та детальний опис
  Якщо геймер застосує всі методи для підвищення ФПС в грі, то геймплей почне приносити задоволення. Деякі гравці рекомендують оновити драйвери на відеокарті, так як застарілий софт не справляється з навантаженням. Також існують спеціальні збірки "КС" з вже стислій графікою. З допомогою них людина може домогтися високого ФПС. Однак з-за цього постраждає якість картинки.

  Популярі новини
  Загрузка...