Як у "Сімс 3" стати феєю? Опис процесу і доповнення "Надприродне"

222 0 Новини високих технологій

"Сімс 3" - це гра-пісочниця, в яку гравець "заривається" з головою поринаючи в соціальний світ створених ним персонажів. Тут можна створити абсолютно будь-якої людини з будь-якою зовнішністю, використовуючи різні налаштування за створення персонажа. Можливість стати ким завгодно - ще одна з переваг гри, яка допомагає втілити свої ігрові фантазії. В цьому плані розробники вирішили порадувати своїх фанатів, випустивши додаток, яке допомагає стати будь магічною істотою. Далі можна дізнатися, як у "Сімс 3" стати феєю.

Опис доповнення

Як у "Сімс 3" стати феєю? Опис процесу і доповнення "Надприродне"
Отже, додаток "Надприродне" включає таким набором персонажів: фея, вампір, перевертень, джин, привид і відьма (або чаклун). Феї - доброзичливі створення, які вміють чаклувати. Їх зовнішній вигляд не відрізняється від людського, крім наявності крил. Крила можна вибрати будь-якого фасону і будь забарвлення - все залежить від уподобань гравця.


Як у "Сімс 3" стати феєю? Опис процесу і доповнення "Надприродне"
Вампіри - це стародавні істоти ночі, причому в прямому сенсі. Вони не переносять денного світла, вночі їх тонус підвищується, вони не харчуються звичайною їжею, воліючи пакетик соку червоного або справжню кров. Їм важко завести друзів, тому герою доведеться проявити масу дружелюбності. Зовнішній вигляд відразу кидається в очі - бліда шкіра, наявність іклів і дивного кольору очі. Їх відмінна риса - довга тривалість життя. Перевертні. Їх головна особливість - це фізична перетворення в звіра. У меню створення персонажа є така особлива функція - це підвищення волосяного покриву, яка вказує на приналежність до такої раси. У повню можна побачити характерну поведінку персонажа.


Джини. Їх зовнішній вигляд відрізняється від людського тим, що вони виглядають як прозорі синюваті люди. Вони здатні виконувати бажання, але при цьому витрачають велику кількість енергії. Привиди - абсолютно прозорі містичні істоти. Після смерті будь-персонаж може перетворитися в примари, а його колір вказує на спосіб, за допомогою якого він покинув білий світ. Відьми - ще один вид магічного істоти. Вони можуть бути добрими, а можуть і пустувати - все залежить від уподобань гравця. Відьми можуть чаклувати направо і наліво, використовуючи свою чарівну паличку. Також є можливість варити різні еліксири, які можуть як допомогти, так і нашкодити. У меню створення персонажа можна підкоригувати зовнішність, додавши гострокінцевий загнутий ніс або похмурі брови. Разом з новими видами персонажів можна помітити появу різних предметів інтер'єру і гардеробу.

Феї в "Сімс 3"

Як у "Сімс 3" стати феєю? Опис процесу і доповнення "Надприродне"
Так, як стати феєю в "Сімс 3" ("Надприродне")? Для початку розглянемо найпростіший і очевидний варіант - це створення персонажа-феї. Так як загальний зовнішній вигляд не відрізняється від людського, то налаштування створення персонажа повністю до ваших послуг. Єдине, чим фея відрізняється від людини - це наявністю симпатичних крил. Їх усього шість різновидів, і вони повторюють форму крил деяких комах: метелики, джмеля, бабки і т. д. Серед одягу є набори і костюми, які створені спеціально під цей вид персонажів. Це був перший спосіб того, як в "Сімс 3" стати феєю.

Ще один спосіб

Як стати феєю в "Сімс 3", якщо спочатку був створений звичайна людина? Можна використовувати еліксир, який називається "Чарівне благословення". Однак не варто думати, що управління магічною істотою буде простим. У феї є резерв чарівних сил, які ростуть, якщо вправлятися. Також варто подбати про будиночку для фей, в якому вони гостро потребують. Феї - доброзичливі істоти, тому вони люблять пожартувати над ким-небудь. Безневинні розиграші можуть розбавити повсякденну рутину і додати настрою.
Як у "Сімс 3" стати феєю? Опис процесу і доповнення "Надприродне"
Таке ж зілля можна приготувати самостійно, якщо персонаж досяг 10-го рівня вміння алхімії. Цей навик зростає, якщо читати відповідну літературу і практикуватися в зельеварении. Ось як стати феєю в "Сімс 3: Надприродне".

Використання консолі

Викликати консоль можна комбінацією клавіш Ctrl + Shift + Enter, після чого з'являється рядок для введення коду. Після цього необхідно навести курсор на персонажа і натиснути ЛКМ. Тепер у гравця є можливість змінювати зовнішність персонажа, расу і багато іншого. Це допоможе у тому, як з кодом стати феєю в "Сімс 3".

Зворотній зв'язок

Буває і таке, що володіння персонажем певного виду набридає і виникає питання, як стати феї людиною в "Сімс 3". Для цього є один перевірений метод, який є цілком правдивим. Для початку варто відвідати крамницю з чарівними еліксирами і купити у продавця зілля, яке називається "Зілля потужного лікування". Звичайно, можна приготувати його самостійно, якщо персонаж опанував алхімією сьомого рівня. Після цього можна стати звичайною людиною. Також можна скористатися дендрарієм, де також персонаж вирішує розлучитися з надприродними здібностями. Тільки сім-фея деякий час буде відчувати сумніви, чи варто вирішуватися на такі кардинальні зміни.

Популярі новини
Загрузка...